Topklinische zorg op 6 locaties Week van de Mantelzorg! ranciscus MM ■5 6oe<fteibiyf.nl -- 'rünfers mantelzorg www.mintersmantelzorg.nl 24 WOENSDAG 25 OKTOBER 2017 Franciscus Gasthuis Vlietland staat voor top zorg in de regio, waarbij patiêntveiligheid en patiëntgerichte zorg in een gastvrije omgeving centraal staan, Nu én in de toekomst. Sommige specialistische zorg gaan wij samen brengen op één van onze ziekenhuislocaties. J.v Uk- De kwaliteit van zorQ wordt op die manier nog beter. Het team van artsen en verpleegkundigen heeft alle kennis en ervaring in huis om de behandeling of operatie goed uit te voeren. Wat betekent dit voor u? Voor afspraken op de polikliniek, ondertoeken Of bloedprikken kunt U dieht bij huis terecht, zoals u gewend bent. Uw operatie of (dag)opname vindt plaats in Franciscus Gasthuis in Rotterdam of in Franciscus Vlietland in Schiedam, Uw arts informeert u hierover. Houd ik mijn eigen arts? U blijft gewoon bij uw eigen arts. Net ais nu, kunnen wij bij verder onderteek vaststellen dat u beter getien of behan deld kunt worden door iemand met specifieke kennis of ervaring, Zijn mijn gegevens wel bekend op alle locaties? Franciscus Gasthuis Vlietland gebruikt één elektronisch patiënten dossier dat op elke zieken huis- en poliklinieklocatie beschikbaar is, Hoe blijf ik op de hoogte? Wij houden u op de hoogte van veranderingen via ons patiëntenmagaiine, onze digitale nieuwsbrief, social media en onze website. Nu 3 dagen inclusief diners nu slechts 85,- p.p. Gasthuis Vlietland Gelegen in het gemoedelijke Albergen bevindt zich Landhotel 't Elshuys. Het hotel heeft de ideale locatie om te genieten en de prachtige natuur van Twente en de Twentse gastvrijheid te ontdekken. Weiden, bossen, beken en watermolens wisselen elkaar af in een prachtig glooiend land schap met schitterende vergezichten. Het sfeervolle hotel is landelijk gelegen en een ideale uitvalsbasis voor het maken van prachtige wandel- of fietstochten door het coulisselandschap. In het nabijgelegen kunststadje Ootmarsum kunt u een bezoek brengen aan' één van de vele kunstgalerie- en of het Openluchtmuseum. Bij terug komst kunt u genieten van de diners in het sfeervolle restaurant. INBEGREPEN: 2x overnachting in een comfortabele kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 2x heerlijk 3-gangen diner 1x gebruik van sauna en massagestoel Gratis koffie- theefaciliteiten Gratis fiets- en wandelroutes Gratis WiFi parkeren Behalve Minters Mantelzorg besteden ook de gemeente Vlaardingen, Argos Zorggroep, de Frankeland Groep, de Zonnehuisgroep en Meet the Parents aandacht aan de Week van de Mantelzorg. Dit is een overzicht van activiteiten tijdens de Week van de Mantelzorg. Alle activiteiten zijn gratis te bezoeken. Voordeelprijs: 85,00 p.p. RESERVEREN MEER INFO: -ft www.goedverblijf.nl/pghh317 0) 085 -489 9019 ma-vr9 tot 17.30 u. I za 10 tot 16 u. reisnummer: pghh317 Actie is geldig t/m 30-06-2018. Prijzen zijn o.b.v. 2 personen per kamer, exct. citytax 1,50 p.p.p.n. en reservedngskosten d€ 7,50 per boeking. Typefouten en prijswijzigingen voorbehouden. ORGANISATIE PLAATS ACTIVITEIT AANVANG AANMELDING - - 8 november Minters Mantelzorg Theater de Koningshof Uiverlaan 20 Schiedam Informatiemarkt en Theater voorstelling voor mantelzorgers uit Schiedam, Vlaardingen, Maassluis - - 9 november Middag: 12.30 uur Avond: 16.30 uur Alleen voor het middagprogramma zijn nog plaatsen beschikbaar Via aanmeldings- kaart Email: info@minters- mantelzorg.nl Telefoon: 010-4351022 Gemeente Vlaardingen Westnieuwland 6 Vlaardingen Inspiratielunch voor personeels leden die ook mantelzorger zijn 12.00-14.00 uur Argos Zorggroep StadsmolenlOl Maassluis Cabaret voorstelling "Het draait om mensen, niet waar?" 10.00 uur Niet vereist -14 november Meet The Parents Jan van Avennestraat 32 Schiedam Verwendag 10.00-14.00 uur Email: meettheparents @hotmail.com Telefoon: 06-14598224 Zonnehuisgroep - - de hele week Alle mantelzorgers krijgen een kaart met e GOEDVERBLIJF.NL WINNAAR 2016'BESTE HOTELAANBIEDER' zoover

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 24