Matrice COLO FON t Frederik Schok 'tllart Familie berichten Maria van der Most - Robber egt Riet Elisabeth Maria Kloppers - Duimel Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 Uitvaartverzorging Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis TUINMAN- STRATENMAKER NODIG? Alle soorten bestratingen Ophogen schoonmaken Voor- en najaarsbeurten Onderhoud snoeien Wij kunnen ook voor alle materialen zorgen Duidelijke prijsopgave Garantie op al onze werkzaamheden fTdeYi Crematorium, Uitvaartcentrum en Begraafplaats Beukenhof 6 WOENSDAG 17 MEI 2017 E-rnail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging zijn ze weer samen Met pijn in ons hart nemen wij afscheid van onze bijzonder Cieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jaap van der Most 23 augustus 1924 8 mei 2017 Lieverd, wat zuilen wij je missen. Coby en Henk Ria* en Wint Kiek* en René Ankie* Joke* Jacqueline en Frans Wolly René en Marijke, Marco en Diana, Jörgo en Maria, Patrick en Corine, Shirley en Marcel, Debby, Dylan en Fee, achterkleinkinderen Correspondentieadres Jacqueline Greive - van der Most Oostsingel 45, 3112 GD Schiedam We hebben zaterdag 13 mei afscheid genomen van onze lieve (schoon-)moeder en (over-)grootmoeder. Tot ons verdriet is onverwachts overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 22 maart 1936 8 mei 2017 weduwe van Martin Kloppers sinds 28 mei 1972 Arthur en Mélanie Max, Bram Marlou en Kevin Dominique, Juliette Michael en Melva Joy, Floris, Casper Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding, La.v. Dhr. A. Kloppers, Postbus 399,3100 AJ Schiedam De qfscheidsplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Bedroefd maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij vandaag kennis genomen van het overlijden van onze collega Rob Emrich Rob is vanaf 1973 in uiteenlopende functies werkzaam geweest bij rechtsvoorgangers van - onze onderneming, laatstelijk in de functie van accountmanager. Wij herinneren hem als een collega die het motto "klant is koning" hoog in het vaandel had staan. Wij wensen zijn vrouw Connie, zoon Vincent en alle familieleden heel veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers N.V. Irado Schiedam Schiedam, 12 mei 2017 zaterdag 13 mei is overleden mijn geliefde zus (geb. 28.3.'38) Annie Seip Wij brengen Annie a.s. vrijdag 19 mei naar haar laatste rustplaats De Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de dienst van half twee vindt de begrafenis plaats, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Annie hield van witte bloemen. Nico Seip, Hooikade 26,2627 AB DELFT Sinds 1943 Uw persoortijlee wens vero/tent onze zorg. wist ic dat: Jj s^. Er vw oias urtvaartcewtruw. ook ewkcle gedewkstewewte bezichtigen, zijw. wwwwaa ij ersuitvaartn 1 Compleet Compleet €3.495,- €3.995,- Bel dagen nacht: 06 - 11 46 39 43 www.frederikuitvaartverzorging.nl 100 JAAR KWALITEIT IN GRAFMONUMENTEN uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010 - 273 24 24 Voor al uw TUINWERKZAAMHEDEN GRATIS PRIJSOPGAVE AAN HUIS Gebr. Van Klaveren, 010 - 2210250 www.klaverentuin.nl Altijd al eens meer willen weten over het reilen en zeilen op een begraafplaats? Dat kan! Yarden Crematorium, Uitvaartcentrum en Begraafplaats Beukenhof doet name lijk mee aan de Week van de Begraafplaats. Wees welkom op Yarden Crematorium, Uitvaartcentrum en Begraafplaats Beukenhof Graag nodigen wij u uit voor een rondleiding. Wij hebben een afwisselend programma voor u samengesteld. Het thema van dit jaar is duurzaamheid. Wilt u meer weten? Kijk op yarden.nl/weekvandebegraafplaats voor het programma. Tot zondag 28 mei! Yarden Crematorium, Uitvaartcentrum en Begraafplaats Beukenhof Zondag 28 mei 11.00 -15.00 uur Burgemeester van Haarenlaan 1450 Schiedam T 088 927 2250yarden. ni/weekvandebegraafplaats week van de BEGRAAFPLAATS 27 to.- 4 juni 2017 V Zondag 28 mei

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 6