Mann en Low in Nieuw Geld Rasartiest Jan Rot te zien in het Wennekerpand Kaarten Partizanen Poezie van Fresku Dinsdag 14 t/m zondag 26 februari +50% korting op metallic lak 23-WOENSDAG 15 FEBRUARI 2017 THEATER AAN DE SCHIE De laatste kaarten zijn be schikbaar voor de cabaret voorstelling Welkom in Partizanië van de nieuwe huiscabaretiers van DWDD. Woensdag 22/02,20.15 uur. Woordkunstenaar Fresku heeft een hoopte vertellen en te delen. Hij wisselt zijn scherpe raps af met grappi ge persiflages. Zaterdag 25/02, om 20.15 uur. 19,00. SCHIEDAM - Acteur Victor Löw staat dit seizoen naast Vera Mann in een gloednieuw Nederlands stuk, geschreven door het gouden team Charles den Tex en Peter de Baan, res pectievelijk succesvol thriller schrijver en gevierd televisie- en theaterregisseur. Nieuw Geld biedt het publiek een kijkje in de wereld van een durfka pita list en zijn vrouw. Bedrijfsovernames zijn aan de orde van de dag. Maar wat voor mensen zitten hierach ter? Het publiek krijgt een kijkje in deze wereld. Een we reld waarin je tot enorme hoogtes kunt stijgen, maar ook diep kunt vallen. Als zelfs zijn vrouw bij hem weggaat, heeft Jan de toppen van zijn eenzaamheid bereikt. Want Karin was de enige, die hij nog vertrouwde. En zij vertrouwde hem. Jan koopt grote bedrij ven, plukt ze leeg en laat ze achter op de rand van de on dergang. Lege winkelstraten zijn het resultaat van zijn da dendrang. Winnen is het eni ge dat hem drijft. Tot hij weg glijdt in een strijd die hij niet kan winnen. Al zijn messcher pe ervaring in de keiharde markt kan hem niet meer be schermen. Hij gaat ten onder in stijl. Alleen. Nieuw Geld is vrijdag 17februa ri, 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang 23,50. De langste zanger van Nederland keert terug naar zijn jeugd en de beslissende wendingen in zijn leven. Geschreven door het gouden team Charles den Tex en Peter de Baan. Nieuw Geld biedt een kijkje in de wereld van een durfkapitalist. In een serie nieuwe liedjes keert 'de langste zanger van Nederland' terug naar zijn jeugd en de beslissende wendingen in het leven: de eerste zelfgespaarde voetbal, de eerste keer verliefd en na tuurlijk de eerste keer op het podium. SCHIEDAM - Jan Rot, winnaar van de Annie M.G. Schmidt- prijs voor het beste theaterlied van 2015 met het nummer Stel uit het theaterprogramma Jong Veelbelovend, heeft een stel krakers uit de jaren BIG zeventig vertaald zoals alleen hij dat kan. Ach, de jaren zeventig, van Toppop, Abba en de dood van Elvis. Toen beginnend foto graaf Anton Corbijn nog rustig een dag voor Jan uittrok, idool Herman Brood ineens bij hém in de kleedkamer stond en ie dereen dacht dat Jan zijn naam van Johnny Rotten had gejat, terwijl het toch echt an dersom was. Ter verhoging van de feestvreugde heeft Jan een stel krakers uit die tijd vertaald zoals alleen hij dat kan, van Golden Years van Bo- wie tot de zwoele disco van Rock your baby, monsterhits uit Grease en 'haatplaat' Li ving next door to Alice. En zo blijft in Jong Veelbelo vend ook veel Oud Ver trouwd: mooie liedjes, sterke verhalen en droge humor van een rasartiest die zich op het podium nog altijd voelt als een veulen in de wei! Info Jan Rot is met Jong Veelbe lovend donderdag 23 februari, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand: 19,00. kia.com Kia Picanto 1.0 EconomyPlusLine Navigator Rijklaar vanaf 10.999,- Incl. 2.276,- voordeel Private Lease vanaf 209,- p.m. Kia Venga 1.4 DynamicPlusLine Rijklaar vanaf 20.995, Incl. 1.810,- voordeel Private Lease vanaf 405,- p.m. Autohaag Zeeuw /vftuM-j* H*)-' 's-Gravelandseweg 396, Schiedam Tel. (010) 752 45 69. kia-autohaagzeeuw.nl Weten wat uw auto waard is? Ga naar www.kia-autohaagzeeuw.nl en doe de gratis ^TAXATIE 1 Kia cee'd Sportswagon 1.6 ComfortPlusLine Navigator Rijklaar vanaf 20.850,- Ind. 3.690,- voordeel Private Lease vanaf 405,- p.m. The Power to Surprise Gem. brandstofverbruik: 3,9 - 6,5 1/1 OOkm, 2 5,6 - 15,4 km/1. COa-uitstoot: 95 - 150 g/km. Genoemde actie, metallic lak voor de helft van de prijs en bijbehorende consumentenadviesprijzen zijn geldig op de Kia Picanto, Kia Venga en Kia cee'd SW met uiterste aankoopdatum en datum kentekenaanvraag van 28-02-2017 en uiterste registratiedatum van 31-03-2017. De acties gelden niet i.c.m. andere acties en zijn geldig op voorraad modellen nieuw, zolang de voorraad strekt. Genoemde prijzen zijn incl. genoemd inruilvoordeel, btw/bpm en kosten rijklaarmaken bestaande uit: het transporteren van de auto, het reinigen en poetsen van de auto, de nulbeurt de kentekenplaten, handling- en administratiekosten, recyclingsbijdrage, leges, kosten tenaamstelling, een modelspecifieke mattenset en een veiligheidshamer. Het "private lease aanbod wordt u gedaan door Kia Autolease en betreft een product gecertificeerd door Stichting Keurmerk Private Lease. De getoonde prijs betreft tenzij anders weergegeven, een vanaf tarief gebaseerd op een looptijd van 60 maanden in combinatie met 10.000 km per jaar en ten minste 6 schadevrije jaren. Het product bevat alle componenten zoals voorgeschreven door Stichting Keurmerk Private Lease.Prljzen zijn exd. metallic lak. Informeer voor de complete actievoorwaarden bij uw Kla-dealer of kijk op kia-autohaagzeeuw.nl. Getoonde modellen kunnen afwijken van de beschreven uitvoering. Wijzigingen en drukfouten voorbehoudea - - u .'in. *i' -WW,

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 23