Jullie foto's van mooi Waar L kerstboom? Minions e Natuurlijke ondersteuning voor een gezond zuur-base evenwicht1 'Een gezond zuur- base evenwicht helpt om je fit en energiek te voelen' 7 WOENSDAG 4 JANUARI 2017 Ondergaande zon. Foto: Joep Huffmeijer 4- 10 januari bij minicontainer plaatsen Wanneer u een minicontainer voor uw afval heeft, mag u op de ophaaldag, in de periode van 4 januari -10 januari, de kerstboom ernaast leggen. Onze boomploeg haalt de kerstbomen op. Dat zullen ze doen voordat uw container wordt geleegd. Zofg ervoor dat de kerstboom tussen 5.00 uur en 7.30 op de vast aanbiedplaats naast de container ligt. 4 - 8 januari bij verzamelcontainer plaatsen Wanneer u uw huishoudelijk restafval naar de (ondergrondse) verzamelcontainer in de buurt brengt, mag u de kerstboom vanaf Graag gedaan. 4 januari t/m 8 januari bij deze container plaatsen. Na 8 januari wordt het gezien als bijzetting en riskeert u een boete van Toezicht Handhaving. naar de milieustraat brengen Kerstbomen kunt u natuurlijk ook naar onze milieustraat aan de Fokkerstraat 550 brengen. De milieustraat is open op maan-/dins-/ donder-/vrij-/zaterdag van 8:00,tot 16:00 uur. kerstbomen niet opslaan Met het oog op de brandveiligheid is het niet toegestaan om kerstbomen op te slaan. www.irado.nl 010 262 1000 In het menselijk lichaam draait alles om evenwicht. Eén van de evenwichten die belangrijk is voor het behoud van onze gezondheid is het zuur-base evenwicht. Een goede balans tussen zuren en basen draagt bij aan een fit en energiek ge voel. A.Vogel Zuur Base Balans ondersteunt het behoud van een gezond zuur-base even wicht in ons lijf1. Het is goed voor het behoud van soepele spieren2 en sterke botten3 4, draagt bij aan extra energie bij vermoeidheid3 en ondersteunt de spijsvertering3. Voeding Het zuur-base evenwicht is voor een groot deel afhankelijk van onze voeding. Alles wat we eten wordt in ons lijf omgezet in ener gie, bouwstenen en reststoffen. Die reststoffen kunnen zuur of basisch zijn, afhankelijk van wat we precies eten. Idealiter krijgen we 25% zuurvormende en 75% basenvormende voeding binnen. Maar met ons Westerse voe dingspatroon is het vaak anders om. Hierdoor blijven meer zure resten achter. Voorbeelden van zuurvormende voedingsmidde len zijn snoep, brood, koffie en frisdranken. Basenvormend zijn vooral: groente, fruit en verse kruiden. Bij een zuur voedings patroon is het verstandig om veel te bewegen en vooral basenvor mende voeding, zoals groente en fruit te eten. Basische mineralen A.Vogel Zuur Base Balans is een bron van zink, dat een gezond zuur-base evenwicht ondersteunt. De natuurlijke op losdrank bevat daarnaast andere essentiële, basische mineralen zoals magnesium, kalium en cal cium. Magnesium is goed voor extra energie bij vermoeidheid en het behoud van sterke bot ten. Kalium draagt bij aan het behoud van soepele spieren. En calcium ondersteunt de spijsver tering. Daarnaast bevat het veel vitamine D (>100% ADH") voor het behoud van sterke botten. - zuur Base Bala Dagelijks of als kuur A.Vogel Zuur Base Balans kan dagelijks gebruikt wor den, maar ook als 14 - daagse kuur in periodes dat het ener gieniveau of de spijsvertering wel wat extra ondersteuning kunnen gebruiken. Coach op avogel.nl iets. Adviesprijs: 12,99. evolen Dagelijkse EGA Gezond en verantwoord afslanken in groepsverband In januari 50% korting op het inschrijfgeld! Meld u snel aan om gezond af te slanken... B Schiedam Noord B Terpzicht Noordeinde 12 maandag 19.00 - 20.00 woensdag 10.00 -11.00 H| cursus leidster Jos van Vliet jfllPWfi 06 402 49618 1SR Hhk info@eganederland.nl www.eganederland.nl Schiedam - Daan van Loenen ontdekte deze Minions op de Korte Haven. We zullen in de gaten houden of er meer naar Schie dam verhuizen... Yvonne Kluin heeft prachtige foto's van de kaarsjesavond op de Grote Markt op 15 december gestuurd. Op deze pagina een uitsnede van 1 van de foto's, maar kijk op www.facebook.com/NieuweStadsblad voor het complete foto overzicht van Yvonne Kluin. Yvonne is erg onder de indruk geraakt van burgemeester Lamers: "De burgemeester ging bij alle aanwezige bewoners van Schiewaegh langs en gaf iedereen een hand. Wat een aardige man!", aldus Yvonne. Joep Huffmeijer zag vanaf zijn balkon een schitterende zonsondergang. Dankzij zijn foto kunnen wij meegenieten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 7