Verzekerd van goede zorg! "cBüsa® "Ons geheim? We zijn flexibel, snel en goed" DC Klinieken 'K°ne www.dcklinieken.nl of bel 088 0100 900 croS°°nli*e «„dacht Contracten met zor9verzekeraars William Roos, locatiemanager DC Klinieken Schiedam: «3 i DC Klinieken Schiedam biedt de volgende zorg: Schiedam DC Klinieken bestaat uit 14 medisch specialistische centra waaronder DC Klinieken Schiedam. Al 20 jaar levert DC Klinieken kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke en patiëntvriendelijke omgeving. Met een verwijzing van uw huisarts kunt u vrijwel altijd direct een afspraak maken en wordt uw behandeling volledig vergoed met uitzondering van het eigen risico) door uw zorgverzekeraar. Vooral laatste jaren is het aantal patiënten van DC Klinieken Schiedam flink gegroeid. Hetzelfde geldt voor het aantal medewerkers en het zorgaanbod. "Wij bieden naast neurologie en radiologie in ons scopiecentrum maag en darmonderzoek aan", aldus locatiemanager William Roos. "En dat alles vrijwel zonder wachttijden." "Wat DC Klinieken in het algemeen, en zeker ook de Schiedamse locatie, bijzonder maakt, is de korte wachttijd en de snelle uitslag." Waar die groei vandaan komt? "We doen vooral ons werk goed", stelt Roos. "We onderhouden een goede relatie met verwijzers - de huisartsen voorop, maar ook de ziekenhuizen in de regio - en ook de flexibiliteit van onze organisatie draagt bij aan het succes. En onder patiënten gaat de mond-tot- mondreclame snel natuurlijk." Snel uitsluitsel Hoe ziet de dienstverlening van de Schiedamse locatie er uit? Roos: "Kort gezegd kunnen mensen hier terecht voor neurologie, radiologie en voor maag- en darmonderzoek. Radiologie gaat hoofdzakelijk om MRI-scans, echo's en röntgenfoto's. Naast dat we zorgen dat de huisarts binnen 24 uur de uitslag met de patiënt kan bespreken, geven we de arts de mogelijkheid de beelden in zijn eigen praktijk te ontvangen, zodat hij het met de patiënt kan bespreken. Bij neurologie gaat het om onderzoek naar nek- en rugklachten, waarbij het in heel veel gevallen om hernia-indicaties gaat." Wat DC Klinieken in het algemeen, en zeker ook de Schiedamse locatie, bijzonder maakt, is de korte wachttijd en de snelle uitslag. Patiënten kunnen bij ons vaak eerder terecht dan in de ziekenhuizen. Je ziet daardoor ook dat ziekenhuizen voor radiologische en neurologische onderzoeken naar ons verwijzen. Dat heeft voor iedereen voordelen." Scopie Een belangrijke pijler binnen DC Klinieken is MDL oftewel maag- en darmonderzoek. "Het MDL-centrum van DC Klinieken Schiedam werkt nauw samen met het MDL-centrum van het IJsselland Ziekenhuis," legt Roos uit. "Het scopiecentrum van DC Klinieken Schiedam werkt mee aan het landelijk bevolkingsonderzoek MDL, maar daarnaast sturen ook huisartsen patiënten naar ons door voor maag- en darmonderzoek. Na een eerste afspraak voor een intakegesprek ondergaan deze patiënten spoedig hierna een colonscopie, sigmoïdoscopie of een gastroscopie. De patiënt krijgt na het onderzoek direct een eerste terugkoppeling van het onderzoek en nadat ook de laboratoriumuitslagen binnen zijn wordt de huisarts direct geïnformeerd. Mocht er inderdaad iets nadeligs gevonden worden, dan wordt de patiënt doorverwezen naar het ziekenhuis." Laagdrempelig William Roos voelt zich erg thuis bij DC Klinieken. "Het concept spreekt me aan: de snelle, flexibele aanpak, de kleinschaligheid, geen of heel korte wachttijden. Onze patiënten kennen de medewerkers en specialisten en krijgen zoveel mogelijk hetzelfdë gezicht voor zich als ze terugkomen." "De laagdrempeligheid en kleinschaligheid van de huisartsenpraktijk om de hoek gecombineerd met het niveau van een ziekenhuis. Dat verklaart het grote aantal patiënten dat hier naartoe komt." Röntgenonderzoek MRI Echografie Maag- en darmonderzoek Bevolkingsonderzoek Darmkanker Neurologie Bevolkingsonderzoek Baarmoederhalskanker DC Klinieken Schiedam Laan van Bol Es 3 3122 AE Schiedam t 088 0100 900 schiedam@dcklinieken.nl www.dcklinieken.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 12