350. X 'DANKJEWEL' Zorg Welzijn Informatieavond borstkanker El Geef voor blinden en slechtzienden) ZZrJ3e3ir L. gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam 4 OKTOBER 2017 op aanwijzing van de stadsecoloog plaats te vinden, verleend op 28 september 2017, dossiernr. 170MGS229.3 Sportpark Thurlede PPSC 95x) Sportpark Thurlede Excelsior 20, Olympiaweg, Sport- laan (4x) en Trimpad; met de activiteit kappen, VTA2017 vergunningplichtig sport, kap pen van 12 bomen (6x els, 3x esdoorn, 2x es, 2x lijsterbes). Reden voor kap: bomen zijn bij de laatst gehouden boomveiligheidsinspectie (VTA) afgekeurd. Herplantvoorstel 8 bomen (soort berk) op Sportpark Thurlede. De herplant dient in overleg met en op aanwijzing van de stadsecoloog plaats te vinden. Het besluit treedt direct na bekendma king aan aanvrager in werking wat betekent dat de bezwaarperiode niet hoeft te worden afgewacht (art 6.2 Wabo), verleend op 28 september 2017, dossiernr. 17OMGS230.3 Schiedamseweg (Sportpark Kethel); met de activiteit het bouwen van een bouwwerk, het project 'Schiedamse Meesters fase 2; nieuwbouw 52 woningen', verleend d.d. 25 september 2017, dossiernr. 170MGS200, OLO nr. 3088721 3 Wilhelminaplein 4, 3114 CK; met de activiteiten het bouwen van een bouwwerk en handelen in strijd met regels RO, het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde en een dakopbouw aan de achterzijde, verleend op 29 september 2017, dossiernr. 170MGS231, OLO nr. 3166307.3 mmmm Verkeer, parkeren vervoer Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Kenteken: 03-LF-ZD Rembrandtlaan 101B Het besluit kan op afspraak gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs, hulpmiddelen én onderzoek. Help ook mee: steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt Tr,Sms 'ogen' Oktober is al jaren de maand waarin extra aandacht gegeven wordt aan borstkanker. Om hieraan aandacht te besteden, or ganiseert de Franciscus Borstkliniek een informatieavond voor borstkankerpatiënten, naasten en andere geïnteresseer den. De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 12 oktober van 19.00 tot 21.30 uur in Franciscus Vlietland, Schiedam. - SCHIEDAM - Tijdens de infor matieavond wordt aandacht besteed aan verschillende on derwerpen: erfelijkheid en kli nisch genetisch onderzoek en hoe gaan kinderen om met kanker in hun omgeving. Spreker Rogier Oldenburg ver telt over klinisch genetisch onderzoek en spreker Nel Kle verlaan geeft een presentatie over 'Hoe gaan kinderen om met kanker in hun omgeving'. Ook bestaat de mogelijkheid om ervaringsverhalen te delen met andere patiënten. Modeshow De avond wordt afgesloten met een lingerie- en badmo- deshow. Er zijn in totaal vier modellen die de modeshow doen en zij zorgen ook nog voor een ver rassingselement op deze avond. Info Vanaf 18.30 uur bent u van harte welkom in Franciscus Vlietland, op de vierde verdie ping bij het Auditorium. Het programma duurt tot 21.30 uur. Introducés zijn ook wel kom. Er zijn geen kosten ver bonden aan deze avond. JE KUNT OOK JE ERVARINGEN DELEN MET ANDEREN Aanmelden Om goed voorbereid te zijn op de avond horen wij graag van te voren wie aanwezig is op deze informatieavond. U kunt Informatieavond voor borstkankerpatienten, naasten en andere geïnteresseerden, donderdag 12 oktober in Schiedam. zich aanmelden via het secre tariaat Oncologiecommissie, via telefoonnummer 010 - 461 7122 of stuur een e-mail naar oncologiebijeenkomst@fran- ciscus.nl o.v.v. informatie avond borstkanker. Waar moetje zijn op donderdag 12 oktober? Op de vierde verdieping van het Schiedamse Franciscus Vlietland, bij het auditorium. Meld je op tijd aan via: oncologiebijeenkomst@franciscus.nl FRANCISCUS GEDENKT SCHIEDAM - Jaarlijks, rond Al lerheiligen en Allerzielen, wordt in Franciscus Gasthuis en sinds 2016 in Franciscus Vlietland een herdenkingsbij eenkomst georganiseerd; Franciscus Gedenkt. Bezoe kers, patiënten en medewer kers kunnen op deze dag stil staan bij wie is gestorven. Tijdens Franciscus Gedenkt worden gedichten voorgele zen en de herdenking wordt omlijst door gepaste live mu ziek. Aanwezigen kunnen in de binnentuin een kaarsje branden. Franciscus Vlietland Franciscus Gedenkt vindt op woensdag 1 november plaats in Franciscus Vlietland, op Vlietlandplein 2 in Schiedam. In de Centrale Hal bij het Stil tecentrum bent u van harte welkom op ieder moment tus sen 14.30 en 16.00 uur. Franciscus Gasthuis Franciscus Gedenkt vindt op donderdag 2 november plaats in Franciscus Gasthuis, op de Kleiweg 500 in Rotterdam. In de Centrale Hal bent u van harte welkom op ieder mo ment tussen 14.30 en 16.00 uur. De bijeenkomsten zijn mede mogelijk gemaakt door het Franciscus Vriendenfonds en Stichting Vrienden Vlietland Ziekenhuis. Kijk voor het com plete programma op www. franciscus.nl/vrienden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 15