350. X 'DANKJEWEL' ^Geef voo^blirTdenj jen slechtzienden) _L gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg Verkeer, parkeren vervoer gemeente Schiedam Gezocht: wijze Schiedammers met hart voor hun wijk wl °gen J naar 4333 I doneer 2, 0 -Hr 1 NOVEMBER 2017 Aanleg gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Kenteken 94-PZ-HN, t.h.v. Rozenburgsestraat 28 Kenteken KZ-849-D, naast appartementencomplex Lavendelveld 52-70 Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Kenteken 95-HR-HP, Klaaswaalsestraat t.h.v. huisnummer 2 Het besluit kan op afspraak gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. De gemeenteraad vergadert over de Begroting 2018 donderdag 2 november en dinsdag 7 november 2017 Donderdag 2 november 2017 begint om 19.30 uur de vergadering van de raadcommissie. Op de agenda staan de Begroting 2018 en de Fiscale Verordeningen 2018. Dé raadsvoorstellen worden eerst in de raadscommissie besproken voordat ze in de vergadering van de gemeenteraad worden behandeld. De vergadering van de gemeenteraad op dinsdag 7 november 2017 begint om 17.00 uur. De vergaderingen vinden plaats in de Aleidazaal van het Stadskantoor. De agenda's en de bijbehorende stukken zijn te vinden op www.schiedam.nl. Meer informatie over de vergaderingen kunt u inwinnen via griffie@schiedam.nl. Wilt u een keer 'gast van de raad' zijn of meer informatie ontvangen? Mail dan ook naar griffie@schiedam.nl. 'Politiek is leuker als je weet hoe het werkt!' Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl De gemeente is op zoek naar bewoners die het college van burgemeester wethouders willen adviseren over de besteding van een deel van de wijkbudgetten. Inwoners, instellingen en bedrijven kunnen een bijdrage uit het wijkbudget vragen. Ze doen dat voor straat- en wijkactiviteiten voor jong en oud, denk aan sport-en spelmiddagen en wijkfeesten. Het geld kan ook bestemd worden voor het opfleuren van de wijk, denk aan kunst, speeltoestellen en beplanting. Elke wijk heeft een regiegroep: Spaland-Sveaparken, Oost, Groenoord, Kethel, Nieuwland, West, Centrum, Zuid en Woudhoek. Elke regiegroep bestaat uit maximaal zeven inwoners; zij beoordelen de aanvragen en beslissen mee over welke aanvraag voor hun wijk wel en welke niet geld krijgt uit het wijkbudget. Een regiegroep komt een paar keer per jaar bijeen om samen de ingekomen aanvragen te bespreken. Met de voorbereiding mee is een lid per jaar tussen de 15 en de 25 uur bezig. Is uw interesse gewekt en wilt u meer weten? Neem dan contact op met Darius Spencer (van Wijkontwikkeling) via 010-2191029 of dm.spencer@schiedam.nl. Tot en met 30 november 2017 kunnen geïnteresseerde wijkbewoners zich bij hem aanmelden. Meer informatie over de wijkbudgetten en de rol en werkwijze van het regieteam staat op schiedam.nl/hetisjouwwijk. Hoe gaat het verder? U hebt een gesprek met de wijkprocesmanager die de regiegroep begeleidt. Hij/zij zal u onder andere vragen waarom u bij de regiegroep wilt. Naast motivatie is het ook van belang dat de regiegroep een goede afspiegeling is van de wijk. Uiteindelijk adviseert de wijkprocesmanager het college van burgemeester en wethouders dat de nieuwe regiegroep-leden officieel benoemt. Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 30 juni 2015 een aanvraag op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van VLS Group Pernis B.V. voor de inrichting aan de Propaanweg 75, 3196 KH Rotterdam-Vondelingenplaat Het betreft een inrichting voor de aan- en afvoer, op- en overslag, het afvullen en intern transport van koopmansgoederen en gevaarlijke stoffen.. De aanvraag betreft het onderdeel Milieu, revisie. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij het voornemen hebben de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en overige van belang zijnde stukken tijdens kantooruren van 2 november 2017 tot en met 13 december 2017 op de volgende plaatsen inzien: Bibliotheek Rotterdam, 5e etage, Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (maandag t/m vrijdag van 10.00 - 20.00 uur); het stadskantoor Vlaardingen, Gemeentelijk Contactcentrum, Westnieuwland 6 te Vlaardingen; de Stadswinkel Hoogvliet, Cloese 200 te Rotterdam (na telefonische afspraak: 14 010); de Stadswinkel Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam (na telefonische afspraak: 14 010); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 16.00 uur, buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 80 00 of mailen naar info@dcmr.nl). Zienswijze Tijdens de inzage periode kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan ons college en worden verzonden aan de DCMR Milieudienst Rijnmond. Dit kan per e-mail via info@dcmr.nl of per post via Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook mondeling zienswijzen worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen Mevrouw A.M. Eussen van de DCMR, telefoon: 010 - 246 81 06. Zaaknummer: BES98482716. Alle kennisgevingen van de provincie Zuid-Holland vindt u ook digitaal via v Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs, hulpmiddelen én onderzoek. Help ook mee: steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt 50 i

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 15