m Matrice I I II Frederik II II COLO FON 9 ilL. Familie berichten Overlijden Jannie Dekker Jannie Dekker Willem Frederik de Wolff Wim f JA aCdert Johannes VrenkeCforcC V Paulus de Looze Paul Uitvaartverzorging Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 6 WOENSDAG 28 JUNI 2017 E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk [Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Enige en algemene kennisgeving Een maand na haar grote liefde Jacob is overleden Finsterwolde, 24 januari 1952 Schiedam, 21 juni 2017 Voor vrienden en familie een warm, hartelijk en zeer betrokken mens. Correspondentieadres Cees Dekker Hoofdweg 40 9905 PD Holwierde De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet, maar dankbaar voor haar leven, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en Maria Sophia Cornelia Waltman-Westdijk Miep echtgenote van Johannes Hendricus Waltman f ZOOj Schiedam, zj september 1930 Schiedam, zjjuni zo ij "Een heel bijzondere juf' Verbijsterd en zeer verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden op 21 juni 2017 van Leerkracht van openbare basisschool "Het Startblok". Haar toewijding en passie voor het onderwijs en de kinderen zullen wij missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie en vrienden. Namens het team van OBS Het Startblok, het bestuur en de Raad van Toezicht van Stichting Primo Schiedam. "Er wordt veel over gesproken en vaak over nagedachttoeft staat het vast: het einde komt altijd onverwacht. Na een actief teven in gezin, vrijwilligerswerk en baan, moesten jullie mij helaas laten gaan." Wim Na een lang ziekbed is rustig van ons heengegaan 14 oktober 1931 16 juni 2017 Henny Diane en Joop Daisy en Bart Erwin en Natasa Laura Maarten De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentie-adres Vuurvlinderhof 56 3124 BX Schiedam Ms het lichaam niet meer wit' en het leven wordt een lijden, kan men voor hel sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere lijdensweg bespaardis gebleven, delen wij u mede dat, voor ons toch nog onverwacht, is overheden mijn dierbare vader, schoonvader, onze opa en oom ~3Aat weduwnaar van 'Diny Mieuw straten in de leeftijd van 89 jaar. Mans en Mies Jolanda Sjoerden Mira Bob Michel 19 juni 2017 Correspondentieadres: Mans l)renkelford Cjriegplein 30 3122 ~VM Schiedam 'De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. uit vaartbegeleiding www.matrice.nl 010 - 273 24 24 Liefdevol, volhardend, bescheiden, zorgzaam. Altijd in ons hart. Angeline en Lex Marie-Laure en Alexander Luc Rogier Victor Willemien en Marcel Bob en Zoë Amelie Jeroen De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadres: fan de Oudelaan 3,3136 AK Vlaardingen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Fr ankeland. Des winters als het regent dan zijn de paadjes diep, ja diep dan komt dat looze vissertje al vissen inne dat riet. Na een gelukkig huwelijk van 62 jaar is overleden mijn lieve man EFÖ op 92-jarige leeftijd. 21 juni 2017 Bachplein 429 3122 JL Schiedam Han de Looze - Egeter De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Compleet Compleet €3.495,- €3.995,- Bel dag en nacht: 06 - 11 46 39 43 www.frederikuitvaartverzorging.nl Sinds 1943 UwpersoonJjjlee wens verdient onze zorg. wist u dat: I wij uw uitvaart kuwmn, verzorgen ook. wanneer u elders verzekerd bent. www.waaijersuitvaart.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 6