Jij bent uniek Drive In Bios groot succes, start nieuwe traditie? jouw Auping matras ook 20% auping 'Er komt hulp aan uit Schiedam!' voordeel plaza plaza 19 WOENSDAG 1 NOVEMBER 2017 Zo'n zevenhonderd mensen kwamen op het event af. De Drive In Bioscoop die Ta felronde 46 en Ladies' Circle Schiedam op vrijdag 27 en zaterdag 28 oktober organi seerden op het terrein van Nolet Distillery om geld op te halen voor Stichting Sailing Kids, is een groot succes ge worden. SCHIEDAM - "Het streven om 10.000 euro op te halen, zodat zes gezinnen met ernstig en/ of chronisch zieke kinderen een week vakantie kunnen vieren op een zeilboot, is ruimschoots gehaald", vertelt Myrte Janse, één van de orga nisatoren. "Sponsoring van tal van Schiedamse onderne mers, de ticketverkoop, losse verkoop van drankjes en pop corn en een loterij hebben ge zorgd voor een mooie op brengst. Het exacte bedrag maken we later officieel be kend." Zo'n 700 mensen - van jong tot oud - zijn op het evene ment afgekomen, verdeeld over vier filmvoorstellingen. Voor elke bezoeker sponsorde McDonald's Spaanse Polder een hamburgermaaltijd die direct aan de auto werd geser veerd. De meeste bezoekers waren Schiedammers, maar zo'n 35 procent kwam van el ders uit de regio. Burgemees ter Lamers steunt het initiatief van harte. "Het is een uniek event dat onze stad op ludieke wijze op de kaart zet." Ook de reacties op de Face- bookpagina van Drive In Bios Schiedam zijn onverdeeld po sitief. Meerdere bezoekers op perden het idee om van dit initiatief een traditie te ma ken. "Daar denken we nog even over na." Beste HoofdPiet Miguel, Wat een toestand weer bij jullie zeg. Ongelooflijk. En al les ging zo voorspoedig. En dan dit. Wij moesten wel even slik ken na jouw bericht. Ik heb direct overleg gehad met de burgemeester en met mijn medewerkers. Over één ding waren we het direct eens: het is natuurlijk ondenkbaar dat jullie niet naar Schiedam kunnen komen. Desnoods komen we jullie halen hoor! Zeg dat maar aan Sint Nico- laas, om hem gerust te stel len. En dat is wel nodig, denk ik zo. Ik ken hem ook al lan ger dan vandaag. Ik zie hem al, mopperend en hoofd schuddend door het paleis lopen nu... Blijf maar een beetje uit zijn buurt. Dat is beter. Geloof me! Maar nu je probleem. De burgemeester heeft een idee. Hij heeft onze beste computerexperts ernaar la ten kijken en zij kunnen morgen naar Madrid ver trekken om jullie te helpen. Zij houden niet van peper noten, laat staan van een pe- pernotenvirus. Zij hebben er wel vertrouwen in, dat zij jullie probleem kunnen op lossen. Zelfs in twee weken. Goed he? Ook sturen we schipper Hans van onze historische vloot mee, om samen met kapi tein KeesPiet een nieuwe Vaarroute uit te zetten op kaart. Hij is daar een expert in. Dat moet dus goed ko men! Ik zal ook aan de kinderen vragen, om allemaal een vlaggetje mee te nemen bij jullie aankomst. Dan weten jullie precies, waar jullie moeten zijn in Schiedam. Meer kunnen we op dit moment niet doen. En het positieve iswe heb ben nog twee weken, niet waar? Bei me even, als onze mensen zijn aangekomen. Wees gerust. Alles komt goed. We houden contact Pim De vernieuwde matrassen van Auping passen perfect bij zowe! jouw lichaam ais je persoonlijke voorkeur. Kom proefliggen bij Auping Piaza en ontdek het zelf. Kiezen voor Auoing is kiezen voor: v/ optimale ventilatie perfecte ondersteuning V wasbare tijk *Kijk voof de actievoorwaarden op aBpins.ni/piaza op alle Auping matrassen* Auping Plaza Barendrecht Auping Plaza Spijkenisse Auping Plaza Sliedrecht *£11 Escudostraat 9 Lucebertstraat 34 Parallelweg 4 Clvl!.)!! Ivj 010-8200944 0181 -895330 0184-493499 www.aupingplaza-barendrecht.nlwww.aupingplaza-spijkenisse.nlwww.aupingplaza-sliedrecht.nl BERICHT UIT MADRID De burgemeester van Schiedam heeft hulp beloofd: er gaan experts naar Madrid.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 19