Bastiaans Van Riet Accountants 80 jaar A u Spoorwerkzaamheden Schiedamseweg en Koemarkt Dahlia vereniging Zwemmen op 5 oktober Keuring voor rijbewijs Bladkorven Yoga App Werf Gusto Fietsen gezocht Sale bij kledingbank £55. Onze aangepaste reis 7 WOENSDAG 4 OKTOBER 2017 SCHIEDAM IN 'T KORT De dahliatuin aan de Vlaar- dingerdijk is de gehele maand oktober open op zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Op de Stakingsdag van het ba sisonderwijs, donderdag 5 ok tober, kunnen kinderen extra komen zwemmen in Zwem bad Groenoord. Er kan gezwommen worden van 13.00-18.00 uur. Entree met patat is dan zes euro, zon der patat 5,10. Senioren, chauffeurs met rij bewijs C/D/E en overige auto mobilisten die voor verlenging van hun rijbewijs moeten worden gekeurd, kunnen hiervoor terecht bij Goedkope Keuringen op 27 oktober, 24 november en vervolgens eens per maand in Wijkcentrum De Brug, Heijermansplein 35. Voor info en een afspraak: 036-7200911. Irado plaatst bladkorven in straten met gemeentelijke bo men waar overlast van blad wordt ervaren als blad in de (voorjtuinen waait. In de blad korven kunnen buurtbewo ners het blad van de gemeen telijke bomen dat in de tuinen en op straat ligt doen. Inwo ners die tijdens de herfst maanden een bladkorf in de buurt willen, kunnen er een aanvragen bij Irado. De bladkorven worden tijde lijk geplaatst vanaf 16 oktober tot week 51. Er zijn 20 korven beschikbaar. Aanvraag via: www.irado.nl. Yoga biedt prettige manieren om te ontspannen en gezond te blijven. Elke dinsdagmor gen is er nu gelegenheid om mee te doen met de Yo- ga-groep bij Senioren Welzijn van 09.00 tot 10.00 uur. De kosten zijn slechts 4,53 per les en worden per maand afgerekend. Nieuwe Damlaan De interactieve App van 'Werf Gusto' was al enige tijd be schikbaar in 'Google Play' voor gebruikers van een Android Smartphone of tablet. Vanaf nu is de App eveneens be schikbaar voor iPhone- en iPad-gebruikers in de 'Appsto- re'. De App 'Werf Gusto' is gra tis te downloaden. Jeroen van Riet nüm in 2010 het stokje over van twee generaties Bastiaans. (Foto: D. van der Knaap) Groot feest dinsdag 3 oktober op de BK-laan. Bastiaans 81 Van Riet Accountants be stond die dag precies tachtig jaar. Dus ging de vlag in top en was er voor het personeel een feestje. SCHIEDAM - Op 3 oktober 2017 was het precies 80 jaar geleden dat Bastiaans 8< Van Riet Accountants in Schiedam werd opgericht. Gestart in 1937 door de heer Korving, tussen 1947 en 2010 geleid door twee generaties Bastiaans, is het stokje in 2010 overgenomen door Jeroen van Riet. Daarmee is Bastiaans Van Riet Ac countants een gevestigde naam in Schiedam en omstre ken. Jeroen van Riet heeft zijn visie samengevat in de woorden Deskundig en Dichtbij. "Als ac countant staan wij naast de ondernemer en zijn wij in staat om ingewikkelde mate rie begrijpelijk te maken. Para te kennis en goede communi catieve eigenschappen zijn daarbij speerpunten. Het draait om vertrouwen. Wij werken er hard aan om dat te verdienen en te behouden. Onze klanten spreken hun vertrouwen in ons uit en daar zijn we trots op. Het is een verdienste van het gehele team." Naast ondernemers adviseren en begeleiden de medewerkers van Bastiaans 81 Van Riet Accountants veel (so ciaal) culturele instellingen. De controle op de verant woording van subsidiegelden speelt hier een prominente rol. In sommige gevallen ge beurt dit ook als bestuurslid. "Natuurlijk word je dan ge vraagd als penningmeester." SCHIEDAM - De fietsen- werkplaats aan de Stad houderslaan is op zoek naar mensen die een fiets over hebben en deze willen doneren. Deze fietsen kun nen worden gebracht tij dens openingsuren. Bij de fietsenwerkplaats werken mensen met een psychiatrische achtergrond. Hier worden alledaagse re paraties aan bijna alle fiet sen verricht, elektrische fietsen kunnen niet van alle kwaaltjes hersteld worden. Grote en kleine problemen worden zorg vuldig verholpen. Ook kan hier worden gekeken voor een tweedehands fiets te gen een redelijke prijs. De werkplaats is open op dinsdag van 12.30 tot 16.30 uur en woensdag tot en met vrijdag tussen 09.00 en 16.30 uur aan de Stad houderslaan 98. SCHIEDAM - Om ruimte te maken voor de wintercol lectie is iedereen welkom op zaterdag 7 oktober van 13.00-16.00 uur bij de kle dingbank in de sportzaal van het oude Lentizcollege aan de Nolenslaan 99b. Voor kleine prijsjes kunt u uw garderobe aanvullen. Bedrijventèrfein Spaanse Polder Station Schiedam Centrum Van Nelle fabriek Delflandseweg Parkweg Oud- li Mathenesse Lorentzln. Kamerlingh Onneslaan Centrum Broersvest Franseln. Jjalklnt s Koemarkt 5CHI0DAMSP WEC Witte Dorp Rotterdamsedijk (Marconiplein JJ 2 3 Bedrijvenpark Mathenèse Leaenda Bedrijvenpark Nieuwe Maas gjpë Gorzen) CART0STUDIO2017® Station Metrostation 4 Molenlaan - Rotterdam Centraal - Marconiplein 8 Kleiweg - Spangen 21/24 De Esch - Spangen 21/24 Schiedam Centrum - Woudhoek/Holy 23 Beverwaard - Marconiplein 38 Schiedam Centrum - Crooswijk 51 Schiedam Centrum - Woudhoek 3 54 Schiedam Centrum - De Gorzen 126 Schiedam Centrum - Maassluis Einthovendreef X Opgeheven tramhalte -X Looproute jfiwiMpaipi in ret.nl/omleidirigen Maandag 9 oktober t/m zondag 22 oktober 2017: Tram 21/24 rijdt niet tussen Marconiplein en Schiedam Centrum Bus 51,54,126 en B2 zijn omgeleid Bus 121 rijdt niet Reis vanaf Rotterdam Centrum naar Marconiplein met tram 23 Maak tussen Schiedam Centrum en Marconiplein gebruik van de metro Reis vanaf Schiedam Centrum verder met bus 38,51, 54 of 126 Houd rekening met extra lopen, overstappen en langere reistijd om uw eindbestemming te bereiken Meer informatie Wilt u meer weten over werkzaamheden die invloed hebben op uw reis? ret.nl/omleidingen RET Real Time App, ret.nl/app Omleidingen Alert, ret.nl/alert Twitter @RETRotterdam

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 7