li I Feel Good Tour: speciaal voor eenzame ouderen Omdat wij begrijpen dat Lotte liever buiten adem raakt van Pieter. Jronciscus Programma intocht Sinterklaas 1 13 WOENSDAG 15 NOVEMBER 2017 EP3 BERICHT UIT MADRID Ger Vos verzorgt voor de zesde keer zijn Feel Good Tour in het Nieuwe Luxor Theater. Ger Vos geeft op 27 novem ber voor het zesde jaar een groots galaconcert voor vijf tienhonderd gasten in het Rotterdamse Nieuwe Luxor Theater. Door de financiële hulp van de diverse topon dernemers, duizend betalen de gasten en de samenwer king met Careyn kunnen vijfhonderd eenzame oude ren dit galaconcert gratis bij wonen. ROTTERDAM - Ger Vos wordt tijdens zijn Feel Good Tour 2017 wederom begeleid door het grote orkest van Guido's Orchestra, onder anderen be kend van de Symphonica in Rosso concerten met artiesten als Simply Red, Marco Borsa- to, Lionel Richie, Sting en Dia na Ross. Tijdens het jaarlijkse Luxor- concert van Ger staan eenza me ouderen centraal, die om diverse redenen niet meer zo makkelijk een avondje uit gaan. Het hele eerste balkon voor hen gereserveerd. Samen met duizend betalende be zoekers en sponsoren brengt de societyzanger hen een ge- Het lijkt wederom gewoon te Lukken! SM komt zaterdag 18 november met de pieten aan in Schiedam. denkwaardige avond! Verzorging Careyn Careyn heeft, als grote zorg verlener, de vijfhonderd oude ren vooraf zorgvuldig geselec teerd. Ook organiseren zij het vervoer uit de regio met luxe touringcars. Voorafgaand aan het concert worden ze als ware VIP's ontvangen met een rode loper, muziek, een hapje en een drankje. Aansluitend bezoeken de ouderen het con cert. Na afloop keren zij huis waarts met een goed gevulde goodiebag. SCHIEOAM - Ja, het is zover! Nog een paar nachtjes sla pen en dan komt Sinterklaas aan in Schiedam! het pro gramma in Schiedam is ver deeld in vijf deelprogram ma's, dus voor iedereen een mogelijkheid om ergens op de dag Sint te ontmoeten en de hand te schudden. Het Hoofd Schiedam - Zuid 11.30 uur Start voorprogramma 12.00 uur Aankomst Sint Nicolaas op het Hoofd Welkom door burgemeester, rondgang langs kinderen 13.00 uur Vertrek vanaf het Hoofd Lange Haven 13.00 uur Start voorprogram ma 13.30 uur Aankomst Sint Nicolaas 14.00 uur Start rondrit per koets naar Mgr. Nolenslaan Mgr Nolenslaan Nieuwland 12.00 uur Start voorprogramma. Groot kinderdansfeest op de Mgr. Nolenslaan om in de stem ming te komen. 14.20 uur Aankomst Sint Nicolaas op Mgr. Nolenslaan, rondgang langs kinderen 15.00 uur Vertrek van Mgr. Nolenslaan via Parkweg Grote Markt Centrum 14.30 uur Start voorprogramma 15.20 uur Aankomst Sint Nicolaas 15.25 uur Ontvangst door Burgemees ter, feest op het plein 16.15 uur Vertrek Grote Markt te voet via Hoogstraat Stedelijk Museum Schie dam Sinterklaaspaleis 16.00 uur Start voorprogramma 16.30 uur Aankomst Sint Nicolaas Opening Sinterklaaspaleis Jongeren jong laten zijn Lotte krijgt een behandeling op maat. Wij begrijpen dat zij zich als jongere niet wil laten beperken door haar long- Zorg van generaties www.franciscus.nl Gasthuis Vlietland

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 13