Nieuw: de'leesbril' voor uw gehoor li Wij bij De Hypotheker zoeken naar de perfecte balans tussen je wensen en mogelijkheden. Commercieel Assistent v/d maand 3 gangen menu Senioren vanaf 55+ Reserveren verplicht Tussen 14:00 -16:00 uur (inloop 13:30 uur) Onbeperkt drinken (inclusief bier, wijn en koffie) Live muziek (bij minimaal 100 personen) 15,00 per persoon Nieuwsgierig? Ga naar watertuin.nu voor onze contactgegevens en reserveer direct online! 4 WOENSDAG 14 JUNI 2017 EP IcB Naaldwijk 0174 614 600 Spijkenisse 0181 769 000 Schiedam 010 237 53 64 Hendrik-Ido-Ambacht 078 647 56 06 Bergen op zoom 0164 65 76 40 Heeft u wel eens het idee dat uw gehoor wat hulp kan gebruiken? Bijvoorbeeld als u tv kijkt of tijdens een gesprek? Dan zou de Axon luisterhulp voor u wel eens ideaal kunnen zijn. Een apparaatje dat uw gehoor ondersteunt bij licht gehoorverlies. Het is als het ware de leesbril voor uw oren. Eenvoudig in gebruik De Axon luisterhulp is speciaal ontworpen om geluiden duidelijker te horen. Zo kunt u met de Axon bijvoorbeeld de tv beter verstaan zonder deze harder te zetten. En ook als u met iemand in gesprek bent, kan net wat extra volume uitkomst bieden. De Axon zorgt ervoor, heel eenvoudig zonder ingewikkelde instellingen. U hoeft de luisterhulp alleen maar in uw oor te doen en aan te zetten. Het volume regelt u simpel met een klein draaiknopje. Alleen als het nodig is U gebruikt de Axon luisterhulp alleen in situa ties waarin uw gehoor even een steuntje in de rug kan gebruiken. Eigenlijk net zo als u een leesbril gebruikt om die kleine lettertjes te kun nen lezen. En omdat u bij de Axon verschillende maten oordopjes krijgt, past hij vrijwel altijd. De voordelen op een rijtje: Eenvoudig in gebruik Diverse maten oordopjes voor de juiste pasvorm Oplaadbaar Maximaal 24 uur achter elkaar te gebruiken Volume simpel te regelen Niet tevreden, geld terug Eenmalig in prijs verlaagd De Axon luisterhulp kost normaal 29,95. Maar op vrijdag 16 juni betaalt u slechts 19,95. U doet eerst een hoortest en als de Axon geschikt is voor u, krijgt u deze mee naar huis. Wanneer het apparaatje is opgeladen, ervaart u meteen hoe het uw gehoor ondersteunt. Alleen op vrijdag 16 juni! Kan uw gehoor wel wat hulp gebruiken? Ca dan op 16 juni naar Schoonenberg Schiedam, St. Liduinastraat 15 (Tegenover Huize Frankeland), tel. (010) 426 31 80. Wij doen dan eerst een hoortest om te bepalen of de Axon luisterhulp voor u geschikt is. Kom op tijd want dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt! In 26 jaar tijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheek adviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in Schiedam zoeken wij een commercieel assistent. Een functie waarvoor je klantgericht moet kunnen denken. Je houdt je bezig met het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en nog veel meer. Een afwisselende functie, die een goede uitdrukkingsvaardigheid vereist. Je opleiding ligt minimaal op HBO-Niveau. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker Schiedam, Ter attentie van Margriet Bol Broersvest 64,3112 DG Schiedam Jazeker. De Hypotheker. Meer informatie over werken bij De Hypotheker? Kijk op www.werkenbijdehypotheker.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 4