Shoppen we voortaan online of in een fysieke winkel? V auping plaza auping Altijd een matras die perfect bij je past 20% Q Familie zoekt getuigen Open Dag op KW1C nu tijdelijk extra voordelig voordeel plaza 4f 31 WOENSDAG 16 NOVEMBER 2016 Hart voor uw regio "TOS H38M3VOI Miranda shopt haar meeste spullen online, terwijl haar vriendin Astrid liever naar een fysieke winkel gaat. Puur uit gewoonte. Toch willen ze zich allebei weer eens bewust wor den van de voor- en nadelen van hun koopgedrag. Daarom gaan ze samen op schoenenjacht, de één online en de ander in de fysieke winkel. Een week later spreken ze af om hun ervaringen uit te wis selen en natuurlijk om eikaars nieuwe schoenen te bewon deren. "Oh, ze zijn leuk", roept Astrid zodra Miranda binnen stapt. "Je bent dus geslaagd!" Miranda knikt instemmend, "Ja, helemaal. Ik ben er echt blij mee. Dat online shoppen is toch wel ideaal hoor. Ik kon in de webshop selecteren welk model" ik wilde, welke kleur en welke maat. Ik heb ze op dinsdag besteld en don derdag had ik ze al in huis. Maar vertel, heb jij ook iets gevonden?" Fijn geholpen Astrid pakt met een grote zwaai een paar enkellaarsjes van haar schoenenrek. "Tad- aaa", roept ze vrolijk. "Ik ben woensdag na mijn werk de stad ingegaan. In de tweede schoenenwinkel was het raak. Dat is een mooie winkel zeg en ik ben echt fijn geholpen. Oh ja, en ik kwam Valerie nog tegen. Wist jij dat ze zwanger is van de derde?" ratelt Astrid. Miranda glimlacht. "Volgens mij heb jij het wel naar je zin gehad én jij bent ook ge slaagd." Online of Offline? Wat is nu de conclusie van ons mini-onderzoek?-Shop- 'DE COMBINATIE WEBSHOP EN FYSIEKE WINKEL IS IDEAAL' pen we voortaan online of of fline? "Nou", aarzelt Astrid, "Als ik eerlijk ben shop ik het liefst in een winkel. Ik vind het fijn om de spullen aan te ra ken, te voelen en te passen voor ik ze koop. Bovendien vind ik winkelen erg gezellig. Maar aan de andere kant vind ik het ook wel handig om me "Niet offline versus online, maar de combinatie van een webwinkel en een fysieke winkel. Dat is pas ideaal!" TEKST: Rachel van Westen. FOTO Johan van der Heijden. van te voren te oriënteren op internet." Miranda is even stil. "Weet je, online shoppen is hartstikke handig, maar nu ik jou zo hoor, realiseer ik me dat ik er al heel lang niet meer bij stil heb gestaan dat winkelen toch wel heel erg gezellig is." 'De vriendinnen kijken elkaar aan. "Eigenlijk is de combina tie erg handig. Oriënteren op internet en shoppen in de winkel. Of andersom. Niet of fline versus online, maar de HART VOOR UW REGIO Stem via www.hartvooruwregio.nl op de leukste winkel bij u uit de buurt en maak kans op 100 euro shopte goed bij de winnende winkel. Heeft u zelf de leukste win kel? Meld u aan op hartvooruwregio.nl/deelnemen ONLINE EN OFFLINE combinatie van een webwin kel en een fysieke winkel. Dat is pas ideaal!" DRUNEN/WAALWIJK - Dins dag 27 september rond halfs vond er een ongeval plaats op de A59 ter hoogte van de oprit bij Desso in Waalwijk. Hierbij kwam een 45-jarige motorrij der uit Drunen om het leven. Door nog onbekende redenen hebben meerdere voertuigen flink moeten remmen, waar na de motorrijder een van de voertuigen heeft geraakt. Graag wil de familie van het slachtoffer weten of er men sen zijn die iets gezien heb ben wat voor voor hen van belang kan zijn. Mogelijk is er nog meer aan vooraf gegaan. Als u informatie heeft wilt u dan zo vriendelijk zijn deze door te geven op telefoon nummer 06-51823409. DEN BIOSCH - De Open Dag van het Koning Willem I Colle ge is dit schooljaar op zater dag 26 november. Het is een dag voor iedereen die wil stu deren op het Koning Willem I College. Een dag waarop je overal kunt rondkijken. Vra gen kunt stellen. Aan leraren, maar ook aan studenten. Een dag waarop je in de praktijk kunt zien hoe het eraan toe gaat. Alle afdelingen presen teren zich van 9.30 tot 16.30 uur, op alle locaties. op alle Aupirig (top)matrassen De dagen worden korter, 's'nachts koelt het af en 's ochtends wil je lekker in bed blijven liggen. Daar hoort natuurlijk ook een goede matras bij. Auping heeft een breed assortiment matrassen, waardoor er altijd een matras is die perfect bij je past. Je hebt al een Auping matras vanaf €396,-. Kies daarbij voor een afritsbare en wasbare tijk, zodat je altijd In een schoon en fris bed slaapt. r Compleet assortiment - Snelle levertijd - Uitstekende service garantie De matrassenactie geldt van 8 oktober t/m 27 november 2016. Kijk op auping,nl/matrss*emiette voor de voorwaarden. www.aupingplaza-barendrecht.nl Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 49 www.aupingplaza-spljkenfsse.nl Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 Parallelweg 4 Sliedrecht T. 0184-49 34 99 www.auplngplaza-sliedrecht.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 55