Frederik m COLO FON y V VRAGENUURTJE Familie berichten Overlijden John van der Knaap Klazina Elizabeth Staal s Anja de Nijs - Vorstenbos Catharina Martina Smit-Scholte X Laurentius Visser - Lau - ankbetuiging Johanna Catharina (Jopie) Sigmond - Beerenbroek [Tiara Lourens-llmer ITÏarie Uitvaartverzorging Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis Compleet €3.495,- Compleet €3.995,- 1e dinsdag v.d. maand van 16.00-17.00 uur 'waf kost een uitvaartV hoe betrek ik de kinderen V www.matrice.nl/vragenuurtje Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 Bel dag en nacht: 06 - 1146 39 43 www.frederikuitvaartverzorging.nl 6 WOENSDAG 1 NOVEMBER 2017 E-maii familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan- huisk rant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker {en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Na een moedige strijd, vol wilskracht, is John waardig heengegaan. Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. John van der Knaap 26 februari 1948 23 oktober 2017 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Graag willen wij een speciaal woord van dank richten tot het personeel van zorgcentrum DrieMaasStede voor de liefdevolle verzorging die tijdens zijn verblijf heeft mogen ontvangen. Namens de familie: Hans van der Knaap Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in samenhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Heden 26 oktober 2017, is vrij plotse ling van ons heengegaan mijn dochter, onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Lupker Zij mocht 73 jaar worden. S. Lagendijk Rob Erik Michelle en Abdel, Sharif Jan Deshny en Ilias, Rayart Vaargeul 268 3224 CX Hellevoetsluis De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 2 november 2017 om 12.00 uur in het crematorium "De Beukenhof", Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht, tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Veel te snel is zij herenigd met haar grote liefde, onze lieve vader. weduwe van Piet de Nijs Zij is 60 jaar geworden. Jessica en Mischa Bart, Isa Corinne en Roel Fentia, Floor, Maud Dylan en Baukje en verdere familie 23 oktober 2017 Correspondentieadres Odinholm 43 3124 SC Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend delen wij mede dat niet onvoorbereid is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Toos weduwe van Wim Smit op de leeftijd van 89 jaar. Cor en Maja Joosje en Uri Wim en Lieke Ben Bernadette en Wim Martine en Frank Anton en Susanne Sandra en Sander Hanneke Schiedam, 26 oktober 2017 Correspondentieadres: Familie Van der Ende Oostveenseweg 19 2636 EC Schipluiden De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Heden overleed zacht en kalm onze vader, schoonvader en opa Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Ruud en Lilia Jasmijn Ron en Yvonne Wesley en Mandy Liam Lisa, Bodine Schiedam, 27 oktober 2017 >/a Goetzee DELA, Rotterdam De crematieplechtigheid wordt gehouden cm vrijdag 3 november om 15.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Bij aanvang van de plechtigheid kunt u afscheid nemen van Lau. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij op de leeftijd van 95 jaar afscheid moeten nemen van onze lieve, sterke en betrokken moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Sinds 1977 weduwe van Lambertus Adrianus (Bert) Sigmond Schiedam 29 oktober 2017 Kenmerkend was haar sterke wil om de ontwikkeling van de familie te kunnen blijven volgen. Wij hebben talloze dierbare herinneringen aan haar die altijd bij ons zullen blijven. Bert en Ria Sigmond Henk en Tineke Sigmond Kleinkinderen Achterkleinkinderen De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 3 november 2017 om 12.00 uur in het crema torium Beukenhof aan de Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren. Correspondentieadres Spaansezoom 57 2912 GD Nieuwerkerk aan den IJssel Dankbaar zijn wjj voor uw liefdevolle steun en belangstelling na het overlijden van onze grootste schat hinderen, klein- en achterkleinkinderen Schiedam, oktober 20I7 welkom voor alles wat je wilt weten, zoals: Sinds 1943 UwpdrsoorUyleo wens vervtUnt ome zorg. Wist u dat: k Wij uw uitvaart kuvwevi verzorgen ook, wanneer u elders, verzekerd bent. www.waaijersuitvaart.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 6