J# f Matrice Frederik COLO FON OP IEDER POTJE Familie berichten Overlijden V -Y August Adrianus Klepke Uitvaartverzorging Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis €3.495,- €3.995,- Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 ADVERTORIAL 6 WOENSDAG 23 AUGUSTUS 2017 E-mai! familieberichtenweek- bladeri@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl" Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (én veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Bewonderenswaardig was haar levenskracht, sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte, groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan, ons zonnestraaltje Catharina Maria Hendrïka Cornelia Vreeswijk - Blom Tiny weduwe van Gerrit Vreeswijk in de leeftijd van 71 jaar. Gerrit t Richard en Silvia Gerard John en Nelly Jeremy Ruben 3? 1.8 augustus 2017 Correspondentieadres: Familie R. Vreeswijk p/a Monuta Uitvaartzorg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 24 augustus om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 24 augustus om 15.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 145 te Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer. Tot het laatst toe wilde ze leven door haar sterke wil hiertoe gedreven. Haar geest nog op volle kracht maar over haar lichaam had ze geen macht. Ze was zo moe, ze heeft haar strijd gestreden. Omringd door de warmte van haar gezin, is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, trotse oma en overgroot oma Catharina Jacoba de Vette-Arkesteijn Toos in de leeftijd van 93 jaar sinds 23 februari 2001 weduwe van de heer A.F. de Vette Thorn t en Joke Plonie en Ton Gerard en Gemmy Jan en Marian Aad en Tineke José en Jaap Peter en Margreet Klein- en achterkleinkinderen 20 augustus 2017 Familie De Vette Kerkweg 61 3124 KD Schiedam Guus is begonnen aan zijn laatste vaart Na een periode van steeds afnemende krachten en moe zijn, heeft onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader nu de rust gekregen waar hij op het laatst zo naar verlangde Guus *18 maart 1931 117 augustus 2017 weduwnaar van Arendje Klepke - Peute Tonnie Marja en Theo Chantal Finn Pascalle en Dolf Damiën Hannie en Lesley Nicole Inocente Melfrim Chasmara Sebastiaan en Ashley Guus en Fina Emily Albert Els Correpondentieadres: A.M. Koster - Klepke Jongkindstraat 21b 3141 JJ Maassluis De uitvaart heeft dinsdag 22 augustus plaatsgevonden. uitvaart begeleiding www.matrice.nl 010-273 24 24 Compleet Compleet Be t dag en nacht: 06-1146 3943 www.frederikuitvaartverzorging.nl Sinds 1943 uw persoonlijke wens verdient orvze zorg. vvfst u dat: Smïi wy oole eew gede^desteew voor u fM Izuvwieviverzorgew. wwwwaatjersuitvaart.nl Donderdag 24 augustus bent u tussen 19.30 uur en 20.30 uur welkom om persoonlijk afscheid van onze moeder te nemen en ons te condoleren bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Pr. Bernhardlaan 121 in Schiedam. De Uitvaartmis vindt plaats op vrijdag 25 augustus om 12.00 uur in de St. Jacobuskerk, Kerkweg 51 in Schiedam/Kethel. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Pastorie. Rond 14.15 uur begeleiden wij onze moeder in familiekring naar het crematorium. ''mmskSAvr, 'Voor iedereen een match bij Relatiebasis' stelt Edina Kovats. REGIO - 'Op ieder potje past een dekseltje' is het motto van Edina Kovats. Met deze overtuiging is zij in 2007 haar relatiebemid delingsbureau Relatiebasis begonnen. In de afgelopen jaren heeft ze aan de wieg gestaan van vele ontlui kende relaties. Voor ieder een is een match te vinden ongeacht opleiding, leef tijd of achtergrond. Wat is kenmerkend voor de mensen die zich bij Relatiebasis inschrijven? "De één wil graag samen wonen, de ander zoekt een maatje om de eenzaamheid van de weekenden te verlichten. Wat wel voor iedereen geldt is dat ze op zoek zijn naar warmte, een luisterend oor en iemand om samen leuke dingen mee te doen. Kortom een aanvulling op het leven", aldus Kovats. Waarom kiezen partnerzoekenden voor Relatiebasis? "Bij Relatiebasis ligt de nadruk op persoonlijke Edina Kovats bemiddeling. Het begint bij een vertrouwelijk gesprek, waarbij we elkaar leren kennen en bespreken wie ze hopen te ontmoeten. Dit gesprek vindt plaats bij de men sen thuis", zegt Kovéts. De woonomgeving draagt namelijk bij aan een zo compleet mogelijk beeld van ze. Vervolgens ga ik voor ze op zoek naar iemand die bij ze past. Ik bouw een persoonlijke band met mijn cliënten op. Betrouwbaarheid en persoonlijk contact staan voor mij hoog in het vaandel. Ik streef naar een respectvolle en positieve omgang met mijn cliën ten." Wie nieuwsgierig is geworden kan vrijblijvend kennismaken met Relatiebasis door contact op te nemen met Edina Kovats op 088-0542400 (lokaal tarief) of via email info@relatiebasis.nl. Meer informatie www.relatiebasis.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 6