17 Dansers. 8 Spotlights. 1 20% Benefiet voor nieuwe kinderkledingbank Film: Light between.. 5 euro lezerskorting Nieuwjaarsconcert Pleasure in bibliotheek Filmmiddag 5 Molens Expositie Poëzieplein Vaiana, jeugdfilm Van Swieten Society KORTING Ga snel naar uitjekrant.nl/chorusline 17 WOENSDAG 11 JANUARI 2017 Op 20 januari treedt het Ebonit Saxophone Quartet op in de Westvestgo-kerk. Als lezer kun je hier met korting naartoe. Je betaalt dan 15 euro. Hoe? Bestel kortingskaarten via nieuwenhuis@westvestgo.nl of 06- 29354520. Vermeld 'Acfie Nieuwe Stadsblad'. SCHIEDAM - Te veel kinderen groeien in armoede op en moeten het zonder een fat soenlijke outfit stellen. Oranje for Kids, de nieuwe kinderkle dingbank in Schiedam, brengt daar verandering in. De Ronde Tafel van Schiedam geeft Stichting Oranje for Kids een snelle start met een feestelijk Benefietgala op zaterdag 14 januari in de foyer van Thea ter aan de Schie. Van 20.00 tot 02.00 uur orga niseert de Ronde Tafel het jaarlijkse Januarifeest: GATSBY - A Little Party Never Killed Nobody. Een swingend feest in twintiger jarensfeer, maar met vette DJ's anno 2017, de .lekkerste cocktails en een ge weldige sushibar. Na een war ming up door de Schiedamse DJ Leon Pieket tussen 20 en 21 uur, wordt de dansvloer onge twijfeld drukbezet met van 21- 22.00 uur DJ Ronald Molen dijk, van 22-00.00 uur DJ Marcello en van 00-02.00 uur DJ Mark van Dale. Kaarten zijn 17,50 per stuk, incl.cocktail. De opbrengst van GATSBY komt ten goede aan Oranje for Kids. Kaarten zijn te bestellen via: www.rt46.nl/activiteiten/ januarifeest-2017-gatsby Initiatiefneemster Corrie Oranje hoopt 1 maart de deu ren te opërien. SCHIEDAM - Zater dag 14 januari van 14.00 tot 14.45 our zingt het Schiedamse Popkoor 'Pleasure' een mix van gospels, ballads, pop- en rock songs in de Biblio theek in de Koren beurs aan de Lange Haven 145. Popkoor Pleasure staat onder leiding van zangcoach Talitha Holl en gebruikt de bijzondere 'Vocalvi- zi-zangmethode'. Hierdoor is het voor de koorleden niet no dig om notenschrift te .kunnen lezen. De toegang tot dit concert is gratis. Het complete agen daoverzicht met ook meer informatie over 'muziek in de Biblio theek' is te vinden in: www.debibliotheek- schiedam.nl. SCHIEDAM - Deze Week draait 'TffPLight Between Oceans" in Wenneker Cine ma. Deze op de bestseller van M.L. Stedman geba seerde fiim gaat over Tom, een zwijgzame veteraan uit WO I, en zijn levenslustige vrouw Isabel die wonen op een afgelegen vuurtorenei- iand. Hum leven verandert als ze een baby in een aan gespoeld bootje vinden, 73,14 fan 2100,18 jan 15.00 WAT GAAN WE DOEN? Vrijdag 13 januari is er in ontmoetingscentrum De 5 Molens een filmmiddag. Kom kijken naar Bruce Almfgfrty met dim' Girrey en Morgan Freeman. Kaarten kosten 2,50, verkrijgbaar bij De 5 Molens, ind. popcorn en consumptie. 13/01.13.30 uur, 2,50. Vrijdag 13 januari om 15.00 uur wordt de expo sitie 'Poëzieplein', door kunstenaarsduo SAGE, geopend in de Bibliotheek in de Korenbeurs'. Het werk van SAGE (Saskia van Herwijnen Gerrit van Schuppen) speelt zich grotendeels af op de grens van taal en beeld. De Bibliotheek besteedt in januari veel aandacht aan de Week van de Poëzie en Gedichtendag. 'Poëzieplein' is tot 28 februari in de Korenbeurs te zien. 13/01,15.00 uur. Zondag 15 januari draait er voor de jeugd een leuke film in Wenneker Cinema: Vaiana. De avontuurlijke Vaiana heeft ééAgTSt? missie: de oceaan over zeilen en de eeuwenoude tradities van haar voorouders herstellen. '5/0'. B-00 uur in de kleine zaal Beethoven, Haydn, Mendelssohn... we associ ëren ze niet direct met Schotland! Toch lieten zij zich inspireren door volksliederen van de Schotten. De Van Swieten Society speelt de Schotse hooglanders in 't Huis te Poort, Dam. 20/07,20.15 uur, 20,-/22,50 aan de zaal. JONG TALENT STRAALT" OVERTUIGENDE DANSSHOW" Volg zeventien jonge toptalenten en hun strijd om een podiumplek. Kijk en luister mee bij hun audities en ontdek de persoonlijke verhalen. Dansen op topniveau en vele wereldhits in een met prijzen overladen succesmusical! Zinderende choreografieën, indringende verhalen en wereldberoemde songs! De Broadway productie werd genomineerd voor 12 Tony Awards en won er uiteindelijk 9. Een van de langstlopende Broadway producties ter wereld - A Chorus Line is een ware musicalklassieker! Met onder andere Edwin Jonker en Bettina Holwerda. Tickets vanaf 30,- T/m april 2017 I Diverse locaties

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 17