Nieuw: de 'leesbril' voor uw gehoor r Nederland - Ivoorkust Alle A-merken tegen bodemprijzen! Win^- Schoonenberg V Hét gezinsuitje op le Pinksterdag Zondag 4 juni 119.30 uur I De Kuip, Rotterdam Ga naar uitjekrant.nl/oranje Win BBC Earth Hidden Kingdoms Doe mee met de quiz en maak kans op de unieke BBC Earth serie: Hidden Kingdoms 4 WOENSDAG 17 MEI 2017 Mciverceniie Heeft u wel eens het idee dat uw gehoor wat hulp kan gebruiken? Bijvoor beeld als u tv kijkt of tijdens een gesprek? Dan zou de Axon luisterhulp voor u wel eens ideaal kunnen zijn. Een apparaatje dat uw gehoor ondersteunt bij licht gehoorverlies. Het is als het ware de leesbril voor uw oren. Eenvoudig in gebruik De Axon luisterhulp is speciaal ontworpen om geluiden duidelijker te horen. Zo kunt u met de Axon bijvoorbeeld de tv beter verstaan zonder deze harder te zetten. En ook als u met iemand in gesprek bent, kan net wat extra volume uitkomst bieden. De Axon zorgt ervoor, heel eenvoudig zonder ingewikkelde instellingen. Het volume regelt u simpel met een klein draaiknopje. Alleen als het nodig is U gebruikt de Axon luisterhulp alleen in situaties waarin uw gehoor even een steuntje in de rug kan gebruiken. Eigenlijk net zo als u een leesbril gebruikt om die kleine lettertjes te kunnen lezen. En omdat u bij de Axon verschillende maten oordopjes krijgt, past hij vrijwel altijd. De voordelen op een rijtje: Eenvoudig in gebruik Oplaadbaar Volume simpel te regelen Niet tevreden, geld terug Diverse maten oordopjes voor de juiste pasvorm Maximaal 24 uur achter elkaar te gebruiken Eenmalig in prijs verlaagd De Axon luisterhulp kost normaal 29,95. Maar op vrijdag 19 mei betaalt u slechts 19,95. U doet eerst een hoortest en als de Axon geschikt is voor u, krijgt u deze mee naar huis. Wanneer het apparaatje is opgeladen, ervaart u meteen hoe het uw gehoor ondersteunt. Alleen op vrijdag 19 mei! Kan uw gehoor wel wat hulp gebruiken? Ga dan op 19 mei naar Schoonenberg Schiedam, St. Liduinastraat 15, tel. (010) 426 3180 (Tegenover Huize Frankeland). Wij doen dan eerst een hoortest om te bepalen of de Axon luisterhulp voor u geschikt is. Kom op tijd want dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt! HoorSupport Prijzen zijn exclusief 1,50 transactie Beleef deze wedstrijd nu extra voordelig! Aparthotel Delden is het meest complete familie, golf- en wellnesshotel van Nederland. Het is gelegen in de mooie Hof van Twente in het stadje Delden. Vanuit het hotel is het heer lijk fietsen en de prachtige omgeving. Het hotel be schikt over mooie kamers, een zeer compleet sauna en wellnesscomplex en een prachtige 9 holes golfbaan De Lage Mors, binnen en buitenzwembad, tennis en bowlingbanen. Inhoud arrangement: 3 x overnachting in luxe hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x 3 gangen keuzediner 1 x goed gevulde picknickmand Gratis fietsroutes naar onder andere het Stift in Weerselo 1 x bezoek aan het vernieuwde "andere leven" met gratis koffie en gebak Gratis gebruik van indoor zwembad Gratis gebruik van het buiten zwembad de Mors in Delden Gratis parkeren Gratis wifi Prijs 165,00 p.p. De normale toeslagen en kortingen zijn van toepas sing op dit arrangement Info reserveringen reiskatern.nl/deweekkrant/ APD1702 of www.aparthoteldelden.nl/ fietsvakantie Op zoek naar goedkoop sani tair, een luxe badkamer, designsanitair een badmeu bel, vrijstaand bad, kranen, douchewand of tegels? Bij de 31 filialen van Sanidump vindt u al 21 jaar alle A-mer ken' altijd tegen absolute bo demprijzen. Grote keuze, scherpe prijzen en ruime ervaring op het ge bied van sanitair en tegels; het zijn de belangrijkste redenen waarom klanten Sanidump zo goed weten te vinden. "Onze showrooms zijn gemiddeld zo'n 1500 vierkante meter", vertelt directeur Peter van der Wiele. "Daarmee kunnen we bijvoorbeeld met gemak vijftig badmeubelen kwijt en heb je als klant écht wat te kiezen." Wat Sanidump verder uniek maakt, is dat zij als een van de weinige spelers in deze bran che alleen A-merken verko pen. "Juist omdat we groot in kopen kunnen we de prijzen zo laag houden. Daarmee ma ken we de A-merken voor een breder publiek bereikbaar. Be taalbare luxe, zoals we zelf zeggen en uitstekende garan tie. Het serviceplaatje is dus altijd compleet." Alle A-merken Onder het grote aantal A-mer- ken bij Sanidump kom je uit gebreide collecties van Sphinx, Grohe, Villeroy Boch tegen. "Een merk als Duravit bevindt zich in het exclusievere seg ment. Sterk in opkomst is Bruynzeel, bekend van hun oerdegelijke keukens en schuifkasten, maar sinds een aantal jaren een nieuwe speler in sanitair. Met hen zijn we een goede samenwerking aangegaan." BETAALBARE LUXE, ZOALS WE ZELF ZEGGEN EN UITSTEKENDE GARANTIE 3D-tekening Sanidump loopt ook voorop als het gaat om 3D-tekenpro- gramma's, waarmee je gratis en vrijblijvend een zo goed mogelijk beeld krijgt van je nieuwe badkamer. "De klant wil steeds beter geïnformeerd en geadviseerd worden en met onze kennis en ervaring kunnen we op die behoefte in spelen. De fraaie 3D-tekenin- gen zijn daar het beste voor beeld van, een uitstekend hulpmiddel om iemands per soonlijke wensen naar de rea liteit te brengen." Sanidump staat voor een goed advies "Wat zijn de opties, waar moet ik rekening mee houden en wat is de beste prijs? We zijn in staat een mooi plan te ma ken en oplossingen aan te dra gen, waar je zelf misschien nog nooit aan had gedacht. Ons streven is om iedere klant naar buiten te laten gaan met de gedachte: fijn dat ik hier ben geweest!" Bekijk alle vestigingen op www.sanidump.nl Ga snel naar Klik&Win op de website van deze krant

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 4