Mededelingen en bekendmakingen a o gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. 1 NOVEMBER 2017 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam. Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Bestemmingsplan Ontwerp-wijzigingsplan 'Liduinakwartier' De gemeenteraad van Schiedam heeft op 26 april 2012 het bestemmingsplan 'West' vastgesteld. In dit bestemmingsplan was een wijzigingsbevoegdheid opgenomen op het voormalige schoolgebouw aan de Sint Liduinastraat 35. De wijzigingsbevoegdheid zag er op toe op de bestemming "Maatschappelijk' onder voorwaarden, om te zetten naar een woonbestemming. Inmiddels is een aanvraag omgevingsvergunning in voorbereiding voor het bouwen van 21 grondgebonden eengezinswoningen op deze locatie. Dit voorstel is ook besproken met omwonenden. Daarom is een ontwerp-wijzigingsplan opgesteld waarbij de bestemming 'Maatschappelijk' wordt omgezet naar 'Wonen-3' zodat planologisch medewerking kan worden verleend aan de komende aanvraag omgevingsvergunning. Plangebied Het plangebied betreft het perceel Sint Liduinastraat 35. Ter inzage Het ontwerp-wijzigingsplan ligt met de bijbehorende stukken vanaf 2 november 2017 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam. Het ontwerp-wijzigingsplan is digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en via de website van de gemeente Schiedam (http://schiedam.nl/Def/Schiedam/Gemeente/Ruimtelijke-plannen.html). Zienswijzen Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen tegen het ontwerp-wijzigingsplan kenbaar maken bij de Gemeenteraad, t.a.v. Teamleider Ruimtelijke Ontwikkeling en Beleid, postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. Mondelinge zienswijzen kunnen naar voren worden gebracht bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van het Omgevingsloket. Vragen en opmerkingen Voor vragen of opmerkingen over het ontwerpbestemmingsplan en de verdere procedure kunt u via telefoonnummer 14 010 contact opnemen de heer M.J. Kap, juridisch beleidsadviseur van het team Ruimtelijke Ontwikkeling en Beleid. werkdagen gedurende de avond- en nachtperiode, zaterdagen en zondagen in de periode van 12 oktober 2017 t/m 1 februari 2018 (week 41 t/m 5_2018). Voor de ombouw van de Hoekse Lijn is reeds eerder een raamontheffing geluid verleend die betrekking had op de periode tussen 31 maart en 1 oktober 2017 (week 14 t/m 39). Vanwege een vertraging in de uitvoering is thans een nieuwe ontheffing aangevraagd en verleend. In de dagperiode en avondperiode tot 22:00 uur kan sprake zijn van enige geluidhinder. Naar verwachting zal van 22:00 uur tot 7:00 uur geen sprake zijn van geluidhinder en evenmin van slaapverstoring. De werkzaamheden zullen zoveel mogelijk in de dagperiode (7-19 uur) maar indien nodig (bijv. bij uitloop van de werkzaamheden) ook 's avonds en 's nachts plaatsvinden. Het college van burgemeester en wethouders heeft voorschriften aan de ontheffing verbonden om de overlast voor omwonenden zoveel mogelijk te beperken. In dat kader dienen de werkzaamheden mbt de aanleg van het schouwpad (die het meeste geluid veroorzaken) alleen zijn toegestaan tussen 7-22 uur. Omwonenden ontvangen van/ namens ontheffinghouder een informatiebrief. Vanaf 12 oktober 2017 ligt de ontheffing gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Horeca evenementen Geluidhinder Ontheffing geluidhinder i.v.m. ombouw Hoekse Lijn naar metrolijn Het college van burgemeester en wethouders heeft op 11 oktober 2017 aan gemeente Rotterdam (Projectbureau Hoekse Lijn) ontheffing verleend van het verbod op het veroorzaken van geluidhinder op grond van artikel 4:6 APV Schiedam 2013 en artikel 8.3 Bouwbesluit 2012 in verband met de ombouw van de Hoekse Lijn naar een metrolijn. De nog te verrichten werkzaamheden betreffen met name de aanleg van het schouwpad en het plaatsen van permanente hekwerken langs de baan. De ontheffing geldt op reguliere Aangevraagd Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van Wilhelmina Kerstplein op de locatie Wilhelminaplein te Schiedam op vrijdag 15 december 2017 van 15:00 uur tot 21:00 uur (opbouw op vrijdag 15 december 2017 van 13:00 uur tot 15:00 uur, afbouw op vrijdag 15 december 2017 van 21:00 uur tot 22:00 uur). Op het Wilhelminaplein worden de lampjes van de kerstboom ontstoken. Hierbij zal een koor aanwezig zijn onder leiding van drumband oude ambachten Tevens zijn er diverse kraampjes aanwezig. Vanaf 1 november 2017 ligt een afschrift van de aanvraag gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Schiedam 2013 en een vergunning aangevraagd op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet in verband met de vestiging van het horecabedrijf genaamd De Pannenkoe, gevestigd aan Buitenhavenweg 7-9 te Schiedam. De maximaal toegestane openingstijden zijn zondag tot en met zaterdag van 07.00 uur tot 01.00 uur Vanaf 1 november 2017 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van het evenement Disco Dance Night op de locatie Grote- of St Janskerk Lange Kerkstraat 37 te Schiedam op 8 december 2017 van 20.00 uur tot 02.00 uur (opbouw op 8 december 2017 van 08.00 uur tot 20.00 uur, afbouw op 9 december 2017 van 08.00 uur tot 13.00 uur). Het betreft hier een muziekevenement waarbij voornamelijk Disco vanaf de jaren 70 wordt gedraaid. Aangevraagde vergunningen etn ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen de aangegeven periode (vanaf datum ter inzagelegging) monde ling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw be roepschrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad vari State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen zes weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 13