Prikkelbare Darm Syndroom volop in de publiciteit Fortress Interlocks ZOA (ir KABELWERKEN H.J. van Dorp B.V. Chauffeur C1E Werkplaats Medewerker www.zoa.nl 29 WOENSDAG 16 NOVEMBER 2016 Verstopping of diarree, winderigheid, een opgezette buik of buikkrampen wie herhaaldelijk last heeft van één of meerdere van deze symptomen, heeft in veel gevallen een prikkelbare darm. Lange tijd is het Prikkelbare Darm Syndroom een kwaal geweest die nauwelijks de aandacht trok. Maar daarin is het nodige veran derd. Inmiddels lijden circa 3,5 miljoen mensen in Nederland aan een prikkelbare darm. Er bestaat een effectieve behandeling. Veel mensen die er last van hebben Het Prikkelbare Darm Syndroom komt steeds meer in de publiciteit. Enerzijds omdat steeds meer mensen aan het Prikkelbare darm Syndroom lijden. Dit uit zich in typische geval len door symptomen als verstop ping of diarree, winderigheid, een opgezette buik of buikkrampen. De klachten blijven bij de meeste betrof fen personen steeds weer optreden. Veel mensen met prikkelbare darm hebben slechts één symptoom, ter wijl anderen last hebben van meer dere symptomen die afwisselend of zelfs tegelijkertijd kunnen optreden. Anderzijds omdat wetenschappers op zoek naar oorzaken meer duide lijkheid hebben verkregen over de mogelijke oorzaken. Onderzoekers: een beschadigde darmbarrière zou de oorzaak kunnen zijn Tegenwoordig zijn steeds meer wetenschappers van mening dat de typische darmklachten bij een prikkelbare darm door een be schadigde darmbarrière kunnen worden veroorzaakt. Zij gaan ervan uit dat via de beschadigde darmbarrière schadelijke stoffen en ziekteverwekkers in de darm- wand binnendringen en de symp tomen veroorzaken. Intussen hebben onderzoekers een wereld wijd unieke bifidobacteriënstam (alleen in Kijimea Prikkelbare Darm, via de apotheek) ontdekt die juist op dat punt uitkomst kan bieden. Opmerkelijke studieresultaten: unieke bifidobacterie kan helpen Onderzoekers hebben bij de zoek tocht naar een effectieve behande ling vastgesteld dat de in Kijimea Prikkelbare Darm aanwezige bifidobacteriënstam B. bifidum MIMBb75 zich recht streeks op de darmwand afzet. Kijimea Prikkelbare Darm legt zich als het ware als een pleister op de darmwand. Een klinisch onderzoek heeft aangetoond dat de klachten door de prikkelbare darm bij de getroffen personen significant afnamen. De weten schappers stelden vast dat de levenskwaliteit van de betreffende personen er in significante mate op vooruitging. Kijimea Prikkelbare Darm is volledig nieuw in Ne derland en is uitsluitend verkrijgbaar via de apo theek. Mocht uw apotheek Kijimea Prikkelbare darm niet voorradig hebben, dan kan zij het product snel voor u bestellen. Kijimea is een medisch hulpmiddel. Het kan worden gebruikt nadat een arts Prikkelbare Darm Syndroom heeft vastgesteld Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. KOAG/KAG-Nr. 4342-0916-1535 Voor uw apotheek: Kijimea Prikkelbare Darm Z-Index 16273222 fcKlUMU gezondheid ADVERTORIAL Ampèrestraat 10 Tel:010-4343467 www. kabel werkencom 3133 KD Vlaardingen Fax: 010-2341110 mail: info@kabelwerken.com Zoeken enthousiaste Uw taken: Je verzorgt transporten van materieel en gereedschappen. Je verzorgt het onderhoud aan materieel en gereedschappen. Je bent medeverantwoordelijk voor de werkplaats en magazijn. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten: met een goede inzet en doorzettingsvermogen. met minimaal 1-jaar relevante rijervaring. ervaring met autolaadkraan 37 Ton. die de Nederlandse taal goed beheersen. met certificaat VCA-basisveiligheid en/of VCA-VOL. met certificaat hijsbewijs. die geen 7 tot 4 mentaliteit hebben. Sollicitatie kunt u richten afin bovengenoemd adres. Fortress Interlocks is een Engelse producent van Interlock systemen. Deze systemen bestaan uit (sleutel-) schakelaars al of niet in combinatie met mechanische deursloten. Onze producten bewerkstelligen dat mensen veilig aan machines en productielijnen kunnen werken. Vanuit ons verkoopkantoor in Schiedam Vijfsluizen zijn wij verantwoordelijk voor de verkoop op het Europese continent. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: Technisch commercieel medewerker binnendienst m/v (fulltime functie van 40 uur per week) Taakomschrijving: Verwerken van orders. Telefonisch te woord staan en (technisch) ondersteunen van klanten en distribiteuren. Maken en opvolgen van offertes. Bijhouden van het CRM systeem. Wij bieden; Afwisselende functie met ruimte voor ideeën en eigen inbreng. Prettige informele werksfeer in een klein team. Werkplek op 8 minuten lopen van metrostation Vijfsluizen. Wij vragen: Accuraat kunnen werken! Technische achtergrond. Goede communicatieve eigenschappen en een klantvriendelijke houding. Computervaardigheid. Beheersing van de Engelse taal. Beheersing van de Duitse taal is een pre. Zelfstandig kunnen werken. Uw schriftelijke reactie met CV kunt u tot uiterlijk 01-12-2016 sturen naar Fortress Interlocks t.a.v. Peter Gros, Jan van Galenstraat 64, 3115 JG Schiedam. E-mail; peter.gros@fortressinterlocks.com Voor nadere informatie over onze producten verwijzen wij u graag naar onze website www.fortressinterlocks.com of u kunt contact opnemen met Aijan Schrijver: 010 7536060 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld Geef aan ZOA HULP I HOOP HERSTEL

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 53