SIERADEN ACCESSOIRES ALS KERS OP DE IAART SEPTEM ^!ovet "Ik zet nooit de tijd op mijn horloges. Het zijn sieraden, die hoeven niet praktisch te zijn." ty*i modemaa COLUMN BLOGGER LARISSA BRUIN Ze begon haar carrière als psycholoog maar vond haar passie in styling. Blogger Larissa Bruin van 'From Hats to Heels' heeft een uitbundige, kleurrijke smaak die naadloos aansluit bij de accessoires van het moment. Larissa vertelt over haar 'toverringen en bananenoorbellen'. "Ik zie sieraden en accessoires als de kers op de taart en de mayo bij de patat. Ze zetten op een gemakkelijke manier kracht bij aan je outfit en persoonlijkheid. Tegelijkertijd kunnen sieraden kostbaar zijn en hebben veel van mijn ac cessoires ook een emotionele waarde. Zo had mijn moeder altijd twee "toverringen", waarvan ik stiekem nog steeds denk dat zij ze weg kan toveren en weer tevoorschijn kan halen. Het zijn echte gouden ringen uit Suriname en één daarvan heeft ze mij onlangs gegeven. Benieuwd of ik mijn kinderen er later ook mee voor de gek kan houden. De sieraden van het moment zijn opvallend en bijna avant- gardistisch. Denk aan kwastjes, schelpen, porselein, parels en andere alledaagse objecten die tot accessoire worden verheven. Voor grote sieraden en accessoires, zoals horloges, hoeden of tassen, vind ik de kwaliteit erg belangrijk. Verder besefik tegenwoordig steeds meeF dat niets te gek is. Je kunt rustig bananenoorbellen dragen als je verder voor een basic look gaat en voila, je hebt al iets meer jeu gegeven aan je outfit. Ik laat me niet begrenzen in mijn keuze voor sieraden (zoals maximaal twee soorten sieraden per outfit), maar ik vind het wel belangrijk dat elk sieraad tot zijn recht komt bij de rest. Naarmate ik ouder ben geworden, ben ik horloges ook steeds meer gaan waarderen. Fun fact: ik zet nooit de tijd op mijn horloges, omdat ik vind dat ze als sieraad dienen, en niet praktisch hoeven te zijn. Bovendien zijn ze vaak (in mijn geval dus letterlijk) tijdloos. Maar ik vind een goede tas uiteindelijk het belangrijkst in mijn outfit, omdat ik daarmee echt een statement kan maken. Zo droom ik van de Chanel Jumbo 2.55/Wat sieraden betreft, ben ik echt gek op allerlei soorten natuurstenen en kristallen; al helemaal als ze van kleur lijken te veranderen in het licht. Daar heb je weer het betoverende effect dat sieraden kunnen hebben. Ik draag ook vrijwel altijd oorbellen. Omdat ze dicht bij je gezicht hangen, vallen die het meest op. Voor komend seizoen ga ik voor de opvallende oorbellen. Nog beter is het om rechts een andere te dragen dan links. Voeg daar een matching armband of een goede stapel ringen aan toe en je look is compleet." Larissa Bruin blogt onder From Hats to Heels

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 25