Agenda 9 Wij maken plaats voor de nieuwe collectie Koffers vol Annie M.G. Schmidt op kinderfestival auping Film: Waterboys Sepp de Wolvenvriend, film voor de jeugd Sing Street Inloopconcerten Grote Kerk Gitaarduo in Korenbeurs P&;z_e showroom voordeer plaza 17 WOENSDAG 1 FEBRUARI 2017 SCHIEDAM - In Wen- neker Cinema draait zondag 5 februari de film Sepp de Wolven vriend voor de jeugd. Hoog in de bergen woont Sepp. Zijn bes te vriend is een geit die hij kunstjes laat doen en hij sluit vriendschap met een wolf. Dan krijgt zijn vader onderweg naar het dorp om zijn ka zen te verkopen, een SCHIEDAM - Ernst en Bobbie spelen op 12 februariDe Vakantieshow' in Theater aan de Schie. Ernst en Bobbie hebben vakantie, maar er gaat meteen van alles mis: op weg naar de camping zijn ze verdwaald in het bos en Bobbie is ook nog hun tent vergeten mee te nemen. Een kindershow vol liedjes. SCHIEDAM - De tweede editie van het Kinderfestival in de Westvestgo-kerk gaat zater dag 18 februari van start met de voorstelling Woei! van mu ziekgezelschap Alle Hoeken van de Kamermuziek. De zondag staat geheel in het teken van Annie M.G. Schmidt. Acteur Eric Beekes gaat in de familievoorstelling Feestje met Annie op reis met twee koffers vol liedjes en gedich- ongeluk. Alle kazen vallen in de rivier. Een rijke winkelier vindt de kazen en ziet het als een geschenk uit de hemel. Het leven van Sepp staat volle dig op zijn kop. Zijn ouders hebben geen geld meer om eten te kopen en moeten ook Sepp zijn geit afstaan. Hij gaat op zoek naar een oplossing. ZO 5 feb 13:00 KZ ten van Annie M.G. Schmidt. Voor kinderen zijn alle voor stellingen gratis toegankelijk. Volwassenen betalen slechts 5,00 voor hun kaartje. Woei! In Woei! worden we door de drie muzikanten van Alle Hoe ken van de Kamermuziek naar een warme wereld Van adem en wind geblazen. Feestje met Annie In de familievoorstelling Feestje met Annie gaat acteur Eric Beekes op reis met twee koffers. Info Woei 18/02 om 10.00,11.30 en 15.00 uur voor kinderen van i-4jaar. Feestje 19/02 om 15.00 uur. Kaartverkoop op www.west- vest90.nl of bel 010-4260756. WAT GAAN WE DOEN? Als er muziek is, is er hoop, en als tiener in het Dublin van de jaren tachtig gaat het leven van Conor zeker niet over rozen. Zijn ouders ruziën voortdurend over geld, hij kan niet overweg met zijn klasgenoten en op zijn aartsconserva tieve middelbare school doen de priester-leer krachten er alles aan om iedere vorm van per soonlijke expressie in de kiem te smoren. Op een dag ontdekt Conor aan de andere kant van de schoolpoort de mysterieuze Raphina. 2,3,4 feb 20.30 Wenneker Cinema De wekelijkse inloopconcerten op zaterdag middag in de Grote Kerk worden zaterdag 4 fe bruari hervat met een optreden van het Ghr. Mannenkoor 'Excelsior' uit Hendrik-ldo-Am- bacht. Dit 60-leden tellende koor staat onder leiding van Nona Vooijs, die zelf nog het ont roerende Ave Maria van Caccini zal zingen. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. 4 feb 15.00 Grote Kerk Schiedam Zaterdag 11 februari van 14.00 tot 14.45 uur spe len Michael Samson en Jos Groot Jazz en Brazi liaanse nummers in de Korenbeurs aan de Lan ge Haven 145. De toegang tot dit concert is gratis. Het complete agendaoverzicht met ook meer 'muziek in de Bibliotheek' is te vinden in de agenda op www.debibliotheekschiedam.nl. 11 feb 14.00 uur, Korenbeurs V&Vc. jotc RU/*VtA-€/*L Bij Auping Plaza: - Compleet assortiment - Snelle levertijd - Uitstekende service gar? "Vraag naar de voorwaarden irt de yyi.nl Auping Plaza Barendrecht Escudostraat 9 010-820 09 44 www.aupingplaza-barendrecht.nl Auping Plaza Spijkenisse Lucebertstraat 34 0181 -89 53 30 www.aupingplaza-spijkenisse.nl Auping Plaza Sliedrecht Parallelweg 4 0184-49 34 99 www.aupingplaza-sliedrecht.nl - In Wenneker Cinema draait dit weekend Waterboys. Waterboys vertelt het grap pige en ontroerende verhaal van misdaadromanschrijver Victor (Leopold Witte) en zijn cello spelende zoon Zack (Tim Linde). Op dezelf de dag door hun vrouwen het huis uit gezet, moeten de mannen hun relaties op nieuw uit te zien te vinden. 2, 4 feb 21.00, 5, 8 feb 15.00

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 17