olife <"s»r fm Op onderzoek in Shell Safety Centre Kindergemeenteraad geeft eindadvies Maakt geld gelukkig? Campolife» dé vou\wwa9en SZuid-Holland Hentetoaaïts Kijk naar Studio PLUIS KGR-leden gezocht Q™ vouwwagen! jamei beieej i üp (Iö3> .cs5 Ó2 25 WOENSDAG 24 MEI 2017 De Kindergemeenteraad Schiedam 2015-2017 neemt aan het einde van dit schooljaar afscheid, maar niet voordat zij nog eens terugblikken op de afjgelopen twee jaar. Op 12 mei was de aftrap van het laatste blok en daarin werken ze aan hun eindadvies. Dat is nog een hele klus, want ze hebben heel wat belangrijke adviezen gegeven aan de stad. Ben je hier benieuwd naar? Kom dan naar hun laatste Gesprek met de Stad op 16 juni. DE KLEINE AMBASSADE De aflevering is gemaakt door groep 7 van De Pe perklip. Sueda: "We film den onder andere onze leerlingenraad, en wat we allemaal hebben bereikt." Zitje volgend jaar in groep 7 en op een school in Schie dam? Meld je dan nu aan voor de Kindergemeente raad! Kijk op www.kinder- gemeenteraadschiedam.nl. SCHIEDAM - Woensdag 10 mei zat het Safety Centre in Shell Pernis propvol met kin deren uit Schiedam en Poor- tugaal! Groep 7 van IKC Kethel en groep 8 van CBS De Parel kre gen namelijk een kijkje achter de schermen tijdens jaarlijkse Safety Day bij Shell Pernis. Een bijzonder uitje, waar de kin deren speciaal voorwaren uit genodigd, omdat een aantal van hun klasgenoten in de Shell Pernis kinderraad zitten. De beide groepen kregen een rondleiding door het Safety Centre en ze mochten mede werkers van Shell Pernis de hemd van het lijf vragen over hun werkzaamheden Na tuurlijk kregen ze ook van de kinderraadsleden zelf te horen wat de Shell Pernis Kinderraad allemaal doet. Wil je zelf ook wel eens ont dekken wat er allemaal ge beurt bij Shell Pernis? Je kunt je vanaf nu aanmelden voor de Shell Pernis Kinder raad van volgend jaar. Zit jij volgend jaar in groep 6,7 of 8? Stuur dan voor 1 juni een mail naar judithdevries@deklei- neambassade.nl met daarin je naam, leeftijd, telefoonnum mer, school en een korte moti vatie. In de week van 12 juni hoor je uiteindelijk of je mee kunt doen. Dat was één van de vragen voor de Commissie Economie, een adviescommissie van de Kindergemeenteraad Schie dam. De commissie bestaat uit kin deren van De Peperklip. Zij kregen vorige week hun eer ste les. Sueda: "Het was echt niet saai! Ik wist niet dat je overal waar je bent, je met economie te maken hebt." Tessa: "Ik vond het leuk om na te denken over waar geld van daan komt en waar het naar toe gaat. Gaaf hoe de euro uit je spaarpot die je uitgeeft in een restaurant uiteindelijk misschien terechtkomt bij een boer in een ander land. Er zijn zoveel stappen!" Hoe zorg je voor een zo veilig mogelijke werkomgeving? Je leert het in het Safety Centre! omgevingsdienst HAAGLANDEN Publicatie beschikking Wet natuurbescherming Onderwerp Omgevingsdienst Haaglanden maakt namens Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bekend dat besloten is om ontheffing te verlenen voor het project "N2000 monitoring Noordse woelmuis, toepassingsmogelijkheden braakbalonderzoek" in de provincie Zuid-Holland. De ontheffing is aangevraagd voorde periode van 1 april 2017 tot en met 31 december 2018. Bezwaar De beschikking is op 16 mei 2017 verzonden. Een belanghebbende kan binnen zes weken vanaf de dag na de verzending van de beschikking een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, t.a.v. het Awb secretariaat, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van het zaaknummer 00476598. Aan de behandeling van het bezwaarschrift zijn voor de indiener geen kosten verbonden. Bij een spoedeisend belang kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Den Haag, sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Voor de behandeling van het verzoekschrift is griffierecht verschuldigd. Het is ook mogelijk om een verzoek om voorlopige voorziening digitaal in te dienen via het Digitaal loket (https://loket.rechtspraak.nl). Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Toetsing Vergunningverlening Milieu, e-mailadres: vergunningen@odh.nl. met grausmn- Louisiana SMt met gratis luifel caravans campers vouwwagens occasions montage 11:00-17:00 Langeweg la Heinenoord (Bedrijvenpark Heinenoord) 0186-60 40 00 WWW.CAMPOLIFE.NL

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 25