Uit Agenda kortingen I 1 Dam 'Art: een keer wat anders op de Dam Film: A United Kingdom Qnz£< hefa ayUectkjnet ZOMERSE Femmes Pur Sang Koopzondag Passage Zomeravondwandelen I Oog in Oog Verhaal van Schiedam: het literair gezelschap 33 WOENSDAG 28 JUNI 2017 WAT GAAN WE DOEN? Het Schiedamse koor Femmes Pur Sang, onder leiding van pianiste en dirigente Annette Ro gers, geeft 2 juli een optreden in de Korenbeurs aan de Lange Haven 145. Centraal deze middag staat 'A Sketchbook of Women' voor3-stemmig vrouwenkoor en sopraansoliste. Het werd ge schreven in 1953 door de buitengewoon geta lenteerde Britse componist, schrijver en kun stenaar, Thomas B. Pitfielcf. Zondag 2 juli, 15.00-16.00 uur, gratis toegang. Ondernemers in de Nieuwe Passage openen 2 juli vanaf twaalf uur de deuren en zijn open tot vijf uur. Deze middag staat het Super Sand Ter ras in het winkelcentrum. Jonge bezoekers mo gen naar hartenlust met verschillende gereed schappen en vormpjes de mooiste kastelen, zandtaartjes en 3D dieren maken. Super Sand is gemaakt van natuurlijke materialen, antibacte- rieel en glutenvrij. Zondag 2 juli, 12.00-17.00 uur, gratis toegang. Wandelingen in de omgeving van Spaland,S- veapark en Kethel. Actief ontspannen, nieuwe energie opdoen en lekker bewegen onder lei ding van een wandelcoach/oefentherapeut Cesar. Dat kan vanaf woensdag 12 juli. Er wordt gelopen in een rustig wandeltempo en onder weg worden enkele oefeningen gedaan. Start en eindpunt Malmo 1. Aanmelden via: info@ stapnaarbuiten.nl Alle wo-, do- en vrijdagavonden in de zomerva- kantie, 1g.30-21.00 uur, 7 euro per wandeling. cfl •:X SCHIEDAM - Het Ver haal van Schiedam gaat zaterdag 1 juli over het Literair Ge zelschap. Aanvang 13.00 uur bij de Histo rische Vereniging Schiedam. Twee mannen komen elkaar tegen, ze wil len iets met literatuur in Schiedam. Ze be naderen nog enkele mannen en vrouwen waarvan ze vermoe- In het Stedelijk Museum Schiedam ontmoet je deze zomer allerlei mensen. Ze torenen boven je uit, zoals het meisje in Hollandse klederdracht met een sexy twist van Char lotte Schleiffert. Of ze liggen languit aan je voeten. Oog in Oog, van 1 juli t/fn 1 oktober. SCHIEDAM - Schiedammers tonen en verkopen hun kunst op Dam'Art tijdens 'Een keer wat anders' op de Dam. Geniet van lekkere muziek, hapjes en drankjes, producten van de winkeliers van de Dam en struin de kraampjes af op zoek naar bijzondere spullen, gemaakt door Schiedamse makers. Laatje bovendien in formeren over diverse creatie ve workshops die door instel lingen of particulieren in Schiedam worden aangebo den. En dat allemaal op zaterdag 1 juli, van 12.00 tot 21.00 uur (Dam'Art tot 17.00 uur). De braderiekramen worden verspreid geplaatst op de Dam tussen de Oude Sluis en Vlaar- dingerstraat. Schiedammers tonen hun kunsten in het ka der van iktoon, kunst van ie dereen (meer informatie over dit landelijke evenement via www.iktoon.nl). Naast jazz muziek op de achtergrond is er ook een live optreden op het kleine podium nabij Wij- ning Wijn Beleving. 'Een keer wat anders' wordt voor de vierde maal georgani seerd door Centrummanage ment Schiedam en de winke liers van de Dam, en voor de tweede keer in samenwerking met stichting Mooi Werk. den dat die dezelfde belangstelling heb ben. Dromen, wilde plannen ontstaan in huiskamers en cafe's. Enthousiasme ge noeg. Op 6 juni 2016 wordt de stichting Li terair Gezelschap Schiedam opgericht. Allerlei vragen die hierover leven, ko men aan de orde. Verhaal van Schie dam, Hoogstraat 74A. SCHIEDAM - In Wenneker Cinema draait 29,30 juni en 1 juli 'A United Kingdom'. In 1947 ontmoet Seretse Kha- ma, de prins van Botswana, Ruth Williams, een Londen- se kantoorbediende. Bevrijd door de sociale veranderin gen van vlak na de oorlog voelen ze zich direct tot el kaar aangetrokken.Het ge plande huwelijk stoot op veel verzet van hun fami lies, maar ook v.d. regering. ZOMER NACHTRUST VAN ALEXANDER. ENERGIE VOOR DE DAG. Escudostraat 11, 2991 XV Barendrecht 010 438 41 63 www.slaapwet.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 33