Jörgen Raymann terug in theater Kerstshow Irish Christmas, een muzikaal hoogtepunt AutoTrack toont meer dan BOVAG garantie CheckCheck AutoTrack Het Zwanen- meer Indecent proposal Is: --O ÜH 25 WOENSDAG 7 DECEMBER 2016 THEATER AAN DE SCHIE Matteo van der Grijn, Chris Tates en Roos van Erkel zijn 14 december te zien in het toneelstuk Indecent-Propo sal, naar de gelijknamige film uit 1993 Toegang: 28,-. Donderdag 8 december is het ballet Het Zwanenmeer te zien in Theater aan de Schie, Toegang 35,-. Met live orkest en om 18.00 uur gratis openbare repetitie. SCHIEDAM - Na ruim driejaar bestijgt Jörgen Raymann het podium van Theater aan de Schip met een soloprogram ma. Dit jaar is Jörgen Raymann 50 geworden, hij is vitaal als al tijd, maar kijkt toch iets an ders tegen de wereld aan dan op zijn dertigste. Hij dénkt dat het geen midlifecrisis is, maar klopt dit wel? Kan het oudêr worden leuk zijn? Is het mogelijk dat het huwe lijk met de jaren alleen maar mooier wordt? En is het nu beter dan vroeger? Volgens Raymann wel. Raymann brengt als cabaretier zijn voorstellingen altijd met veel humor en met de benodigde scherpte een verhaal of bood schap op het toneel, zijn toe dracht staat als een huis. Zo ook tijdens Zo kan 't ook. Het wordt een avond tegen draads filosoferen, even niet meegaan met de waan van de dag. "Het leven lacht je toe als je keihard durft terug te la chen." Want zo kan het ook. Info Op donderdag 15 december; om 20.15 uur, is Jörgen Ray mann met Zo kan 't ook te zien in Theater aan de Schie. Toegang 22,50. Reserveren kan via www. theateraandeschie.nl of telefonisch via (010) 2 467 467. Als de leren kerst vieren, mondt dat standaard uit in een onvergetelijk muzikaal feest. We hebben er meer dan drie jaar op moeten wachten, maar Jörgen Raymann is terug! (Foto: Raul Neijhorst) Als de leren kerst vieren kan dat alleen maar uitmonden in een onvergetelijk muzi kaal feest. Zeker als je dat aan Fergal Murchü over laat. SCHIEDAM - De grootmeester van de traditionele Ierse mu ziek- heeft samen met een en semble een nieuwe kerstshow die zorgt voor een ultiem be gin van de kerstperiode. 'Nollaig Shona Duit! Vrolijk kerstfeest!'. Irish Christmas be looft een muzikaal hoogte punt te worden, een memo rabele wintershow vol vreug de, schoonheid, spirituele diepte en kracht. Uiteraard ontbreken de grote favorieten zoals Silent Night, The first Noël en de betoverend mooie Wexford Carol niet. Fergal's muzikale talent, zowel vocaal als instrumentaal, is le gendarisch. Met zijn produc ties heeft hij al elf prestigieuze muziekprijzen in de wacht ge sleept. Fergal Murchü voegt met deze prachtige avond in kerststijl een nieuw hoofdstuk toe aan zijn indrukwekkende oeuvre, dat al meerdere suc cesvolle theatershows telt. Na een memorabele avond keren de bezoekers gegarandeerd voldaan en gelukkig huis waarts, vervuld van de mooie kerstsfeer die Fergal en zijn muzikanten hebben opgeroe pen. Info Fergal Murchü Ensemble staan met hun voorstelling Iri sh Christmas op dinsdag 13 december, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Toe gang 26,00. www.thea- teraandeschie.nl Het kopen van een auto is iets om naar uit te kijken. Zeker als je snel alle informatie duidelijk hebt. Bij AutoTrack vind je de meeste auto's met BOVAG garantie. Daarnaast checken we elke auto op meer dan I0 punten. En tonen we de juiste kilometerstanden. Als er iets niet klopt, komt een auto er bij ons niet op! Wel zo prettig, toch?

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 25