Kunst op de kiek in Schiedam auping Volop kunst in Park De Plantage Inruilvoordeel op je nieuwe Auping matras 01 plaza en laatje oude matras recyclen tot judomat 25 WOENSDAG 1 MAART 2017 redactie.ns@persgroep.nl Wist je dat er in Nederland jaarlijks zo'n 1,2 miljoen matrassen worden weggegooid? En dat is zonde! Er zitten namelijk materialen in die prima hergebruikt kunnen worden tot bijvoorbeeld een ondertapijt of judomat. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor jouw portemonnee. Ruil nu je oude matras(sen) in en ontvang tot wel 6 500,- voordeel bij aankoop van je nieuwe Auping matras(sen)". Kom snel naar de Auping Plaza bij jou in de buurt en kies de matras die perfect bij je past. Bij Auping Plaza: - Compleet assortiment - Snelle levertijd - Uitstekende service garantie Auping Plaza Barendrecht Auping Plaza Spijkenisse Auping Plaza Sliedrecht Escudostraat 9 Lucebertstraat 34 Parallelweg 4 010-8200944 0181 -895330 0184-493499 www.aupingplaza-barendrecht.nlwww.aupingplaza-spijkenisse.nlwww.aupingplaza-sliedrecht.nl pl3Z0 Dagelijks krijgen wij de meest uiteenlopende foto's opgestuurd van jullie uit Schiedam. Daar zijn wij uiteraard heel erg blij mee! We hebben er een aantal gegroepeerd op onderwerp en pakken deze week de kunstwerken er uit. Wendy Paans was bijvoorbeeld in Park 'De Plantage' te vinden in het Centrum. "Dat is zeer uitnodigend voor het fotografe ren van een groot aantal vormen van openbare kunst", vindt zij. De Plantage is niet alleen rijk aan bijzondere bomen en borders en daarmee een kunstwerk op zich, maar ook aan kunstwerken van onder meer Herman de Vries, Ron Elshout en Tessa Schlechtriem, Esther Zitman en Michel Snoep. Rob de Kievith fotografeerde dit nieuwe kunstwerk in Woudhoek. W Je oude matrassen zijn tot waard 'De actie geldt van 8 februari t/m 19 maart 2011 Kjjk op auping.nt/matrassenactie voorde voorwaarden

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 25