Woonplus nieuws Inzicht in prestaties helpt ons om te verbeteren 24 uur per dag Regelmatig onderzoek AlgemeenB Digitiaal reparatieverzoek: gp Algemeen Valeriusstraat 3 Postbus 25 3100 AA Schiedam (010) 20 45 100 www.woonplus.nl WE Beheer B.V. Colofon (010) 20 45 204 Woonpius verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt woensdag 26 april U kunt op elk tijdstip van de dag en alle dagen van de week een reparatie- verzoek digitaal melden. Het verzoek komt bij ons meteen op de juiste plek binnen. We kunnen hierdoor reparatie- verzoeken sneller verwerken. Wanneer een reparatieverzoek via de website is gemeld, nemen we binnen één werkdag per e-mail contact met u op. Het via de website melden van een repa ratieverzoek gaat eenvoudig. Ga naar de startpagina www.woonplus.nl en klik op de knop Yeparatieverzoek melden'. De vervolgstappen spreken voor zich. Telefonisch melden Natuurlijk kunt u reparatieverzoeken ook telefonisch bij ons melden van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 11.00 uur via het telefoonnummer (010) 204 51 00. Via optie 1 in het keuzemenu komt u direct bij de juiste afdeling terecht. Wat te doen bij een spoedeisend reparatieverzoek? U kunt dan ook naar het telefoonnummer (010) 204 51 00 bellen. Na kantoortijd wordt u automatisch doorgeschakeld naar onze wachtdienst. Die helpt u dan verder. Let op: dit geldt uitsluitend voor spoed eisende reparatieverzoeken. Spoedeisende reparatieverzoeken zijn: ernstige lekkage waarbij wateroverlast wordt veroorzaakt; uitvallen van centrale verwarming; gebroken ruit(en) in de woning waardoor een gevaarlijke situatie ontstaat; na inbraak en calamiteiten. Meer informatie? Informatie over (spoedeisende) reparatie verzoeken en vindt u op www.woonplus.nl. Woonplus Schiedam wil ook in de toekomst aan de vragen van haar huurders voldoen en blijven inspelen op nieuwe ontwikkelingen. Daarbij hoort een orga nisatie die voortdurend leert en verbetert. Bob Venhuizen, directeur-bestuurder: "Wij zorgen voor een passende woning door mens, woning en woonomgeving zo op elkaar af te stemmen dat voor huurders ontwikkeling mogelijk is. Zo dragen wij bij aan de leefkwaliteit van Schiedammers. Daar zetten we ons iedere dag voor in. Natuurlijk willen we graag weten of we dat goed doen, of huurders en andere belanghouders tevreden zijn en of ze waarderen wat we doen. Meten is daarin belangrijk." Hoe kijken huurders en andere belang houders tegen onze organisatie en de dienstverlening aan? Doen we de juiste dingen en doen we die goed? Om daar een goed beeld van te hebben, laat Woonplus regelmatig onderzoek uitvoeren. Venhuizen: "Wellicht heeft u wel eens een uitnodiging gehad om aan zo'n onderzoek mee te doen. Bijvoorbeeld over hoe een reparatie is uitgevoerd, het betrekken van een nieuwe woning, uw woonbeleving of over het beeld dat u heeft van Woonplus. Uw medewerking aan onze onderzoeken is erg belangrijk voor ons. Het helpt ons om juist die zaken op te pakken die er volgens u het meest toe doen". Reputatie-onderzoek Eind 2016 heeft Woonplus een reputatie- onderzoek onder haar huurders laten uitvoeren. "Wij zijn blij dat zo'n duizend huurders hebben aangegeven wat hun beeld van ons is en hun ervaring met ons. Dat heeft diverse inzichten opgeleverd om onze dienstverlening verder te verbeteren. Zo bleek dat onze huurders vooral een goede prestatie op de kerntaak wonen verwachten. De kwaliteit van het complex en de omgeving werden als 'net voldoende' beoordeeld. Verder kwam naar voren dat onze telefonische bereikbaarheid als te beperkt wordt ervaren", aldus Venhuizen. Neutrale waardering "Uit het onderzoek bleek verder dat huur ders redelijk bekend zijn met Woonplus. De gemiddelde waardering voor Woonplus Schiedam is neutraal. Dat wordt hoofd zakelijk bepaald door het klantcontact en de kwaliteit van de woning. Daarin zijn duidelijke verschillen waar te nemen op wijkniveau". Aan de bak "Het signaal van onze huurders is helder: er is beslist ruimte voor verbetering. Wij willen hoger dan een neutrale waardering. Met de resultaten uit dit onderzoek kunnen we gericht aan de slag. In de verschillende teams bespreken we de resultaten en be palen we verbeteracties. Die liggen vooral op het vlak van klantcontact en klantge richtheid, zoals luisteren naar de behoeften van onze huurders, het nakomen van afspraken en onze bereikbaarheid. Verder zullen we onze onderhoudsinspanningen Onze intentie is om het steeds een stapje beter te doen. Het effect daarvan hopen we dan ook in volgende metingen terug te zien", aldus Venhuizen. duidelijker moeten uitleggen en laten zien wat er kan, wanneer en waar. Onze financiële speelruimte is door onder andere de verhuurderheffing beperkter geworden. Dat vraagt om weloverwogen keuzes.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 10