Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. 1 FEBRUARI 2017 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur di van 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Bestemmingsplan Horeca evenementen Ontwerp- omgevingsvergunning en ontwerpbesluit hogere waarde (geluid) MAVO Schravenlant XL aan de Burgemeester van Haarenlaan 952 te Schiedam Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.10 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht bekend dat met ingang van 2 februari 2017 de ontwerp-omgevingsvergunning en het ontwerpbesluit hogere waarden(geluid) 'MAVO Schravenlant XL ter inzage ligt. 29 september 2016 is door MAVO Schravenlant XL een aanvraag omgevingsvergunning ingediend voor de bouw van een school aan de Burgemeester van Haarenlaan 952. Het betreft een geheel nieuwe school van grotendeels drie bouwlagen hoog. Het bouwplan valt in het bestemmingsptan 'Nieuwland 2004' en heeft hierin de bestemming 'Maat schappelijke Doeleinden'. De strijdigheid met het bestemmingsplan is gelegen in het feit dat ter plekke maximaal twee bouwlagen zijn toegestaan. Medewerking aan het plan is mogelijk middels een afwijking van het bestemmingsplan als bedoeld in artikel 2.12, eerste lid, sub a, onder 3° van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). Hiertoe is een ruimtelijke onderbouwing opgesteld, waaruit blijkt dat het project voldoet aan de vereiste van een goede ruimtelijke ordening. Verklaring van geen bedenking Op grond van artikel 6:5 van het Besluit omgevingsrecht wordt de genoemde afwijking van het bestemmingsplan niet verleend nadat de gemeenteraad heeft aangegeven dat zij geen bedenkingen heeft tegen het ruimtelijk initiatief. De gemeenteraad heeft, ter vol doening aan dit artikel, in haar vergadering van 31 januari 2017 besloten de gevraagde verklaring van geen bedenkingen te verstrekken. Hogere waarden(geluid) Voor dë~bouw van MAVO Schravenlant XL is een akoestisch rapport opgesteld. Uit het rapport blijkt dat er sprake is van een overschrijding van 5 dB van de voorkeursgrens waarde (48 dB), maar niet van de maximale te verlenen ontheffingswaarde (63 dB). Ge zien het voorgaande dient een besluit hogere waarde te worden genomen. Het ontwerp hiervan is bij de stukken gevoegd. Vanaf 2 februari 2017 liggen de ontwerp-omgevingsvergunning, het ontwerpbesluit ho gere waarden(geluid), de ruimtelijke onderbouwing-en de andere op de procedure betrek king hebbende stukken, gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Vragen en opmerkingen Voor vragen of opmerkingen over de ontwerp-omgevingsvergunning en het ontwerpbe sluit hogere waarden (geluid) en de verdere procedure kunt u via telefoonnummer 14010 of e-mail contact@schiedam.nl contact opnemen de heer Martijn Kap, juridisch beleids- adviseur van de gemeente Schiedam. Aangevraagde vergunningen Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de stichting Centrummanagement Schiedam voor het organiseren van het evenement Luikse mark ten op de koopzondagen 5 maart 2017, 2 april 2017, 7 mei 2017, 4 juni 2017, 2 juli 2017, 6 augustus 2017, 3 september 2017, 1 oktober 2017, 5 november 2017 en 3 december 2017 van 12.00 uur tot 17.00 uur (opbouw vanaf 08.00 uur, afbouw tot 19.00 uur) op het Stadserf, Land van Belofte en Broersveld te Schiedam. Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Kersbergen Holding B.V. voor het organiseren van een vlooienmarkt op het Bachplein op 26 februari 2017 van 12.00 uur tot 16.00 uur. Op het Bachplein mogen maximaal 96 kramen en/ of auto's worden geplaatst waar men tweedehands spullen verkoopt. Tevens staan er twee dixies (mobiele toiletten) en een snackwagen. Vanaf 1 februari 2017 liggen de afschriften, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. Verleende vergunningen De burgemeester van Schiedam heeft op 23 januari 2017 een vergunning verleend voor het organiseren van het evenement vlooienmarkt op de Maasboulevard, Hoofdplein en Voorhavenkade te Schiedam op 25 maart 2017 van 09.00 uur tot 16.00 uur (opbouw op 25 maart 2017 van 07.00 uur tot 09.00 uur, afbouw op 25 maart 2017 van 16.00 uur tot 18.00 uur). Op het verharde gedeelte aan de Maasboulevard, Hoofdplein en Voorhaven kade mogen maximaal 135 kramen en maximaal 30 auto's (kofferbakverkoop) worden geplaatst. Tevens staan er minimaal twee dixies (mobiele toiletten) en een snackwagen. De burgemeester van Schiedam heeft op 30 januari 2017 een vergunning verleend voor het organiseren van het evenement vlooienmarkt op het Bachplein te Schiedam op 30 april 2017 van 12.00 uur tot 17.00 uur (opbouw vanaf 09.00 uur, afbouw tot 19.00 uur). Op het Bachplein mogen maximaal 96 kramen en of auto's worden geplaatst waar men tweedehands spullen verkoopt. Tevens staan twee dixies (mobiele toiletten) en een snackwagen. De burgemeester van Schiedam heeft op 26 januari 2017 onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft Liduina processie 2017 op zondag 21 mei 2017 van 14100 tot 16.00 uur door het centrum van Schiedam. Vanaf 1 februari 2017 liggen de afschriften, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Aangevraagde vergunningen etn ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen de aangegeven periode (vanaf datum ter inzagelegging) monde ling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te óndertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hierte gen binnen zes weken na verzending van het besjuit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet üw be roepschrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten •verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen zes weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbondën. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 14