Hoogste punt REDERIJ FORTUNA BV VAARTOCHTEN PROGRAMMA 2017 Druk Open Huis Niet verkiesbaar Net Niet Genoegdagen Gratis zak patat ctT vc •^iiiiiii""a 9 WOENSDAG 12 APRIL 2017 Wijkcentrum 'De Brug' aan het Heijermans- plein hield zaterdag Open Huis. Zo'n kleine 100 mensen hebben van de gelegenheid ge bruik gemaakt om een kijkje te nemen in de keuken van het wijkcentrum dat gerund wordt door 25 vrijwilligers. Dat dit wijkcen trum in Woudhoek-Noord in een behoefte voorziet blijkt wel. Ze zijn zes dagen per week open en de vele activiteiten die er plaatsvinden worden druk bezocht. Shanty- koor Stuurloos trad geheel belangeloos op. SCHIEDAM - Eindelijk, de bouw van Singel 5 vordert. Het hoogste punt wordt bin nenkort bereikt. In de bouw is het een goed gebruik om het bereiken van het hoogste punt van een nieuw gebouw te vieren. Dat gaan ze dus ook bij De Singel doen, maar jammer ge noeg mogen ze maar met een zeer beperkt aantal mensen op de bouwplaats komen. Dat vraagt dus om creativiteit. Een kleine groep genodigden, waaronder Kinderopvang Mundo die nu de Peuterspeel zaal en Buitenschoolse Op vang (BSO) op de Buitenha venweg verzorgt en ook in het nieuwe gebouw gehuisvest wordt, zal aanwezig zijn. Om dit mooie moment toch te kunnen delen met ouders én kinderen hebben ze bij De Singel bedacht dat van elke klas op de Buitenhavenweg (de toekomstige bewoners van het nieuwe schoolge bouw) één leerling naar het feestelijke moment kan ko men. Dit kind wordt dan ver gezeld door zijn/haar ouders. Vlag in top Woensdag 12 april om 12.30 uur zal Wim Speksnijder, oud-leerling van de Singel die meer dan 40 jaar leerkracht op De Singel is geweest en pas gepensioneerd is, de vlag in top hijsen. Hiermee wordt het bereiken van het hoogste punt in de bouw gemarkeerd. Welkom Buurtbewoners, omwonen den en andere geïnteresseer de Schiedammers, zijn van harte welkom tijdens dit heuglijke moment, maar wel op veilige afstand van de Bouwplaats uiteraard. Fractievoorzitter van Groenlinks Jeroen Ooijevaar stelt zich niet kandidaat voor de gemeenteraadsverkiezingen in 2018. Na 8 jaar raadslidmaatschap vindt hij het tijd voor vers bloed. "Als je telkens roept dat de raad moet vernieuwen, moet je er zelf ook niet te lang in blijven zitten." Ooijevaar nam, na raadslid te zijn geweest, in 2010 zitting in de gemeenteraad, was lijsttrekker bij de ge meenteraadsverkiezingen van 2014 en is in de huidige raadsperiode fractievoorzitter. Op 1 en 8 april konden Schiedammers die op of onder de armoedegrens leven, weer te recht bij Stichting Net Niet Genoeg. Naast gratis kleding en woonaccessoires, konden zij ook dit keer weer gratis naar de kapper of konden zij advies krijgen van een sollicita- tiecoach. Met tientallen vrijwilligers, vier maatschappelijk stagiairs, leerling-kapsters van Zadkine, leden van de PvdA Schiedam, Stichting Mooi Werk en sollicitatiecoach Mi chel Gerritsen was het een groot succes. Ruim 600 mensen werden blij gemaakt. SOEST COtDSTORESN.V. SCHIEDAM - De judoka's van Sportinstituut Schie dam wisten aardig wat po diumplaatsen te veroveren bij de Soeverein Judocup in Lommei. Bij de jongens -13 jaar werd Juwen Leite kam pioen in de klasse -34 kg, Aran Lussenburg werd kampioen in de klasse -46 kg. Dylan Jansen pakte de 2e plaats bij de jongens -42 kg. Süheyl Uyar pakte brons. Op het NK -18 in Leek zijn de 0 judoka's van Sportinstituut Schiedam er niet in ge slaagd medailles te winnen. Wat ooit begon als stoute jongensdroom, heeft vijftig jaar later geresulteerd in mis schien wel het grootste patatimperium van Nederland. Op 10 april viert frietkoning Bram Ladage zijn vijftig jarig jubileum en doet dit op dezelfde genereuze manier zoals het publiek hem in 1967 leerde kennen: met het uitdelen van goedgevulde zakken échte patat, gemaakt van échte aardappels. Hoe het werkt? Heel simpel. Op je eigen verjaar dag trakteert Bram Ladage op vertoon van ID een heerlijke zak patat naar keuze. Moonlight Dinner Cruise All-in Brunch Cruise All-in Dagtochten en speciale vaartochten Za 22 april Zo 16 april 47,50 Pasen) Do 25 mei Maasvlakte 2 Futureland Za 6 en 27 mei Zo 30 april Wo 31 mei Gorkum Za 10 en 24 juni Zo 14 mei 47,50 Moederdag) Wo 21 juni Brabantse Biesbosch Za 8 juli Zo 28 mei Wo 5 juli's Hertogenbosch Za 12 en 26 augustus Zo 4 juni 47,50 Pinksteren) Wo 9 augustus Spakenburg Za 2 september 67,50 Wereldhavendagen) Zo 18 juni 47,50 Vaderdag) Za 19 augustus Antwerpen Za 16 september Zo 25 juni Za 2 september Brunch Cruise Wereldhavendagen Za 7 en 21 oktober Zo 9 juli Wo 20 september Alphen a/d Rijn Za 4 november Zo 13 en 27 augustus Zo 24 september Maasvlakte 2 Futureland Za 18 november 69,50 Jaren '70 party) Zo 3 september (€47,50 Wereldhavendagen) Zo 17 december Kerstmarkt Dordrecht Za 2 december Zo 17 september Ma 25 december Kerstdinner Cruise all-in Vr 15 december Zo 1 en 22 oktober Ma 31 december Oudejaarsavond Cruise all-in Zo 5 en 26 november Zo 10 december Incl.: 2 x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en entertainment, alle drankjes (excl. buitenl. gedist.) 61,50 p.p. all-in Incl.: welkomstdrankje naar keuze, soepje vooraf, brunch koud/warm buffet, dessert, live music en entertainment, alle drankjes (excl. buitenl. gedist.) 44,50 p.p. all-in Dagtochten vanaf 45,00 MhUw E Voor info en reserveringen kunt u ons bellen 0181-626126 of 06-53367913 Vertrek vanuit Spijkenisse. Ook met de metro zijn wij te bereiken, uitstappen bij Spijkenisse-Centrum Deze en nog meer actuele informatie vindt u op onze website WWW.p3ITtySChGp6n.Or§

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 9