Agenda O 9 auping plaza auping Vrijdag 13 januari Zaterdag 14 januari Zondag i5januari Ram Tweelingen Vrijdag 20 januari Dinsdag 24 januari Leeuw Weegschaal Schorpioen Kreeft Boogschutter Steenbok Waterman Vissen voordeel plaza HOROSCOOP 15 WOENSDAG 11 JANUARI 2017 20.00 OPEN REPETITIE De Rijnmondband zoekt nieuwe collega's. De allerlaatste Open Repetitie is in de Lange Nieuwstraat. ledereen die enige ervaring heeft is wel kom. 20.00 NATUURLEZING Het Haringvliet, in combinatie met de Biesbosch heeft in oktober de juryprijs voor mooiste natuurgebied van Nederland gekregen. In De Boshoek wordt hier een lezing overgegeven. 11.00 MEDITATIE De bijeenkomsten van meditatie en mórgengebed worden ook in het nieuwe jaar voortgezet in de Grote Kerk. 15.00 NIEUWJAARSCONCERT CMV Harpe Davids brengt een muzikale toost uit op 2017 in de Dorpskerk. Gratis toegang. Nadere informatie is te vinden op: www.harpedavids. «I. 20.15 NIEUWJAARSCONCERT In de Grote Kerk openen het Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest onder leiding van Jim De Spellenfabriek is te vinden in de gen van mensen van alle leeftijden Roodnat en het Rotterdams Studenten Orkest onder leiding van Coen Huisman gezamenlijk het jaar. Jongeren tot 12 jaar kunnen gratis naar binnen, anderen betalen 7,50. Reserveren via rjso@rjso.nl of kaarten aan de deur. 14.30 DANSEN In verzor gingscentrum DrieMaasStede is er weer een gezellige dansmiddag voor senioren. Een kaartje kost 3,50 euro per persoon, dit is inclusief een kopje koffie of thee. Kaarten zijn bij aankomst in de zaal verkrijgbaar. (Klein) kinderen zijn ook van harte welkom! Oranjestraat 5. Doel: samenbren- door middel van gamen. Bescheidenheid is niet altijd goede. Vooral niet als u veel omringd bent door mensen die het niet zo nauw ne men met normbesef. Ga er - desnoods een tikje arrogant - boven staan. Stier 19.00 ZWEMDISCO In Zwem bad Groenoord is het thema 'Nieuwjaarsdisco'. Alle kinde ren tot en met twaalf jaar zijn welkom tot 22.00 uur. Entree: 7,50, incl. hapje en drankje. 16.00 CE-CAFE Een gast met een goed verhaal, gelegen heid om met vakgenoten in gesprek te gaan en ervaringen uitwisselen tijdens een kleine borrel bij Mooi Werk op de Hoogstraat 97. Gast van de dag is Renée van Eijk, finalist van leraar v/h jaar-verkiezing 2015. Probeer rustig uw omgeving van uw mening te overtuigen. Tact is hierbij onmisbaar. Hoewel dat in het heetst van de strijd moeilijk is, kunt u dat uiteinde lijk wel opbrengen. Maagd In oorlog en liefde gelden andere regels. Overdrijf echter niet in uw opstelling. In uw situatie zou u toch be ter moeten weten en zou gepaste be scheidenheid wel op zijn plaats zijn. Als u zeker weet dat u op de juiste weg bent moet u zich door niets of niemand laten tegenhouden. Negeer ongenuanceerd commentaar van men sen die jaloers zijn en zet door. Niemand anders kan voor u bepalen hoe u uw leven moet leiden. Wees daar heel duidelijk in. Let er echter wel op dat u ook kunt doorslaan in stand vastigheid. Dat werkt weer averechts. Streef naar harmonie. Er zijn geen onoverkomelijke problemen dus dat moet lukken. Besteed ook meer aan dacht aan momenten van rust. Gebruik deze goed in plaats van op hol te slaan. U weet als geen ander dat verkeerde keuzes onherroepelijk tot een kater leiden. Met name in de liefde. Inmiddels kunt u verkeerde verleidingen steeds beter weerstaan. Het resultaat is er naar. Een verlies geeft u het gevoel dat de bodem onder u vandaan is geslagen. Natuurlijk voelt dat zo maar na een rouwperiode komt er weer hoop. Houd uw hoofd per dag boven water. Verbreek voorlopig alle banden die u beknellen. Het zal uw gemoedsrust goed doen en ook andere partijen (mis schien) de gelegenheid geven eens de hand in eigen boezem te steken. Zelfs tegenslag duurt niet eeuwig. Hoewel u het misschien nog somber inziet, zullen uw kansen spoedig keren. U zou bijna vergeten dpt het ooit anders was en grote sprongen vooruit maken. Probeer eens wat vastgeroeste ge woonten overboord te gooien. U zult zien dat het leven er een stuk lichter bp wordt. Neem eventueel een deskundige in de arm en oefen daar samen mee. Tot uw genoegen kunt u vaststellen dat u veel kansen op eigen kracht heeft weten te realiseren. Gebruik ze al lemaal om uw positie te verbeteren. Zo wel zakelijk als in uw persoonlijke leven. op het gehele Auping v assortiment* H. fcfö. fj. De wintermaanden zijn hét' moment om je slaapkamer comfortabel en gezellig te maken. Wat je ook zoekt, Auping heeft altijd een warm winterdekbed, comfortabel kussen, stijlvol dekbedovertrek of compleet bed of boxspring dat perfect bij jouw slaapkamer past. Kom snel naar Auping Plaza en slaap nog lekkerder deze winter! De Original boxspring is er al van car+75^ voor 1.849,- incl. hoofdbord, 2 vlakke boxsprings en 2 Inlzio matrassen. Bij Auping Plaza: - Compleet assortiment - Snelle levertijd - Uitstekende service garantie *De actie geldt van 17 december 2016 t/m 29 januari 2047. Kijk op aupjng.nl/wirttcnale voor de voorwaarden. A www.aupingplaza-barendrechl.nl www.aupingplaza-spijkenisse.nl www.aupingplaza-sliedrecht.nl .j_.j Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 44 Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 89 53 30 Parallelweg 4 Sliedrecht T. 0184-49 34 99

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 15