Stem op jouw Clubheid! Matrice 'tHart COLO FON Schols Frederik WERKZAAMHEDEN BIJ SHELL PERNIS Familie berichten In Memoriam Dankbetuiging Joost Knook V WaaijerS Uitvaartverzorging 010-474.11.44 Uitvaartverzorging Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis Compleet Compleet 6 WOENSDAG 16 NOVEMBER 2016 E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nr Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsèn is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Metfamilieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door o gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Ter nagedachtenis aan mijn man, onze pa en opa Carolus Hermanus (Karei Holleman) 20-11-2002 20-11-2016 14 jaar uit ons midden, maar nog steeds in onze gedachten. Wij missen je. Dolly Wilma, Herman Karei, Mariska, Damian, Kaylee Caroline, Kees, Divano, Anthony Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa A.F. Knook - den Engelsen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, november 2016 uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010 - 273 24 24 Sinds 1943 uw persoonlijke wens verdient onze zorg. 0„o - wist u dat: wy uw wensen, Kosteloos by ons tn f jJ: dossier Kunnen vastleggen. www.waaijersuitvaart.nl 100 JAAR KWALITEIT IN GRAFMONUMENTEN €3.495,- €3.995,- Bel dag en nacht: 06 - 1146 39 43 www.frederikuitvaartverzorging.nl -.s H De afgelopen maanden waren we bezig met groot onderhoud aan een aantal van onze fabrieken. Een aantal van onze fabrieken wordt komende weken weer opgestart. We doen ons uiterste best om eventuele overlast zoveel mogelijk te voorkomen of te beperken. Toch bestaat altijd de kans dat we uit veiligheidsoverwegingen moeten fakkelen of dat we meer geluid produceren dan gewoonlijk. Eind november zijn de werkzaamheden helemaal afgerond. Heeft u vragen? Met vragen kunt u terecht bij infopemismoerdijk@shell.com of bij onze gratis bureniijn: 0800 - 0238044. Wilt u meer weten over Shell? Surf dan naar www.shell.nl/pemis. Wij zoeken voortdurend naar goed geschoold personeel. Kijk op www.shell.nl/werkenbijpernis voor onze actuele vacatures. Shell Pernis Je kent ze vast, want elke sportvereniging heeft ze. Anonieme helden die al hun tijd geven voor de club. Voor dag en dauw. Voor jullie. Vanuit hun hart. Die vrijwilligers verdienen een podium. Stem op die onmisbare vrijwilliger van jouw vereniging! Maak zelf direct kans op een Ford Fiesta Titanium! Ga nu naar ad.nl/mijnclubheld

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 6