LIFEcollege.nl Tijdens de feestdagen extra aandacht voor de patiënt Gemeente Rotterdam DCMR ra ncisc us 12 WOENSDAG 7 DECEMBER 2016 Lsntiz I onderwijsgroep Rijnmond Wet Milieubeheer Beoordelen noodzaak uitvoeren milieueffectrapportage (m.e.r.) Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam heeft op 14 april 2016 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen van Van Uden Stevedoring B.V. voor de op- en overslag van aluminium en grond. Het college heeft deze aanvraag tevens als mededeling ingevolge artikel 7.16 van de Wet milieubeheer (aanmeldingsnotitie) beschouwd. De inrichting is gelegen aan de Gustoweg 68 te Rotterdam Voor deze activiteit moeten een vergunning op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht worden aangevraagd bij het college van burgemeester en wethouders. De activiteit valt onder categorie D 18.1 van het Besluit milieueffectrapportage. Dit betekent dat de vergunningverlenende instantie of het college van burgemeester en wethouders moet beoordelen often behoeve van de omgevingsvergunning een milieueffectrapport (MER) moet worden opgesteld. Het College van burgemeester en wethouders heeft de voorgelegde informatie getoetst aan de Wet milieubeheer, met name aan artikel 7.17. Op basis daarvan hebben zij op 25 november 2016 besloten dat het opstellen van een MER ten behoeve van de aanvraag om een omgevingsvergunning niet noodzakelijk is. Inzage U kunt de aanmeldingsnotitie en het besluit van 8 december 2016 tot en met 18 januari 2017 op werkdagen op de volgende plaatsen inzien: de Stadswinkel XL Centrum, Coolsingel 40 (ingang Doelwater tegenover hoofdbureau politie) te Rotterdam (na telefonische afspraak tel nr.: 14 010); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 16.00 uur, buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21 Opmerking Op grond van artikel 6:3 van de Algemene wet bestuursrecht is deze beoordeling een voorbereidingsbesluit, waarop geen bezwaar of beroep mogelijk is, tenzij aangetoond kan worden dat dit besluit los van het voor te bereiden besluit belanghebbende rechtstreeks in zijn belang treft. Inlichtingen Voor vragen en opmerkingen over het besluit en deze procedure kunt u contact opnemen met de DCMR Milieudienst Rijnmond, mevrouw Lien de Voogd, telefoonnummer: 010 - 246 81 66, email: lien.devoogd@dcmr.nl. Locatienummer: 350158, nummer: 999918603_9999213957 Parallelweg 401, Schiedam OPEN DAGEN INFORMATIEAVOND Een ziekenhuisopname is niet leuk, maar tijdens de feestdagen is het extra vervelend. Daarom probeert Franciscus Gasthuis Vlietland passende activiteiten te organiseren voor patiënten en naasten om een warm kerstmoment te creëren. Kerstconcert Op zaterdag 17 december verzorgt het Viotta Junioren ensemble het jaarlijkse kerst concert op onze Schiedamse locatie, Franciscus Vlietland. Het concert vindt plaats van 15.00 tot 16.00 uur in de Nolet Hal. Patiënten, bezoekers en omwonenden van de regio zijn van harte welkom om dit gratis concert bij te wonen. Aan het concert doen 60 kinderen mee in de leeftijd van 5 tot en met 12 jaar. Het Viotta Juniorensemble is met enig regelmaat te zien en te horen op de Nederlandse tv en radio. Bekijk het programma op www.franciscus.nl/kerstconcert. Kerstmaaltijd Tijdens dé feestdagen krijgen patiënten op de verpleegafde- lingen een luxe kerstontbijt, met onder andere een kerst stol met spijs en een amandel- of chocoladekransje bij de koffie of thee. Bij het diner krijgen patiënten een kerst maaltijd met rode wijn en een kerstdessert aangeboden. Met oudjaar worden er appelflappen en oliebollen uitgedeeld. Kerstviering Op zaterdag 24 december vinden op beide ziekenhuis locaties verschillende activitei ten plaats, die georganiseerd worden door Dienst Geestelijke Verzorging. Op onze Schie damse locatie, Franciscus Vlietland, vindt om 19.30 uur de kerstviering plaats in het restaurant op de vierde verdieping. Op onze Rotter damse locatie, Franciscus Gasthuis, wordt de kerst viering om 20.00 uur gevierd met een dienst van Schrift en Tafel. Deze vindt plaats in de Kerkzaal op de begane grond. Patiënten, bezoekers, vrijwilligers en personeel zijn van harte welkom om deel te nemen aan de kerstviering. Viotta kerstconcert, zaterdag 17 december Het Franciscus Vriendenfonds en Stichting Vrienden Vlietland steunen vele mooie projectenin Franciscus Gasthuis Vlietland, maar wij kunnen dit niet zonder uw hulp' Stelt u zich eens voor dat u kunt bijdragen aan onze mooie projecten, waardoor patiënten een lach op hun gezicht krijgen. Zij, maar ook wij, zouden u daar erg dankbaar voor zijn. Steun ons vandaag nog met een bijdrage of word ook Vriend, zodat wij het verblijf van onze patiënten kunnen veraangenamen. Kijk voor meer informatie op www.franciscusvriendenfonds.nl of www.vlietlandziekenhuis.nl/vrienden. U kunt ook een donatie overmaken op NL90 RABO 0396 3195 80 t.n.v. Franciscus Vriendenfonds of NL52INGB 0682 245 577 tn.v. Stichting Vrienden van het Franciscus Vlietland Graag onder vermelding van uw naam. adres, woonplaats en e.v.t. onder vermelding van een project waaraan u wilt dat uw gift wordt besteed

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 12