Auping SummerSale auping Poes Bakker zoekt een ander beroep maakje slaapkamer Summerproof Ingezonden: dag bloemen, dag vlinders Gastgezinnen gezocht voor studenten Wereldmuziekfestival Boek van de Week plaza 23 WOENSDAG 19 JULI 2017 'Juli is een hele goede maand voor vlinders. De tweede ge neratie van veel soorten gaan dan vliegen. Het is voor mij dan ook onbegrijpelijk dat er juist nu langs veel bermen, grasvelden, en zoals bijgaand op de Westfrankelandsedijk SCHIEDAM - In het eerst weekend van september (za terdag 2 en zondag 3 septem ber) wordt voor de zevende keer het Wereldmuziekfestival Verueno in het Julianapark gehouden. Het betreft een weekend vol wereldmuziek, -dans, -poëzie en beeldende kunst. Op zondag wordt er volop aandacht besteed aan kinderactiviteiten en er is een aanbod van 'wereldse' hapjes en drankjes. Het is een festival dat altijd in harmonieuze sfeer verloopt, er wordt geluisterd, gedanst, genoten. Een groot publiek weet het park te vin den tijdens dit kleinschalige evenement in het dan prach- gemaaid is. In het voorjaar staan hier veel bloemen en vliegen er veel vlinders rond. Nu zijn de bloemen én vlin ders verdwenen.' Wilma van Holten Schiedam tig verlichte parkje. Verueno heeft dit jaar 'Ameri ka' als thema, hetgeen als een rode draad door het festival loopt. Als gevolg van het succes van voorgaande jaren, staat op za terdagavond 2 september we derom een driegangen diner (ism met Kookstudio VanDe- Kook) op het programma, mu zikaal omlijst door een live band. Vervolgens wordt er een wereldmuziekfilm vertoond (ism Wenneker Cinema en Suikerzoet Filmfestival). In schrijven kan via info@verue- no.nl. Kijk voor meer info op www.verueno.nl ga naar Fa- cebook. SCHIEDAM - Elke week le zen ze bij Post Scriptum een boek voor het Nieuwe Stadsblad. Deze week is dat Laat los mijn hand van Edward Docx, dat van Ger- ben de Bruijn een 9 krijgt. Laat los mijn hand is het verhaal van Louis, die met zijn vader in een oud cam perbusje van Engeland naar Zwitserland rijdt. Het doel is levenseindekliniek Dignitas, waar Louis' vader een afspraak heeft. Hij lijdt namelijk aan ALS en wil de laatste stadia van die ziek te niet meer meemaken. Gaandeweg sluiten ook Louis' halfbroers zich bij de reis aan. leder van hen heeft z'n eigen manier om met vaders besluit om te gaan, wat gaandeweg voor steeds verhittere dis cussies zorgt. Het onderwerp is natuur lijk zwaar, maar de intelli gentie en de humor waar mee de gesprekken gelardeerd zijn, geven ook lucht. Daardoor heeft Docx een boek geschreven dat je eigenlijk niet onbewo gen kan laten. Eerlijk, krachtig, grappig, slim en wijs. Ik was er beduusd van toen ik het uit had, maar heb tijdens de reis ook vaak hardop gelachen. Een reis als het leven zelf. SCHIEDAM - Om het High School Holland programma mogelijk te maken zoekt Tra vel Active ook in Schiedam vanaf augustus gastgezinnen voor uitwisselingsstudenten uit Thailand, Australië, Tai wan, Brazilië, Japan, Amerika, Canada, Italië, België, Mexico en Venezuela- Gezocht wor den enthousiaste mensen die open staan voor een intercul turele ervaring. De gastgezin nen bieden jongeren (15 tot 18 jaar) op vrijwillige basis een gezellig en veilig thuis voor een semester of schooljaar. Er zijn ook studenten die voor 2 of 3 maanden naar Nederland komen. Zie: www.travelactive. nl/high-school-holland. Bij Auping Plaza: - Professioneel slaapadvies - Compleet assortiment - Snelle levertijd - Uitstekende service garantie •Kijk voor extra informatie over de actie of voor slaaptips op auping.nl Auping Plaza Barendrecht Escudostraat 9 010-820 09 44 www.aupingpiaza-barendrecht.nl Auping Plaza Spijkenisse Lucebertstraat 34 0181 -89 53 30 www.aupingplaza-spijkenisse.nl Auping Plaza Sliedrecht Parallelweg 4 0184-49 34 99 www.aupingplaza-sliedrecht.nl - Bakker, een poes van 3 jaar, is gevonden in een garage. Omdat ze haar papieren als monteur niet had moest ze maar een ander onderdak zoeken. In het begin vond ze het moeilijk haar draai te vinden, maar Bakker heeft zich inmiddels ontpopt tot een ware knuffelkat. Zij is helemaal klaar om kennis met je te maken.Meer informatie via tel. 088-3437112 (locatie Schiedam) of kijk eens op www.dierenbescherming.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 23