Vanaf i april rijden er geen treinen meer op de Hoekse Lijn, de RET verzorgt vervangend busvervoer Onze aangepaste reis De Hoekse Lijn wordt omgebouwd tot metrolijn van de RET, tijdens deze werkzaamheden reizen we tijdelijk met de bus. Tijdelijk vervangend busvervoer Reisproduct en -kosten Meer informatie ret.nl/hoekselijn ■HHi Voordat we in het najaar met de metro over de Hoekse Lijn kunnen reizen, worden spoor, beveiliging en stations omgebouwd. Tijdens deze werkzaamheden verzorgt de RET vervangend busvervoer: Sneldienst 711: Hoek van Holland Zeeplein - station Schiedam Centrum v.v. Sneldienst 712: Maassluis West - station Schiedam Centrum v.v. Stopdienst 713: Hoek van Holland Zeeplein Vlaardingen West - station Schiedam Centrum v.v. Buslijnen 56 en 156: buslijn 156 is een extra buslijn, die de route van buslijn 56 op het traject Vlaardingen West - Vlaardingen Oost - Vijfsluizen v.v. rijdt. Bekijk de dienstregelingen en plan je reis op ret.nl. Houd rekening met extra reistijd en overstappen. Frariciscus Vlietland ziekenhuis blijft bereikbaar Buslijn 51: Woudhoek station Schiedam Centrum Stopdienst 713: Hoek van Holland Zeeplein Vlaardingen West - station Schiedam Centrum Tram 21: Woudhoek - De Esch Tram 24: Holy - De Esch Alle lijnen stoppen bij bus en tramhalte 'Nieuwland' bij de ingang van het ziekenhuis. Deze haltes zijn toegankelijk voor rolstoelen, rollators en kinderwagens. Reizigers uit Hoek van Holland en Maassluis reizen het snelst met de sneldienst naar station Schiedam Centrum en stappen daar over op tram 21 richting Woudhoek of tram 24 richting Holy en stappen uit bij halte Nieuwland. Stopdienst 713 brengt reizigers vanuit Hoek van Holland en Maassluis zonder overstap naar halte Nieuwland. Plan je reis via www.ret.nl In de bus kun je betalen met alle landelijke, regionale en lokale reisproducten voor bus, tram en metro die nu ook al geldig zijn bij de RET en je betaalt het RET-tarief. Reisproducten van NS zijn niet geldig bij de RET. Je kunt wel gewoon van je OV-chipkaart gebruik blijven maken, want ook in de bus checken we met onze OV-chipkaart in en uit. Bekijk op ret.nl/hoekselijn welk reisproduct voor jouw reis met de RET het beste is. ret.nl/hoekselijn: alle informatie over het vervangend vervoer, reisproducten en -kosten en de metro op de Hoekse Lijn RET Klantenservice: - stuur een e-mail naar klantenservice@ret.nl - bel met 0900 - 500 6010 (gebruikelijke belkosten, werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur) - stuur een berichtje via WhatsApp: 06 - 2889 2889 (voeg het nummer toe aan je contacten om een bericht te kunnen sturen, werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur). AAROIG ONDl»W=G

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 18