Mededelingen en bekendmakingen O o gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service élke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op wwwofficielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. 7 DECEMBER 2016 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl t. 1401Q f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Horeca evenementen Milieu De burgemeester heeft voor de nieuwjaarsviering aan alle Schiedamse horecabedrijven met openings- en sluitingstijden als bedoeld in artikel 2:29, tweede en derde lid van de APV, ontheffing verleend van de reguliere sluitingstijden. Horecabedrijven buiten het cen trum en het stationsgebied mogen in de nacht van 31 december 2016 op 1 januari 2017 geopend blijven tot uiterlijk 04.00 uur. Omdat de jaarwisseling dit jaar in het weekend valt, is het voor horecabedrijven met openingstijden en sluitingstijden als bedoeld in artikel 2:29, eerste lid van de APV (in het centrum en het stationsgebied) geen ontheffing vereist. Horecabedrijven buiten het centrum en het stationsgebied mogen in de nacht van 31 december 2016 op 1 januari 2017 geopend blijven tot uiterlijk 04.00 uur, onder de voorwaarde dat de horecaondernemers die van deze verruiming van de openingstijden gebruik willen maken, dit uiterlijk woensdag 21 december 2016 melden aan de gemeente via contact@schiedam.nl o.v.v. 'Ontheffing Nieuwjaar'. De ontheffing geldt niet voor terrassen. Het afkoeluur is niet van toepassing. Paracom- merciële instellingen in Schiedam dienen zich te houden aan de tijden zoals vermeld in de exploitatievergunning. Verleende vergunningen De burgemeester van Schiedam heeft op 5 december 2016 aan W. Hosman Vins B.V. een drank- en horecavergunning verleend voor de wijziging van de bestaande, wijnspe- ciaalhandel naar een slijterij op het adres Westvest 44 te Schiedam. De vergunde ope ningstijden zijn (gelijk aan de bestaande tijden): maandag tot en met zondag van 10.00 uur -17.30 uur. Vanaf 7 december 2016 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. 3 De burgemeester van Schiedam heeft op 8 december 2016 een vergunning verleend voor het organiseren van het evenement kerstmarkt in de Havenkerk, Lange Haven 72 te Schiedam op 9 december 2016 van 11.00 uur tot 22.00 uur, 10 december 2016 van 11.00 uur tot 18.00 uur en op 11 december 2016 van 12.00 uur tot 17.00 uur. In de Ha venkerk staan ongeveer 25 marktkramen in kerstsfeer met producten. Er is live muziek, workshops, hapjes en drankjes. Vanaf 8 december 2016 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Wet bodembescherming (Kortlandstraat 30-44 en Gordonstraat 23-29 te Schiedam) Wbb-code: AA060602039 Op grond van artikel 39c van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van AA milieu en adviesbureau B.V., namens het team Projecten van de gemeente Schiedam, voor de locatie Kortlandstraat 30-36 en Gordonstraat 25-27 (oude nummering) te Schiedam (postcode 3117 ND), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie M nummers 8492-8504 een melding ontvangen met het verzoek om in te stemmen met een evaluatieverslag van een bodemsanering. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van het ingediende evaluatieverslag hebben besloten: om op grond van artikel 39c lid 2 Wbb in te stemmen met de uitgevoerde sanering en het behaalde saneringsresultaat zoals verwoord in het evaluatieverslag van 28 oktober 2016 met kenmerk 15.20.0281.0023, opgesteld door Milieu Adviesbureau Adverbo; dat op grond van artikel 39d, lid 2 Wbb de aangebrachte saneringsmaatregel, bestaan de uit folies en een drainage met pompput in stand gehouden en onderhouden dienen te worden en waar nodig deze te herstellen, te verbeteren of te vervangen; dat maatregelen worden getroffen om aan tonen dat de grondwaterkwaliteit voldoet aan de gestelde terugsaneerwaarden uit het saneringsplan; dat op grond van artikel 39, lid 1 Wbb het opstellen van een nazorgplan niet noodzakelijk is. Vanaf 7 december 2016 ligt de beschikking, gedurende zes weken gerekend vanaf de da tum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam 3 Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het team Vergun ningen en Handhaving, telefoon 14 010. Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen (Noordvest 61 - 63 te Schiedam) Wbb-code: AA060600225 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat op 16 november 2016 de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van HERMON Erfgoed BV. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Noordvest 61 - 63 te Schiedam (postcode 3111 PE) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie A nummers 2059, 2060 en 2161 bekend onder de code AA060600225 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa vier weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme sa- Aangevraagde vergunningen etn ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen de aangegeven periode (vanaf datum ter inzagelegging) monde ling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw be roepschrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen zes weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 14