Wat vliegt daar in het rond? Jij bent uniek De zwarte mees is op doortrek jouw Auping matras ook 20% auping Pi voordeel plaza Het is deze week weer allemaal vogels wat de klok slaat. We kregen dan ook weer een paar heel fraaie exemplaren van jullie opgestuurd. Zoals deze van Wilma van Holten, van een zwarte mees. Hoe bijzonder! "De zwarte mees is op doortrek. Hij lijkt een beetje op de koolmees, maar toont wat 'vuiler'", schrijft ze. "Ikzelf ben erg blij met deze foto." Maar ook de ooievaar van Noon van Os en de reiger van Coen Meeder mogen er zijn. Van heel dichtbij kunnen we ze nu eens zien en dat is bijna nog mooier dan in het echt. De weilanden in Schiedam-Noord worden overigens overspoeld met ooievaars de laatste tijd. Iemand enig idee hoe dit komt? Redactie.ns@persgroep.nl Coen Meeder nam deze foto in Midden Delfland. Men was bezig de sloten uit te baggeren en daar kwamen reigers en ooievaars op af. De reiger heeft een lekker hapje. De vernieuwde matrassen van Auping passen perfect bij zowel jouw lichaam als je persoonlijke voorkeur. Kom proefllggen bij Auping Plaza en ontdek het zelf. Kiezen voor .Auping Is kieren voor: V optimale ventilatie v' perfecte ondersteuning wasbaretljk 'Kijk vobr de achëveorwaarden bp auping.nl/plaza op alle Auping matrassen Auping Plaza Barendrecht Auping Plaza Spijkenisse Auping Plaza Sliedrecht Escudostraat 9 Lucebertstraat 34 Parallelweg 4 CHjpillQ 010-820 09 44 0181 -89 53 30 0184-49 34 99 www.aupingplaza-barendrecht.nlwww.aupingplaza-spijkenisse.nlwww.aupingplaza-sliedrecht.nl pfaz.d Een mooie ooievaar in het weiland, er zijn er heel van de laatste tijd in Schiedam-Noord. Foto van de 13-jarige Noon van Os.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 31