Mededelingen en bekendmakingen O a gemeente Schiedam 15 FEBRUARI 2017 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan.8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd op grond van artikel 2:28 van de Al gemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2013 voor de overname van het horecabedrijf genaamd "restaurant Beloofd" gevestigd in het pand met adres Land van Belofte 9-11 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden: Maandag tot en met zondag v&n 07.00 uur - 01.00 uur. De aangevraagde openingstijden voor het terras: Maandag tot en met zondag van 07.00 uur - 01.00 uur. Vanaf 15 februari 2017 ligt de aanvraag gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Geluidhinder Ontheffing geluidhinder i.v.m. verbouwing van de H&M gelegen aan Nieuwe Passage 46 Het college van burgemeester en wethouders heeft op 9 februari 2017 aan Retail Bouw Nederland B.V. een ontheffing verleend van het verbod op het veroorzaken van geluidhin der op grond van de artikelen 4:6 APV Schiedam 2013 en 8.3 Bouwbesluit 2012 i.v.m. de afvoer van sloopafval en winkelinventaris. Afvoer van deze materialen vindt plaats middels een stortkoker naar een container die wordt geplaatst aan de achterzijde van de H&M (Boomgaardstraat, nabij kruising met Grofbaan). Ontheffing is verleend i.v.m. een moge lijke uitloop van de werkzaamheden naar de avondperiode op maandag 13 februari 2017 van 19:00 tot 22:00 uur. Het college van burgemeester en wethouders heeft voorschriften aan de ontheffing verbonden om de overlast voor omwonenden zoveel mogelijk te beper ken. Omwonenden hebben reeds een informatiebrief ontvangen. Vanaf 10 februari 2017 ligt de ontheffing gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Horeca evenementen Aangevraagde vergunningen Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Islamitische Stichting Nederland Schiedam Muradiye Moskee voor het organiseren van April Internationale Kinderdagfeest op locatie Dr. Willem Dreesplein te Schiedam van 22 april 2017 tot en met 23 april 2017 van 10.00 uur tot 20.00 uur. Op het Dr. Willem Drees plein worden diverse spelen voor kinderen georganiseerd (o.a. mini voetbaltoernooi op het Cruijff Court) en etenskramen. Vanaf 15 februari 2017 ligt een afschrift van de aanvraag gedurende twee weken ter in zage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Turkse Culturele Vereniging Schiedam voor het organiseren van Turkse Culturele Dagen Schiedam op locatie Dr. Willem Dreesplein van 5 mei 2017 tot en met 7 mei 2017 van 10.00 uur tot 20.00 uur. Vanaf 15 februari 2017 ligt een afschrift van de aanvraag gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Kermisorganisatie Duursma B.V. voor het organiseren van kermis Bachplein op de loca tie Bachplein van 8 maart 2017 tot en met 12 maart 2017 opbouw vanaf 5 maart 2017, afbouw tot 13 maart 2017. Vanaf 15 februari 2017 ligt een afschrift van de aanvraag gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Eijskoot de marktkramen Factory voor het organiseren van een vlooienmarkt op het Bachplein op 18 maart 2017 van 10.00 uur tot 16.00 uur. Op het Bachplein mogen maximaal 96 kramen en/ of auto's worden geplaatst waar men tweedehands spullen verkoopt. Naast de kramen en/ of auto's wordt er één snackwagen en twee dixies (mobiele toiletten) geplaatst. Vanaf 15 februari 2017 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter in zage bij het. Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Stichting Plantaan voor het organiseren van Fancy Fair 2017 op locatie Dr. Willem Drees plein van 28 april 2017 tot en met 30 april 2017 van 10.00 uur tot 20.00 uur. Vanaf 15 februari 2017 ligt een afschrift van de aanvraag gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Eijskoot Delftse Curiosa Veiling voor het organiseren van een vlooienmarkt op het Bach plein op 20 mei 2017 van 10.00 uur tot 16.00 uur. Op het Bachplein mogen maximaal 96 kramen en/ of auto's worden geplaatst waar men tweedehands spullen verkoopt. Naast de kramen en/ of auto's wordt er één snackwagen en twee dixies (mobiele toilet ten) geplaatst. Vanaf 15 februari 2017 ligt een afschrift van de aanvraag gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Verleende vergunning De burgemeester van Schiedam heeft op 6 februari-2017 een vergunning verleend voor het organiseren van het evenement vlooienmarkt op het Bachplein te Schiedam op 26 februari 2017 van 12.00 uur tot 16.00 uur (opbouw vanaf 08.00 uur, afbouw tot 19.00 uur). Op het Bachplein mogen maximaal 96 kramen en/ of auto's worden geplaatst waar men tweedehands spullen verkoopt. Naast de kramen en/ of auto's wordt er één snackwagen en twee dixies (mobiele toiletten) geplaatst. Aangevraagde vergunningen etn ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen de aangegeven periode (vanaf datum ter inzagelegging) monde ling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met liet genomen besluit, kunnen hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw be roepschrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van- een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen zes weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 14