Betoverende lucht boven Schiedam DUPONT Paramedici Osteopathie Uw droomhuis gevonden? DUPONT De makelaar voor Aan- verkoop www.dupont.nl 010 - 473 88 88 19 WOENSDAG 14 JUNI 2017 redactie.ns@persgroep.nl Net als vorige week ook deze week een selectie van de aller mooiste 'lucht'foto's. Want zo mooi kan iets simpels als de lucht zijn. Dreigend, rood, mysterieus, zonnig; van alles kwam er deze week in onze mailbox voorbij. Wij vinden het enorm fijn dat jullie zo blijven insturen, zodat wij er elke weer ge noeg hebben om te laten zien. De vogels en bloemen houden we nog even in voorraad, totdat we er daar genoeg van kun nen laten zien. De komende dagen belooft het weer enorm lekker weer te worden, dus misschien trekken jullie er wel op uit. Ook naar de plaatjes die dan worden geschoten, kijken we uit. Schiedam-Noord en Midden-Delfland. "Het is zo'n prachtig stukje daar!", vindt Marion van Bokhorst. Jim Malcorps maakte deze foto vanaf zijn balkon. "Ik dacht eerst dat het brand in de buurt was, maar 't was een wolken dek." f "Deze ochtend beloofde niet veel goeds toen ik naar buiten stapte om de hond uit te laten..." aldus Karin van Noorloos. Vincent Kloos maakte deze werkelijk schitterende foto van molen Nolet. "Toen ik gisteravond met hond naar buiten ging was dit mijn uitzicht vanaf de Harreweg! Genieten", zegt Karin van Noorloos. OSTEOPATHIE IN SCHIEDAM Heeft u pijn in uw nek? Heeft u een zwaar en vermoeiend gevoel in uw hoofd of druk achter uw ogen? Heeft u lage rugklachten? Heeft u soms andere klachten die niet goed begrepen worden? Heeft u last van migrai ne of een andere vorm van hoofdpijn? Vele klachten worden vaak met succes behan deld door de osteopaat. Per i juni is Para medici Osteopathie gevestigd bij Parame disch Centrum Schiedam. Hoe werkt een osteopaat? In een vraaggesprek wordt een goed beeld verkregen waar de mogelijke oorzaak van de klachten zit. Vervolgens wordt er een uitgebreid bewegingsonderzoek van het hele lichaam gedaan om de oorzaak van de klachten te achterhalen. Waarom is dit weefsel in de problemen? Is het spierspan ning of gewrichtsblokkades? Het kan een compensatie zijn op bewegingsbeperkingen elders in de wervelkolom, of een restant zijn van een trauma. Echter, ook bij lichte functie problemen zoals bijvoorbeeld een spastische darm, chronische maagzuurk- lachten of na een galblaasoperatie kunnen nekklachten secundair optreden door over prikkeling van het autonome zenuwstelsel. Wat een osteopatisch consult echt uniek maakt is dat ook de beweeglijkheid van de borst- en buikorganen wordt onderzocht. De behandelstrategie is vervolgens ge- PARAMEDICI OSTEOPATHIE T 06-24520822 E paramediciosteopathie@xs4all.nl richt op het herstellen van de voornaamste bewegingsbeperkingen die zijn gevonden en het herstellen van een balans in uw lichaam. Hierbij worden zowel oorzaak als gevolg aangepakt met zachte tot stevige handgrepen. Welke klachten kan een Osteopaat behandelen? Naast nek- en hoofdpijn kunt u onder andere ook terecht met klachten in de bovenrug, de onderrug, klachten aan de ledematen, maag- en darmklachten en huilbaby's. Dikwijls zijn ze het gevolg van onbalans in de houdingsspieren waarbij sommige spieren te kort zijn en andere spieren te zwak. Kennismakingsgesprek Mijn naam is Servio Uppelschoten. Maak kennis met Osteopathie middels een gratis en vrijblijvend kennismakingsgesprek (ongeveer 15 min). Ik zal u dan uitleggen hoe Osteopathie in zijn werk gaat en wat ik voor u kan doen. Ik ben aangesloten bij het NRO en NVO, waardoor uw zorgverzeker ing de behandeling geheel of gedeeltelijk vergoedt. Een afspraak bij mij kunt u maken via paramediciosteopathie@xs4all.nl of mobiel 06-24520822. Ik ontvang u graag op Malmö 29 bij Paramedisch Centrum Schiedam. Paramedici Osteopathie /n Lc e. I r 5 Rotterdamsedijk 4371 3112 AS Schiedam T. 010 473 88 88 info@dupont.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 19