Kijk: 20 nieuwe nesten in de Vogelwijk gewildewesten.nl Paraaijsvcpgei Kom naar de Woonbeurs Schiedam 2017 voor meer informatie over deze 2 projecten. NIEUW: DE PARADIJSVOGEL ZELDZAAM MOOI WONEN ma de paradijsvogelwonen.nl van Schiedam^ Het gewilde Westen. Een nieuw woonproject in het westen van Schiedam, gelegen aan de Sint Liduinastraat, Thomas a Kempisstraat en Van Smaleveltstraat. Een buurt waar iedereen wil wonen. Vanwege de sfeer, de huizen uit de dertiger jaren, de bewoners van alle leeftijden maar ook omdat het centrum, scholen en het fraaie Julianapark op maar 5 minuten afstand liggen. Het gewilde Westen gaat bestaan uit 21 eengezinswoningen, drie etages hoog en met een grote prairietuin. Natuurlijk heeft elk huis ook een plek om de paardenkrachten te stallen. Het gewilde Westen wordt dé locatie voor avonturiers die goud zoeken: veel huis voor een aantrekkelijke prijs. Heeft u interesse schrijf u dan in via: gewildewesten.nl. Dan zetten we u meteen op de lijst met 'Wanted'. W bouwt aan geluk T 0174 225 600 Op zaterdag 16 september van 10.00 uur tot 16.00 uur in de Grote- of Sint Janskerk in Schiedam. De Vogelwijk in Vlaardingen krijgt binnenkort gezinsuitbreiding met de Paradijsvogel, een nieuw en heel bijzonder woonproject. Op de locatie Kraanvogellaan/Korhoenlaan komen 20 fraaie waterwoningen, twee-onder-een-kapwoningen en grote rijwoningen. De bewoners krijgen er een soort eigen paradijs op een locatie met volop groen. Qua architectuur wordt de lijn van de woningen aan de Zilvermeeuwlaan doorgetrokken. Maar wel met de nodige aanpassingen in kleuren, materiaal en inrichting. Om zo beter te passen bij de eisen van deze nieuwe tijd. Is de Paradijsvogel mogelijk iets voor u? Kijk op paradijsvogelwonen.nl en vul uw gegevens in, dan houden we u steeds als eerste op de hoogte. gtluk W bouwt T 0174 225 600

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 18