Mededelingen en bekendmakingen o» e gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte)-publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. 29 DECEMBER 2016 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 016 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur di van 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Geluidhinder Ontheffing geluidhinder i.v.m. het inhijsen van prefab betonnen liggers t.b.v. bouw van een viaduct voor de Hoekse Lijn Het college van burgemeester en wethouders heeft op 12 december 2016 aan gemeente Rotterdam (Projectbureau Hoekse Lijn) ontheffing verleend van het verbod op het veroorzaken van geluidhinder op grond van artikel 8.3 Bouwbesluit 2012 i.v.m. de montage en demontage van bekisting en het plaatsen van prefab liggers ter plaatse van het metroviaduct ten oosten van de 's-Gravelandseweg tussen het metro- en het treinspoor. Dit betreft de realisatie van een trogviaduct tussen as 205-98. De ontheffing geldt voor de weken 50, 2 en 3 voor de volgende periodes: 12 december t/m 16 december 2016 van 19:00 t/m 07:00 uur (3 nachten 1 reserve-nacht), 11 januari 2017 t/m 13 januari 2017 van 19:00 t/m 07:00 uur (2 nachten 1 reserve-nacht) en 16 januari 2017 t/m 18 januari 2017 van 19:00 t/m 07:00 uur (3 nachten). Omwonenden kunnen door deze werkzaamheden enige geluidhinder ondervinden. Het college van burgemeester en wethouders heeft voorschriften aan de ontheffing verbonden om de overlast 'voor omwonenden zoveel mogelijk te beperken. Omwonenden hebben van ontheffinghouder reeds een informatiebrief ontvangen. Vanaf 13 december 2016 ligt de ontheffing, gedurende zes weken ter inzage-bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Horeca evenementen Aangevraagde vergunning Bij de burgemeester is een drank- en horecavërgunning aangevraagd op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet voor het vestigen van een slijtersbedrijf in Super Sam Markt B.V., gevestigd in het pand met adres Broersveld 97-99 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden zijn: - maandag tot en met vrijdag van 09.00 uur - 22.00 uur; - zaterdag van 09.00 uur - 22.00 üur; - zondag van 10.00 uur - 20.00 uur. Vanaf 29 december 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie A B Food voor het organiseren van een vlooienmarkt op het Bachplein op 30 april 2017 van 12.00 uur tot 17.00 uur. Op het Bachplein mogen maximaal 96 kramen en/ of auto's worden geplaatst waar tweedehands spullen worden verkocht. Naast de kramen en/ of auto's wordt één snackwagen en twee dixies jmobiele toiletten) geplaatst. Vanaf 29 december 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Kortrijk Events voor het organiseren van een vlooienmarkt op de Maasboulevard, Hoofdplein en Voorhavenkade te Schiedam op 25 maart 2017 van 09.00 uur tot 16.00 uur. Op het verharde gedeelte aan de Maasboulevard, Hoofdplein en Voorhavenkade mogen maximaal 135 kramen worden geplaatst waar particulieren spullen kunnen verkopen. Tevens mogen er maximaal 30 auto's voor de kofferbakverkoop geplaatst worden. Naast de kramen en auto's worden er twee dixies (mobiele toiletten) en een snackwagen geplaatst. Vanaf 29 december 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Stichting Nederlands-Pools Centrum voor Cultuur en Educatie voor het organiseren van een jaarlijks Poolsfeest voor het goede doel op zondag 15 januari 2017 van 13.30 uur tot 19.30 uur. Het betreft een evenement in Wijkcentrum Oost (Boerhaavelaan 79). De activiteiten in het Wijkcentrum betreffen onder andere: workshops, kinderactiviteiten, catering en optredens van lokale artiesten. Buiten op het Van het Hoffplein komt een tent waarin drie motoren worden geplaatst om foto's op te maken. Om 19.00uur volgt een kleine act met fakkels. Vanaf 29 december 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende één week ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Verleende vergunningen De burgemeester van Schiedam heeft op 20 december 2016 een vergunning verleend voor het organiseren van het Oudejaarsfeest op de Vlaardingerdijk te Schiedam op 31 december 2016 van 11.00 uur tot 17.00 uur. Op de stoep voor de Vlaardingerdijk 109-111 wordt een kraam geplaatst waar oliebollen en appelflappen worden gebakken om uit te delen aan bewoners en voorbijgangers. Vanaf 29 december 2016 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 De burgemeester van Schiedam heeft op 20 december 2016 onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft 'Open Rotterdamse Bodybuilder/ op 9 april 2017 van 13.00 uur tot 23.00 uur in het Theater aan de Schie aan het Stadserf 1 te Schiedam. Vanaf 29 december 2016 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 (|55J) Omgevingsvergunning Mededelingen Omgevingsrecht Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. Let op! Langskomen aan de balie kan alleen op afspraak. Aangevraagde vergunningen Laan van Bol'Es; met de activiteit kappen, het kappen van 29 vergunningplichtige Aangevraagde vergunningen etn ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen de aangegeven periode (vanaf datum ter inzagelegging) monde ling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw be roepschrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen zes weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019,. 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 16