350. X 'DANKJEWEL' ^Geëf voo^bUndenj jen slechtzienden! gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg 0 1 MAART 2017 Sportpark Kethel, Schiedamseweg; met de activiteit werk of werkzaamheden uitvoeren. Voor de activiteit kappen is de vergunning 160MGS247 reeds verleend d.d. 25 oktober 2016. Het (met spoed) kappen van 30. bomen en bosplatsoen van 250 m2, verdeeld over 3 deelgebieden zoals aangegeven op de tekeningen, binnengekomen op 21 febru ari 2017, dossiernr. 170MGS040. Verleende vergunningen Reguliere procedure 's-Gravelandseweg 600-790; met de activiteit bouwen, het versterken van de galerijen, binnengekomen op 20 februari 2017, OLO nr. 2785526.3 Korenwijnpad 5, 3119ZC; met de activiteit bouwen, hét vergroten van de bestaande dakopbouw, verleend op 20 februari 2017, dossiernr. 170MGS007, OLO nr. 2743269.3 Overig Bijeenkomst over uitbreidingsplannen Rotterdam The Hague Airport op 9 maart 2017 Rotterdam The Hague Airport (RTHA) wil in 2017 een aanvraag indienen bij het ministerie van Infrastructuur en Milieu voor een nieuw luchthavenbesluit. Een luchthavenbesluit legt het gebruik van een luchthaven door het luchtverkeer vast in regels en grenswaarden. In een luchthavenbesluit zijn zaken geregeld als geluid, externe veiligheid en vliegveiligheid bij de luchthaven. Ook wil RTHA met de aanvraag voor een nieuw luchthavenbesluit on derzoeken of er draagvlak is voor groei van de luchthaven. De provincie Zuid-Holland en de gemeenten Rotterdam, Schiedam en Lansingerland, die samen de Bestuurlijke Regiegroep RTHA (BRR) vormen, hebben in 2016 Jpost Schrijnen benoemd als onafhankelijk verkenner om hen te adviseren over een te nemen luchthaven besluit voor Rotterdam The Hague Airport. De provincie Zuid-Holland en de gemeenten Rotterdam, Schiedam en Lansingerland werken er naar toe om komende zomer een gezamenlijk standpunt aan de staatssecretaris Infrastructuur en Milieu over te brengen. De staatssecretaris moet zich uiteindelijk uitspreken of het Rijk in het nieuwe luchthaven besluit een bepaalde mate van groei van de Rotterdamse luchthaven wil faciliteren, of dat de huidige omvang wordt gehandhaafd. Op 9 maart 2017 zal de heer Schrijnen zijn advies komen toelichten en vragen daarover be antwoorden in het Stadskantoor van de gemeente Schiedam. Genoemd advies is te vinden op www.zuid-holland.nl/verkenner-rtha. Het advies zal in de gemeenteraden van de boven genoemde gemeenten en Provinciale Staten aan de basis liggen van een te Voeren debat. Waar: Stadskantoor Schiedam, Stadserf 1 Wanneer: donderdag 9 maart 2017 Tijd: 20.00 uur (zaal open om 19.30 uur) nerlocatie: Delflandseweg ter hoogte van nummer 162. 3. Dat dit besluit in werking treedt op de dag na publicatie in 'Het Nieuwe Stadsblad' 4. Belanghebbenden inzake de wijziging van het inzamelmiddel en de plaatsing van de containers te informeren. Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer M. Wilke of mevrouw N. Cup, via tele foonnummer 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl. Vanaf 1 maart 2017 ligt het besluit gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Besluit Subsidieplafond wijkbudgetten 2017 Het college heeft op 7 februari 2017 het subsidieplafond wijkbudgetten vastgesteld op grond van de Subsidieverordening wijkbudgetten gemeente Schiedam 2012. Het subsi dieplafond 2017 voor de wijkbudgetten is vastgesteld op 355.000,- en wordt als volgt verdeeld over de wijken van Schiedam: - Centrum: 18.800,- - Oost: 55.200,- -West: €41.400,- - Zuid: 26.200,- - Nieuwland: 66.000,- - Groenoord: 45.400,- - Kethel: 10.200,- - Woudhoek: 23.200,- - Spaland/Sveaparken: 18.800,- - Initiatieven die betrekking hebben op meerdere of alle wijken: 50.000,- Het beschikbare bedrag per wijk wordt onderverdeeld in termijnen waarbinnen aanvragen moeten zijn ingediend om voor toekenning in aanmerking te komen (tranches). De tranches voor uw wijk zijn te vinden op www.schiedam.nl/hetisjouwwijk. Alle aanvragen worden door een regiegroep, bestaande uit bewoners, getoetst aan de hand van de Subsidieverordening Wijkbudgetten Gemeente Schiedam 2012, te vinden op: www.schiedam.nl/hetisjouwwijk. Verkeer, parkeren vervoer Mogelijkheid kwijtschelding van gemeentelijke belastingen voor ondernemers met een laag inkomen De aanslagen gemeentelijke heffingen voor Schiedam over 2017 zijn eind februari door de Regionale Belasting Dienst verzonden. Kleine ondernemers met een laag inkomen, waar onder zelfstandigen zonder personeel, die woonachtig zijn in Schiedam en het financieel moeilijk hebben, kunnen in aanmerking komen voor kwijtschelding van privébelastingen. Dit is opgenomen in het armoedebeleid van de gemeente Schiedam. De kwijtschelding betreft de onroerende-zaakbelastingen en afvalstoffenheffing (tot maximaal 90% van het aanslagbedrag). Net als bij particulieren vindt ook bij de ondernemers een toetsing van inkomen en vermogen plaats. Kijk voor meer informatie op www.derbg.nl. Wijzigingen afvalinzameling Delflandseweg Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken krachtens hun be voegdheid op grond van artikel 4 van de Afvalstoffenverordening Schiedam 2013 in samenhang met artikel 4 van het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Schiedam 2013 bekend: 1Ten behoeve van de flats aan de Delflandseweg met de huisnummers 10 t/m 560 (even nummers) de ondergrondse restafvalcontainer aan te wijzen als inzamelvoorziening voor het huishoudelijk restafval. 2. Het plaatsingsplan vast te stellen voor ondergrondse containers op de (nieuwe) contai- Aanwijzen van een gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Kenteken 8-WL-56, Burg. Van Haarenlaan t.h.v. nummer 1231 Kenteken 57-LT-PJ, Laseurpad 59 Opheffen van een gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten onderstaande gehandi captenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Kenteken 57-LT-PJ, Laseurpad 59 Het besluit kan op afspraak gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. De gemeenteraad vergadert op 7 maart 2017 Dinsdag 7 maart 2017 vergadert de gemeenteraad vanaf 20.00 uur in de Aleidazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam. De agenda en de bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website www.schiedarrt.nl. Wilt u gebruik maken van uw spreekrecht, alleen mogelijk bij raadsvoorstellen die als B-stuk op de agenda staan? Aanmelden kan bij de griffie per e-mail griffie@schie- dam.nl of telefonisch via telefoonnummer 14 010. Wilt u een keer 'gast van de raad' zijn of meer informatie ontvangen? Mail dan ook naar griffie@schiedam.nl. 'Politiek is leuker als je weet hoe het werkt!' Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl naar 4333 I doneer 2,5 Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs, hulpmiddelen én onderzoek. Help ook mee: steunBartimeus.r bartiméus sonneheerdt

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 15