Varen van Rotterdam naar de Biesbosch populair deze zomer SS Voor Johan den Toom is Holy Open intermezzo Campolife» dé vouwwagen specialist van 7uid-Holland koopavonden Oranje-hockeysters bij HC Schiedam AANBIEDING nu voor 42,50 p.p. lAWET élke vrijdagavond juli geopend tot 21:00 1 beleef 't bij Üffl) dof» éa VLAARDINGS TENNISTOERNOOI 11 WOENSDAG 19 JULI 2017 Johan den Toom en zijn vriendin Shannon Hudson versloegen op het Holy Open Boy Vergeer en Fleur van Bemmel en wonnen het gemengd dubbel klasse 2.5 (Foto: Persgroep/GSV) VLAARDINGEN - Johan den Toom was er niet speciaal voor overgekomen uit de States, waar hij aan Arkansas University studeert en uit naam van die universiteit tennis speelde. Het Holy Open beschouwt hij als een leuk intermezzo. De 22-jarige student Financi ële Investeringen leerde bij Holy het racket te hanteren, bleek talent te hebben en meldde zich bij het Thorbec- ke-college waar voor sporters een balans gevonden wordt tussen studeren en trainen. "Hier is zoiets als het Thorbe- cke een uitzondering, in Amerika vind je het op iedere universiteit", weet hij inmid dels. Het Ulstein Holy Open is de vaste halte tijdens zijn va kantie. "Het is vlakbij huis. Bovendien zijn het hier gezel lige mensen." Met zijn Ameri kaanse vriendin Shannon Hudson werd hij de nummer 1 in de hoogste klasse ge mengd dubbel en met vader Edwin tweede in HD4. In Ar kansas begint hij aan het laatste studiejaar. En dan? De ambitie om prof te worden is er niet. "Het spelletje is leuk. Maar wat mij betreft alleen- om het erby te doen." De winnaars enkelspel: Denise van der Leer (DE3A), Iris van Bemmel (DE4), Rebe cca van der Werf (DE5), Wille- mijn Blom (DE7), Ramona van den Berg (DE8), Nieuwenhui- zen (DE35+), Chris Lindeman (HE2), Mick Rooth (HE3), Tobi as van der Plas (HE4), Chris de Waal (HE5), Leon Tieleman (HE6), Menno Hilz (HE7), Matthijs den Otter (HE8), Nico Meijndert (HE35+ nestor), Uwe Saueressig (HE35+). Voor de lezers van deze krant bieden wij nu de unieke mogelijkheid om deze tocht te maken voor 42,50 p.p. ipv 53,85 p.p. voor de rond vaart, incl. koffie met gebak, uitgebreide lunch, vaartocht en bustour. Voor kinderen geldt er een prijs van 27,60 i.p.v. 34,50. Data vrijdag- 28 juli - 4 augustus - 11 augustus en 18 augustus Reserveren www.zilvermeeuw.nl/naardebiesbosch of telefonisch via 0162-68 26 09 (ow actie weekkrant Rotterdam) Q Zilvermeeuw Rondvaarten Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw heeft in samen werking met deze krant een luxe arrangement samengesteld. Geniet van een spectaculaire rondvaart via de Rotterdamse havens naar het nationaal Park de Brabantse Biesbosch. In hartje Rotterdam, bij de Plantagelaan (Oude watertoren), wordt om 10.45 uur ingescheept. De trossen worden om 11.00 uur losgegooid. Uiteraard wordt u ontvangen met verse koffie en gebak. De vaartocht brengt u langs de Rotterdamse havens, stadsgezicht Dordrecht, HSL-/Moerdijkbruggen en via het Hollands Diep vaart u Nationaal Park de Biesbosch in. Ontdek de mooiste plekjes van de Biesbosch en laat u culinair verrassen met een overheer lijke lunch. Om 16.00 uur arriveren we in Drimmelen. Per luxe touringcar gaat u weer terug naar Rotterdam. De Nederlandse hockeyvrouwen oefenen op zaterdag 29 en zondag 30 juli op het waterveld van HC Schiedam tegen Belgie. (Foto: hoofdklossehockey.nl) ti-Hermes DVS, Thurlede 11.00 uur Excel- sior'20-Quick/H. iWaWJi vrijdag Zwalu wenlaan 19.30 uur Holy-Gophers (h). - i/m zondag Los Amigos Open dubbel- toernooi. - woens dag parkoers De Coureur 19.00 uur Cees Boer-klas- sement. - De competi tie begint aan de zomer stop. Schiedam hervat 20 augustus bij Blue Lions en Holy/G komt 21 augustus in actie tegen Alphians. SCHIEDAM - Het Nederlands dameselftal speelt zaterdag 29 en zondag 30 juli bij HC Schie dam oefenwedstrijden tegen België. Deze wedstrijden vormen de voorbereiding op de EuroHoc- key Championships 2017, die van 18 tot en met 27 augustus in het Wagener Stadion in Amsterdam wordt gespeeld. De kaartverkoop voor het EK loopt hard. Voor de oefen wedstrijden tegen België (aanvang 15.00 uur) zijn kaar ten niet aan de poort maar al leen te koop via httpv/hockey. nl/rabo-super-serie. HC Schie dam belooft van het inter- landweekeinde een mooi feest te maken. Zo is er een foodcourt, DJ Booth en een demonstratie Urban Streethockey. De jeugd mag na afloop het veld op om handtekeningen van de Oran je-dames te scoren. Oranje won begin juli de Fintro Hoc key World League (HWL) Se- mi-Final in Brussel en verze kerde zich van een plaats in het finaletoernooi, dat later dit jaar in het Nieuw-Zeeland- se Auckland wordt gespeeld. Ook kwalificeerde het zich voor het WK 2018 in Londen. Jameta campers vouwwagens >dometic OUWWAGENACn T.iN.v. 269,- montage Werkt op «W230Veo gas. Jamet vouwwagens voorraad leverbaar. Langeweg la Heinenoord (Bedrijvenpark Heinenoord) 0186 - 60 40 00 - WWW CAMMOLIFE.NL

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 11