Persoonlijke ervaring Uitzicht in Vlaardingen ZORG WELZIJN Plastisch chirurgen beantwoorden vragen in Franciscus Gasthuis Verzekerd van goede zorg! DC Klinieken Dag van de Plastische Chirurgie Gevorderd Assistent-Accountant (m/v) Van der Leeden Partners B.V. Op vrijdagochtend 25 november 2016 zetten twee plastisch chirurgen in Franciscus Gasthuis de deuren wagenwijd open voor iedereen die vragen heeft over plastische chi rurgie. Op deze dag wordt door vakvereniging NVPC de Dag van de Plastische Chirurgie georganiseerd. Door heel Nederland, en daarom ook op de Rotterdamse locatie van Franciscus Gasthuis Vlietland, staan plastisch chirurgen klaar. Operatie na gewichtsverlies Dokter De Kraker en Dokter Smit hebben elk hun eigen aandachtsgebied. Dokter De Kraker: 'In de laatste twee jaar van mijn opleiding heb ik mij in Franciscus Gast huis gespecialiseerd in post bariatrische correcties, dat is plastische chirurgie na gewichtsverlies. Met deze correcties hoop ik de patiën ten een lichaam terug te ge ven waarmee ze weer goed in hun vel zitten. De plastische correctie is vaak het laatste onderdeel in een lang proces om een gezonder leven (terug) te krijgen. Daarnaast zijn de algemeen plastische chirur gie en borstreconstructies de gebieden waar ik mij op heb toegelegd.' Hand- en polschirurgie Een heel andere richting binnen het vakgebied wordt beoefend door dokter Smit: 'Ik heb de opleiding voor plastisch chirurg afgerond in 2010. Daarna volgde een verdieping in mijn vak, in mijn geval de hand- en pol- Foto Huid' is het thema van de landelijke Dag van de Plastische Chirurgie schirurgie.' Een voorbeeld is de ziekte van Dupuytren, waarbij een of meerdere vin gers kromtrekken. Na een operatie kunnen mensen de vingers weer strekken. Breed vak Plastische chirurgie is dus een heel breed vak. De Dag van de Plastische Chirurgie is dan ook een perfecte kans voor iedereen die met vra gen zit! Dokter De Kraker: 'De landelijke dag staat in het teken van de huid. Denk daarbij aan een brandwond óf litteken waar iemand zich aan stoort. Of vragen over cosmetische chirurgie, zoals 'Wat is het effect als ik botox gebruik?' of: 'Ik heb huidkanker gehad en door de operatie een litteken. Kan ik er wat aan laten doen?" Informatie zonder drempel De plastisch chirurgen vin den het belangrijk om mee te werken aan deze bijzondere dag. 'Wij willen voor patiën ten de drempel wegnemen om goede, betrouwbare in formatie te verkrijgen. Daar om kan op vrijdag 25 no vember iedereen tussen 9.00 en 12.00 binnenlopen op onze polikliniek Plastische Chirurgie in Franciscus Gasthuis. Zonder kosten en zonder vooraf een afspraak te maken.' Woonzorgcentrum Uit zicht in Vlaardingen levert een breed thuiszorgpak ket vanuit een christelijke identiteit. De persoonlijke verzorging, verpleging en begeleiding wordt als pro fessioneel en betrokken er varen. Een familie vertelt hierover: "In februari dit jaar kwam onze vader en opa thuis bij zijn vrouw na een lange periode van reva lidatie. Weer in zijn oude flat had hij dagelijks hulp nodig bij de lichamelijke verzor ging. Omdat we wisten dat ze op korte termijn zouden verhuizen naar woonzorg centrum Uitzicht (onder deel van Cedrah), regelden we dat de thuiszorg al door Uitzicht werd verzorgd. Dat was een prima keus. Er was direct een klik met de da mes van de thuiszorg. Ze hielden zich aan afspraken, kwamen op tijd en boden professionele zorg. Ook was er regelmatig persoonlijk contact met de familie. Na de verhuizing naar Uitzicht DC Klinieken bestaat uit 13 medisch specialistische centra waaronder DC Klinieken Schiedam. Al ruim 20 jaar levert DC Klinieken kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke en patiëntvriendelijke omgeving. Met een verwijzing van uw huisarts kunt u vrijwel altijd direct een afspraak maken en wordt uw behandeling volledig vergoed door uw zorgverzekeraar.* Met uitzondering van het eigen risico. Bij DC Klinieken Schiedam kunt u terecht voor: MRI- en röntgenonderzoek Uitstrijkjes Echografie Neurologie Bloedprikken Maag- en darmonderzoek (scopie) Laan van Bol'es 3 3122 AE Schiedam (088) 0100 900 schiedam@dcklinieken.nl Schiedam www.dcklinieken.nl kwamen dezelfde dames hem weer helpen, wat als heel prettig werd ervaren. In de laatste periode van zijn leven tot zijn overlijden in juni jl. is er een fantasti sche inzet geleverd door het team. Niets was te veel en als het echt nodig was, kon op ieder moment van de dag hun hulp worden ingeroe pen. Als familie zijn we dan ook zeer tevreden over de zorg en betrokkenheid van het hele team. Thuiszorg team: hartelijk dank!" Van der Leeden Partners is een jong kantoor, waarvan de partners jarenlange ervaring hebben opgedaan bij de 'Big Four' kantoren. Kenmerkend voor Van der Leeden Partners is het oplossingsgericht denken. Voor de problemen waar een ondernemer tegenaan loopt, vervullen wij graag de financiële huisartsfunctie. Wat uw probleem als ondernemer ook is, wij zorgen ervoor dat het wordt opgelost. Dat doen wij zelf of we leggen uw probleem vooraan een van de specialisten waar wij mee samenwerken. Van der Leeden Partners B.V. in Schiedam heeft een vacature voor een gevorderd assistent-accountant (M/V). In deze functie ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig samenstellen van jaarrekeningen. Je bent in staat om adviespunten bij cliënten te signaleren en assisteert bij de uitvoering van adviesopdrachten. Tevens begeleid je beginnend assistenten bij hun werkzaamheden. Op termijn krijg je de mogelijkheid door te groeien naar de rol van zelfstandig relatiebeheerder met een eigen cliëntenpakket In principe gaat het om een functie van 40 uur per week. Een werkweek van 32 uur is eventueel ook mogelijk. Wij vragen: Afgestudeerd AA of bijna afgestudeerd; Enige jaren relevante werkervaring; Flexibele werkhouding en inzetbaarheid; Bekendheid met Cash Software en Infine is een pré; Kunnen werken met Word en Excel; Goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een marktconform salaris; 30 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband; Auto van de zaak; Een pensioenregeling op basis van een beschikbaar premiestelsel; Flexibele arbeidstijden; Een prettige werksfeer in een no- nonsense kantoor. Interesse in deze vacature? Reageer snel! Als je denkt dat dit profiel je op het lijf geschreven is, dan verzoeken wij je om jouw motivatiebrief en cv te mailen naar rob@vdlpbv.nl, t.a.v. Rob van Je ontvangt altijd een reactie van ons. vriendelijk de Graaf. Accountants en Belastingadviseurs Karei Doormanweg 7a 3115 JD Schiedam Tel: 010 - 427 21 50 www.vanderleedenpartners.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 52