Wat is de leukste winkel bij u uit de buurt? I I Uren rondstruinen in een boekwinkel hartvooruwregio.nl Alleen AutoTrack checkt alle 170.000 auto's ii—ii» milium vammw**™- Een feestje om te geven MAAK KANS OP 100,- SHOPTEGOED! GA NAAR HARTVOORUWREGIO.NL EN STEM! de leukste winkels bij u uit de buurt X ®Autolrack HART VOOR UW REGIO Of u nu een boek cadeau wilt geven of heel iets an ders, een rnöoi ingepakt presentje is Jeuk orn te ge ven én om te krijgen, yeel winkels bieden de service om het cadeautje voor u in te pakken, maar het is ook leuk om zelf aan de slag te gaan. Bovendien geeft dat het cadeautje een extra persoonljjk'tintje. Het in pakken van een cadeautje begint met een mooi'pa piertje. Bij de boekhandel of de hobbywinkel bij u in de buurt zijn de mooiste rollen inpakpapier te vin den, variërend van een stoer dessin tot een glitter papiertje. Het geeft het ca deautje een extra feestelijk tintje wanneer u het ver siert met een lintje. Vraag er eens naar bij een hob bywinkel of een hand- werkzaak, daar kunt u voor een habbekrats de mooiste lintjes vinden. Doe er wat kralen aan of een eenvou dig kartonnéh label waar u met een stift de naam van' de ontvanger op schrijft, en voilé, met minimale in spanning heeft u een per soonlijk presentje. Heeft het cadeautje een onhan dige vorm of is het zacht? Stop het darf eerst in een doosje voor u het inpakt. Voor een boekenliefhebber is rondstruinen in een boekwin kel het toppunt van genot. Boekverkopers maken van hun winkel een echt paradijs voor de boekenwurm. Een heel mooi voorbeeld hiervan is de Drvkkerij in Middelburg. Deze winkel trekt niet alleen Zeeuwse bezoekers, maar geniet landelijke bekendheid. Het is namelijk veel meer dan een 'gewone' boekhandel. Voor een boekenliefhebber is rondstruinen in een boekwinkel het toppunt van genot. Foto's: Johan van der Heijden om van een bezoek aan hun winkel een ware beleving te maken. Hier wordt winkelen een feestje. Cadeautjes Het enorme assortiment boe ken, tijdschriften, kantoorarti kelen en muziek wordt aan gevuld met bijpassende cadeautjes. Want boeken zijn niet alleen erg leuk om zelf te lezen, maar ook perfect om cadeau te geven. Een boek geven of krijgen wordt nog leuker met een extra cadeau tje erbij. Al rondstruinend in deze winkel wordje op allerlei originele ideeën gebracht, want er zijn veel meer ca deautjes die bij boeken pas sen dan alleen de geijkte boe kenlegger of het leeslampje. In de hoek met kookboeken wordt een mooie collectie pannen gepresenteerd, een reisboek kan gecombineerd worden met een wereldbol of een rugzakje en bij de kinder boeken is een aantrekkelijk hoekje ingericht met mooi speelgoed. Moe geworden-van het rond struinen tussen de boekèn? Dan kunt u in de brasserie neerstrijken voor een kopje koffie of lekkere lunch. Vanuit de brasserie heeft u zicht op de boekwinkel en kunt u de expositie bewonderen. Deze maand zijn er reisfoto's te zien die mooi aansluiten bij een onlangs uitgekomen reisboek. Zo probeert deze winkel elke keer iets anders tentoon te stellen dat aansluit bij de ac tualiteit of bij een speciaal boekenthema, zoals een ex positie van illustrators tijdens de kinderboekenweek. Om het winkelen nog leuker te maken, is er elke zaterdag live muziek in de winkel. Er wordt bewust gekozen voor rustige muziek op een prettig volu me, zodat de bezoekers nog steeds lekker een boekje kun nen lezen aan tafel af gezellig een praatje met elkaar kun nen maken in de brasserie. Vanuit de brasserie heeft u zicht op de boekwinkel en kunt u de expositie bewonderen. Beleving voor het gezin Dankzij alle inspanningen van de eigenaren van deze boek handel, wordt winkelen echt een beleving. Niet alleen voor de boekenliefhebber, maar voor heel het gezin. De Drvkkerij in haar huidige vorm startte een kleine twin tig jaar geleden als shop-in- shop. Een boekenwinkel, mu ziekwinkel, een winkel in kantoorartikelen, een brasse rie en enkele andere kleine winkeltjes in één pand. Van daag de dag verovert dit con cept in razend tempo de win kelstraten, maar destijds was het nog een uitzondering. Het idee van meerdere product groepen in één pand is geble ven, maar inmiddels zijn de kleine winkeltje samenge voegd tot één geheel. De be vlogen eigenaren en hun per soneel zetten zich dagelijks in Deze maand worden er reisfoto's geexposeerd. Hart voor uw Regio is een initiatief van uw krant om de lokale winkeliers in de spotlight te zetten. 4 op de 5 Nederlanders kan niet zonder lokale winkels. Kom ook bij ze langs want winkelen in de buurt is leuk! X Van de aanschaf van een auto word je vrolijk? Daarom steekt AutoTrack extra veel tijd in het checken van alle auto's die bij ons op de site komen. Als enige site controleren we elke auto op meer dan 10 punten. Het is wel even een kluif, maar dat geeft een goed gevoel. Wel zo prettig, toch? CheckCheck

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 28