f fi Heeft u uw Tegemoetkoming Meerkosten eigen risico 2016 al aangevraagd? Luke Verburg maakt kwartet volledig Kijkdag nieuwe clubhuis RopaSwim Smurfen cricket Technisch kader Exc'20 O 18.915 9 9 O 24.570 'i Voor inwoners van Maassluis, Vlaardingen Schiedam 8 WOENSDAG 8 FEBRUARI 2017 Inwoners uit Maasluis, Vlaardingen en Schiedam met een laag inkomen kunnen een tegemoetkoming krijgen als het eigen risico van de ziektekostenverzekering volledig is verbruikt. Voor 2016 is de tegemoetkoming 100,00 per persoon. SPORT KORT - Na de teleurstellende nederlaag tegen OZC stond voor Nexus i de ontmoeting met hekkensluiter Olym- pia i op het programma. Op papier een mooie tegenstander om de bittere smaak weg te spoelen en de positieve lijn weer op te pakken in de ontknoping van deze competitie. Nexus startte scherp en stond na de eerste aanval direct op 1-0. De gasten uit Spijkenisse konden in de beginfase echter mee met de Schiedammers en pakten brutaal een t-2 voor sprong. Het niveauverschil tussen beide ploegen was echter wel goed zichtbaar, waardoor er gerust werd met een 12-5 voorsprong. De tweede helft verliep gelijkwaardig aan de eerste helft. Nexus was duidelijk sterker en bouwde de voor sprong gestaag uit.Met nog een kleine tien minuten te pie len was er opnieuw hectiek, ditmaal niet in het veld maar om het veld heen. De wedstrijd bleek door enkele blessurebe handelingen iets te zijn uitgelopen en na de korfbal was er een voetbaltoernooi gepland. Er was geen overleg mogelijk en de voetballers eisten met nog 7 minuut 32 op de klok de zaal op. In de komende twee weken moet Nexus 1 op bezoek bij de directe concurrenten Paal Centraal en ADO. Luke Verburg heeft zijn kwar tet volledig gemaakt. Na Ham- me, Loenhout en Baal schreef de Nederlandse nieuwelin genkampioen ook de laatste manche van de DW Verzeke ringen Trofee op zijn naam. Witse Meeussen en Joachim Van Looveren mochten mee op het podium in Lille. Op het snelle parcours in het recreatiedomein de Lilse Ber gen bleef de wedstrijd de eer ste twee rondes gesloten. Maar éen tempoversnelling in de 3e ronde was voldoende. SCHIEDAM - Op zaterdag 11 februari, tussen 11.00 en 16.00 uur organiseert HC Schiedam een kijkdag voor de leden. "Alhoewel het clubhuis en het buitenterrein nog niet klaar zijn kunnen wij ons voorstel len dat jullie erg benieuwd zijn hoe het er uit gaat zien. De bar zal waarschijnlijk wel klaar zijn en dus open!" laat de hockeyclub op de Face- bookpagina weten. Er worcft ondertussen hard doorgewerkt om het buiten- terrein en het talud op orde te krijgen en het clubhuis verder in te richten. Na de kijkdag wordt het club huis in gebruik genomen en kunnen de leden van de club zich er in ieder geval omkle den. Tot 12 februari blijft in ie der geval het oude clubhuis open voor iedereen. Sinds het begin van dit sei zoen wordt er al wel gespeeld op de velden van het nieuwe complex, aan de overkant van het oude complex aan de Har- galaan. De oplevering van het nieuwe (schitterende!) club huis liet echter nog even op zich wachten. Op de Facebookpagina van de Schiedamse hockeyclub zijn regelmatig foto's te zien van de metamorfose die het com plex heeft ondergaan. Kijk en bewonder! Sportfondsen Hellevoet- sluis en Roparunteam Hooymeijer houden op 13 mei de RopaSwim zwem- marathon in zwembad de Eendraght. De opbrengst daarvan gaat, via het