ZEKER ZO GOEDCOOP VOOR 3.-1 Freek de Jonge op de planken Magie, humor en horror in voorstelling Opera2Day V p, Heineken ®9 Laatste kaarten Ro Diederik van Vleuten KEUZE KORTING Red Band of Venco snoep of drop HITfOQ S Schiedam 19 WOENSDAG 1 FEBRUARI 2017 THEATER AAN DE SCHIE Snormeen vrolijk en visu eel theaterspektakel voor de hele familie (8+) van het Ro Theater. Woensdag 8 fe bruari, om 19.00 uur. Toe gang 25,00, kids 20,00. SCHIEDAM - Na een jaar als Honorary Fellow aan de Facul teit der Geesteswetenschap pen van de UvA stort Freek de Jonge zich weer op het theater en zal hij, met het oog op deze naderende Tweede Kamerver kiezingen, verder op zoek gaan naar wat mensen ver deelt en bindt. Verkiezingen Op woensdag 15 maart 2017 vinden de Tweede Kamerver kiezingen plaats en mag Ne derland weer naar de stem bus. Alle reden voor de vijfde verkiezingsconference van Freek de Jonge. Na De Stem ming 1 t/m 4 in 2002, 2006, 2010 en 2012 zal Freek, ge- In zijn nieuwe voorstelling Mijn nachten met Churchill brengt Diederik van Vleu ten opnieuw een mix van cabaret en geschiedenis. Vrijdag 10 feb., 20.15 uur. bruikmakend van de in ons zo zwaarbevochten vrijheid van meningsuiting, wederom de aanloop naar de verkiezingen aangrijpen om de staat van het land te duiden en de stemming te peilen. De statis tieken tonen aan: De peiling zorgt voor de juiste stemming bij de verkiezing en de stem ming bij de verkiezing voor de onjuiste peiling! Info Donderdag 9 februari, om 20.15 uur, is Freek de Jonge met zijn voorstelling De Stem ming 5 te zien, 26,50. www.theateraandeschie. Freek de Jonge op zoek naar wat mensen bindt en verdeelt. Ook in Schiedam! 0pera2Day verraste de afge lopen jaren met verfrissende voorstellingen, die door een breed publiek werden om armd. Van jong volwassenen tot ouderen zijn enthousiast over hun bijzondere aanpak van opera. SCHIEDAM - OperazDay laat de bezoekers versteld staan met Dr. Miracle's last Illusion. Een magische voorstelling waarin illusionisme sa mensmelt met opera en dans. De mooiste melodieën van Verdi en Stravinsky komen sa men met échte illusies. De bekroonde illusionist Woe- dy Woet (meervoudig Neder lands kampioen goochelen) kruipt in de huid van Dr. Mira cle. Hij is een flamboyante il lusionist die rond 1900 rond reist met een show vol variété en spektakel. Het lijkt on schuldiger dan het is. Want Dr. Miracle draagt een geheim met zich mee. In één van zijn voorstellingen komt zijn assis tente om het leven door een noodlottig ongeluk. Dr. Mira cle ziet haar overgaan naar het eeuwige licht en raakt in exta se. Hij wil die ervaring telkens opnieuw ondergaan. In zijn shows wil Dr. Miracle de grens tussen leven en dood steeds verder overschrijden. Met betoverende muziek en oogverblindende special ef fects komt het publiek terecht in een mysterieuze wereld. Het verhaal van Dr. Miracle speelt zich af rond 1900. Die kleurrijke tijd wordt op het podium getoverd, zowel visu eel als in de muziek. Vrijdag 3 februari, 20.13 uur, Theater aan de Schie, €32,50. witte pitloze druiven bak 500 gram aardbeien bak 300 gram Bobs bosbessen bakje 1ZS gram ananas of mango per stuk stazak 200-325 gram Wagner Big Pizza 2 stuks naar keuze 's-Gravenlartdseweg 606-608 Heineken bier krat 24 flesjes a 300 ml alle combinaties mogelijk

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 19