0" gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg Verkeer, parkeren vervoer een gezellige en veilige jaarwisseling vanaf 31 december 18.00 uur niet in vuurwerkvrïje zones Kijk op schiedam.ni/jaarwisseiïng 29 DECEMBER 2016 bomen. Daarnaast worden binnen het project 6 niet vergunningplichtige bomen gekapt en 2 niet vergunningplichtige bomen verplaatst. Reden voor de kap: herinrichting Laan van Bol'Es; verbeteren van de verkeersveiligheid d.m.v. de openbare ruimte en het aanleggen van een rotonde op het kruispunt Laan van Bol'Es/ Van Beethovenlaan. Voorstel voor herplant van 52 bomen, binnengekomen op 15 december 2016, dossiernr. 160MGS374. Park Harga omsloten door de Sportlaan en Olympiaweg; met de activiteit bouwen, het bouwen van 2 blokken appartementen met in totaal 41 woningen en 4 ateliers, binnengekomen op 16 december 2016, dossiernr. 160MGS373, OLO nr. 2633211. Polderweg, Kerkweg (nabij manege), Gildeweg, Admiraal de Ruyterstraat, Ary Prinslaan, Breedstraat-Zijlstraat; met de activiteit kappen, VTA 2016 extra: het (met spoed) kandabaleren van 9 bomen (7x es, 2x boswilg), knotten van 12 bomen (12x schietwilg) en kappen van 4 bomen (2x witte kastanje, 1x populier, 1x schietwilg). Reden voor maatregel: veiligheidsrisico's. Voorstel voor herplant van 3 bomen. Aanvrager heeft verzocht om de vergunning bij verlening direct in werking te laten treden, binnengekomen op 14 december 2016, dossiernr. 160MGS372. Prinses Beatrixpark, Joppelaan, Windas, Kerkweg nabij manege, Gildeweg, De Lan Marplein, Duivenpad, Perenlaan, Pupuliernelaan, Schiedamseweg, Laantje van Rip, Kerkweg, Laan van Spaland t.h.v. nr. 16 en 22, Woudweg, Vlaardingerdijk, Westfrankelandsdijk, Bosboomlaan, F. Haversmidtlaan Volkspark, Oranjeburgh, Jan van Avennestraat, Plantage, Prins Mauritsstraat, Stadhouderslaan, Oude Maasstraat, Oostsingel, Buys Ballotsingel, Overschiesedwarsstraat, Fultonstraat, B.H. Gretehof, MOM de Grootstraat, Noordsingel, Loeffstraat, Laan van Spieringshoek, Park Stricklede en Olympiaweg; met de activiteit kappen, 'VTA 2016 vergunningplichtig' het (met spoed kappen van 68 (diverse soorten) bomen op verschillende locaties in de stad. Reden voor de kap: tijdens VTA inspectie 2015 (boomveiligheidskeuring) zijn deze bomen aangemerkt als te verwijderen i.v.m. veiligheidsrisico's. Aanvrager heeft verzocht om de Lees de officiële bekendmakingen op vergunning bij verlening direct in werking te laten treden. Voorstel voor herplant van 62 bomen, binnengekomen op 13 december 2016, dossiernr. 16OMGS370. Overig Subsidieregeling peuteropvanggroepen met voorschoolse educatie gemeente Schiedam Het college heeft op 13 december 2016 de Subsidieregeling peuteropvanggroepen met voorschoolse educatie gemeente Schiedam vastgesteld. De Subsidieregeling peuteropvanggroepen met voorschoolse educatie gemeente Schiedam is een nadere regeling met betrekking tot de subsidiebepalingen voor de peuteropvanggroepen met voorschoolse educatie in Schiedam. De Subsidieregeling "Gesubsidieerd integraal peuterspeelzaalwerk gemeente Schiedam" is met ingang van 1-1-2017 ingetrokken. Opheffen van een gehandicaptenparkeerpiaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Kenteken 22-HNP-3, Chopinplein ingang B Het besluit kan op afspraak gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 té Schiedam. gemeente Schiedam www.officielebekendmakingen.nl De gemeente Schiedam wenst u Viert u de jaarwisseling met vuurwerk? Draag dart een vuurwerkbnl Steek vuurwerk dat niet is afgegaan niet opnieuw aan. Houd afstand van vuurwerk en gooi nooit vuurwerk naar mens of dier Vuurwerk afsteken Vuurwerk afsteken mug overal in Nederland alleen van 31 december 18 00 uur tot 1 januari 2 00 uur Schiedam Heeft ©en aantal vuurwerkvrïje mr\m Daar mag helemaal geen vuurwerk worden afgestoken, ook niet tijdens de jaarwisseling De vuurwerkvrïje zones staan aangegeven op de kaart hiernaast en op de website f witleren over jaarwisseling of vuurwerk? Gebruik de hashtag #schiedam1617 vuurwerk vrije zone

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 17