KinderBrillenKanjer in Schiedam II II II II li i WATERTUIN Nieuwsgierig? Ga naar watertuin.nu voor onze contactgegevens en reserveer direct online! 3 gangen menu Onbeperkt drinken (inclusief bier, wijn en koffie) Live muziek (bij minimaal 100 personen). 15,00 per persoon Senioren vanaf 55+ Reserveren verplicht Tussen 14:00 -16:00 uur (inloop 13:30 uur) 4 WOENSDAG 11 OKTOBER 2017 ADVERTORIAL SCHIEDAM - De KinderBrillenKanjer van dit seizoen bij Brilmode Rob Boon is gekozen. Uit de vele deelnemers is Rick Kindt uit Schiedam de gelukkige winnaar geworden. Rick heeft de prijs, een speelgoedbon, in ontvangst genomen van filiaalhouder Matthijs Buurs. Alle kinderen tot en met 13 jaar die een bril kopen, kunnen meedoen. Als de glazen binnen zijn mag je zelf de bril komen maken. Je slijpt de glazen en monteert ze in het montuur. Natuurlijk onder deskundig toezicht van de opticien. Wanneer je bril klaar is, krijg je een waar Brildipioma. Met de nieuwe bril op je neus wordt er ook nog een mooie foto bij Miranda van Oorschot Fotografie van je gemaakt. Rick: "Wat een toffe bril Miranda van Oorschot Fotografie Éénmaal per seizoen wordt er een KinderBrillenKanjer gekozen die een mooie prijs in ontvangst mag nemen. De foto komt in de krant en je foto staat ook in de etalage van Brilmode Rob Boon, Hof van Spaland 5 in Schiedam. Alle deelnemers vind je ook op www.brilmoderobboon.nl STICHTING STADSOMROEP SCHIEDAM De Stichting Stadsomroep Schiedam is de lokale radio en televisiezender. Beide voorzien met aantrekkelijke informatieve en educatieve nieuwsvoorziening over sport, cultuur, de belangrijkste gebeurtenissen in de stad. Daarnaast zoekt de Stadsomroep samenwerking met andere culturele instellingen om het culturele aanbod in de gemeente een podium te bieden. Wij geven evenementen, musea, theatervoorstellingen, sportevenementen, ondernemers, onderwijswereld en kerkgenootschappen, de gelegenheid hun activiteiten te promoten binnen de dag -en weekprogrammering van Radio Schiedam en Looktv. De zender programmering bestrijkt door het jaar heen, 24 uur per dag en 7 dagen per week, binnen de kaders van de mediawetgeving. De Stadsomroep is statutair opgericht in 1985 en in 1987 begonnen met de uitzendingen van Radio Schiedam en in 2001 gestart met de lokale tv-zender Looktv. NIEUWE KOERS VOOR RADIO SCHIEDAM - LOOKTV. De Stadsomroep is met ingang van heden op zoek naar een nieuw bestuur, bestaande uit een voorzitter, secretaris, penriingsmeester en een bestuurslid met een journalistieke achtergrond. De Stadsomroep verkeert momenteel in een veranderingsproces. Het uitganspunt bij deze verandering is het realiseren van een aanbod dat meer gericht is op de omgeving waarin mensen wonen, werken, sporten, naar school gaan, uitgaan, winkelen en gebruik maken van publieke voorzieningen. Dat vraagt van de nieuwe bestuurders een sterke affiniteit hebben met het werk van de lokale omroep. Het bestuur leidt de komende periode de beoogde bestuurlijke verandering in naar een nieuw bestuurlijk model. Hierbij kan het nieuwe bestuur overwegen om een raad van toezicht in te stellen ter ondersteuning. Ook de benoeming van een gesalarieerde bestuurder/directeur die rechtstreeks verantwoordelijk is voor de gehele operationele en hoofdredactionele aansturing van Radio Schiedam en Looktv kan uitgangspunt zijn. De Stadsomroep is een ANBI - Algemeen Nut Beogende Instelling, derhalve worden de overige bestuursfuncties onbezoldigd uitgevoerd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de voorzitter Ton van Gestel (06- 53725521). De profielschets van het bestuur is te vinden op de website van de Stadsomroep: www.stadsomroepschiedam.nl onder de rubriek: 'over ons'. Digitale sollicitaties kunnen gericht worden aan de sollicitatiecommissie via bestuur@stadsomroepschiedam.nl Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de sollicitatiecommissie: Stichting Stadsomroep Schiedam Sollicitatiecommissie, Postbus 4030, 3102 GA Schiedam Naaldwijk 0174 614 600 Spykenisse 0181 769 000 Schiedam 010 237 53 64 Hendrik-Ido-Ambacht 078 647 56 06 Bergen op zoom 0164 65 76 40

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 4