Ro parunteam, naar projecten die de kwaliteit van leven van kankerpatiënten ver beteren. De inschrijving voor de RopaSwim is 3 fe bruari van start gegaan. De Ropa- Swim wordt een uitdagend evenement, dat plaats biedt aan maximaal twintig teams. De teams betalen om deel te nemen 150 euro en halen hopelijk nog een leuk sponsorbe drag per baantje op. De Ro paSwim op zaterdag 13 mei duurt van 20.00 tot 02.00 uur. Deelname kost 150,- per team (maximaal acht zwemmers) en de sponso ring per baantje. Kijk voor meer informatie en in schrijving op www.ropar- unteamhooymeijer.nl/ro- paswim. In de gymzaal van het Ste delijk Gymnasium kunnen 'smurfen' van 4-6 jaar en hun ouders elke zondag te recht voor het smurfencric ket. Doel: op een speelse ma nier kennis maken met cricket tussen 10.00 en 11.00 uur. Kijk even op de Face bookpagina van Hermes DVS voor meer informatie over deze activiteit. Excelsior'20 is verheugd dat ze de vacature van Technisch jeugdcoördina- tor hebben weten in te vul len. Deze functie zal met ingang van volgend sei zoen worden gesplitst er komt een coördinator voor de elftallen A t/m D en een tje voor de elftallen E, F en mini's. Bij de junioren zal Omar Zaroual de technisch coördinator worden en bij de pupillen Robert van Ge stel. "Beide heren zijn geen on bekenden en al werkzaam bij onze club als jeugdtrai ners. Omar is nu bezig aan zijn tweede seizoen als trainer bjj de C jeugd en heeft zijn voetbalkennis opgedaan bij de jeugd van Sparta, waarbij hij ook het eerste elftal haalde. Robert is nu bezig aan zijn derde seizoen als jeugdtrainer, eerst bij de mini's en nu zijn tweede seizoen als F-trai- ner. Ook Robert heeft op een hoog niveau gespeeld bij onder andere SW. Beide heren zijn echte voetbal- dieren en hebben een dui delijk idee hoe de jeugd naar een hoger plan getild kan worden", schrijft de club op de website. Uiterlijke aanvraagdatum tegemoetkoming 2016 U kunt de tegemoetkoming nog aanvragen tot 1 juni 2017. Vul zodra u het overzicht van uw zorgverzekering heeft ontvangen het aanvraag formulier voor de tegemoetkoming aan. U kunt dit formulier ophalen bij ROCplus aan de balie of downloaden op www.rogplus.nl. Ook bij uw dichtstbijzijnde wijkteam is het formulier verkrijgbaar. Wie komt in aanmerking? ALLEENSTAAND E 17.152 GEZAMENLIJK 9|B HUISHOUDEN [23.608 MINDER DAN €23.621 MINDER DAN 21.656 9 ALLEENSTAANDE OUDER 9 MET KIND(EREN) En voor 2017? De gemeenten Maassluis, Vlaardingen en Schiedam hebben voor 2017 ook weer budget vrijgemaakt voor deze regeling. De tegemoetkoming is verhoogd naar 200,00 per persoon voor mensen met een laag inkomen. U kunt deze aanvragen als uw eigen risico over 2017 volledig is verbruikt. U ontvangt van uw zorgverzekeraar een overzicht over het verbruikte eigen risico. Vanaf eind maart liggen de folders en formulieren voor u klaar. ROCplus Bezoekadres: Uiverlaan 20-B Maassluis Openingstijden Postadres: Postbus 234, 3140 AE Maassluis Maandag t/m donderdag: T (010) 8701111 8:30 tot 12:00 UUT E info@rogplus.nl en 13.00 tot 16.00 uur 1 www.rogplus.nl Vrijdag: 8:30 tot 12:00 uur Hoewel de openingsfase voor de dames van Twist was speelde Sima Sport Ventura afgelopen weekend geconcen treerd tijdens de waterwegderby tegen Twist.Een gedegen overwinning en een stap dichter bij het beoogde resultaat!

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 8