Dier van de Week: voetbalheld Dyno Judith Herzberg in 't Huis te Poort Ben Snel's beweegtip: buitenlucht EuroParcs Boekenweekavond I Boek van de Week Resort Poort van Zeeland Let op! U belegt buiten AFM-toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit. 23 WOENSDAG 29 MAART 2017 - - V? I Nh v - Dyno is een rottweiler van 5 jaar. Zijn eigenaar kon wegens medische redenen niet meer voor hem zorgen. Bij de vorige eigenaar waren er geen andere huisdieren en hij was geen kinderen gewend. Katten die hij buiten ziet vindt hij interes sant, over het algemeen trekt hij niet aan de lijn. Dyno vindt het leuk vindt om met een bal in zijn bek te lopen. Wie wil er met hem spelen? Meer informatie: 088-34 37112. SCHIEDAM - Een bijzondere literaire avond vrijdag 7 april in 't Huis te Poort. Dichteres Judith Herzberg treedt op en wordt muzikaal ondersteund door celliste Nina Hitz. Herz berg publiceerde een indruk wekkend aantal dichtbundels, Boekenweekavond bij Post Scriptum Bij boekhandel Post Scriptum vindt op zaterdag 1 april de sluiting van de Boekenweek plaats. Niet minder dan vier auteurs en een voltallig da meskoor treden tijdens een avondvullend programma op. De meest in het oog springen de naam is die van Alexandr Skoborogatov, een in Rusland geboren schrijver die opviel door zijn in Russische traditie geschreven roman Sergeant Bertrand dat gaat over een ziekelijk jaloerse man die met zijn kwelgeest moet afrekenen. Verder leest Jente Posthuma toneelstukken, televisie- en filmscripts. Nina Hitz is in Zwitserland opgegroeid en woont tegenwoordig in Rot terdam. Ze studeerde in 2004 af als barokcelliste. 7 april, 20.15 uur» Dam 30, 12,50 of 15,00 aan de zaal. voor uit haar debuutroman Mensen zonder uitstraling en vertelt Elle van Lieshout, die bekend is van talloze kleuterboeken, over haar vol wassenendebuut Tante. Beide romans hebben gemankeerde families als thema. Tenslotte zal de Schiedamse dichter Ron Elshout voordragen uit zijn nieuwe bundel In het voorbij gaan. De avond wordt muzi kaal omlijst door het dames koor Uit Volle Borsten. Het pro gramma start om 20 uur en bij de entreeprijs van 15 euro zijn consumpties inbegrepen. De Boekenweek begint op zater dag 25 maart en duurt tot 2 SCHIEDAM - Elke week le zen ze bij Post Scriptum een boek voor ons. Deze week is dat 'Vaak ben ik ge lukkig' van Jens Christiaan Grandahl, dat van Ruud Aret een 9 krijgt. In deze roman zijn de stel len Ellinor en Henning en Anna en George dik be vriend. Het eerste stel is kinderloos, het tweede stel vormt met twee jonge zoons een gelukkig gezin netje. Allemaal zijn ze hal verwege de twintig. De vriendschap wordt beze geld met een gezamenlijke skivakantie. Maar daar vindt een ramp plaats, Henning en Anna veronge lukken in een lawine waar na Henning nooit meer ge vonden wordt en blijven Ellinor en George over. Deze roman beslaat een lange brief van Ellinor aan haar oude vriendin Anna. Het zijn mijmeringen nadat George ("haar man, onze man") op oudere leeftijd is overleden. Het wordt al snel duidelijk dat de twee overblijvers zich na het on geluk tot elkaar aangetrok ken voelen. Er ontspint zich niet alleen een verhaal waarin rouw een rol speelt, maar er worden ook een geheim onthult waarin verraad een rol speelt. SCHIEDAM - Beweegcoach Ben Snel geeft wekelijks een beweegtip. "Bewegen is es sentieel voor de gezondheid. Nu de lente steeds nadrukke lijker aan de deur klopt, is het weer aanlokkelijk om te be wegen in de buitenlucht. Hardlopen of wandelen in de frisse lucht is minder eentonig dan bewegen op een loop band binnen. Onderzoek wijst zelfs uit dat je er gelukkiger van wordt. De natuur werkt stress verlagend op de herse nen en wie beweegt in de vrije natuur kan zich beter concentreren op het werk dan indoorsporters. Vergeet niet. Binnen of buiten: kom 30 mi nuten per dag in actie!" PaviUon Delice 6-persoons recreatiewoning Pavilion Wave 6-persoons recreatiewoning Beach Lodge 4-per50ons recreatiewoning Normaal: €125300,- Tiidens de open dagen: Normaal: €154300,- Tijdens de open dagen: Normaal: €109300,- Tijdens de open dagen: vanaf €92.500,- Kijk ook naar House Vision Zaterdag 17.30 uur en zon dag om 10,20 uur op RTL4. vanaf €139.500,- vanaf €119.500,- Investeerders opgelet: rendement tot 7% huuropbrengsten tot 10 jaar vast Tijdens de informatiedagen vertellen wij u graag meer over de investeringsmogelijkheden. EuroParcs Resort Poort van Zeeland j Parkweg 2 3221IV Hellevoetsluis www.europarcsverkoop.nt 088 - 070 8000

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 23