Omdat jij uniek bent auping Bennie zoekt avontuur is jouw Auping matras dat ook 20% Dier van de Week The Battle of the Shantys 2017 Ben Snel's beweegtip: op kantoor Nieuw kinderboek Boek van de Week LAATSTE WEEK voordeel 21 WOENSDAG 15 NOVEMBER 2017 Bennie, een katertje van 6 maanden, was door een lieve mevrouw op leeftijd aangeschaft. Jammer genoeg, maar niet anders dan te verwachten, was hij veel te wild en druk voor haar. V/oor een kat van Bennie's leeftijd bestaat het leven uit dingen ontdekken, nieuwe avonturen beleven en kijken hoe ver je kan gaan. Kittens hebben opvoeding nodig. Wie neemt deze boef in huis? Voor meer informatie: 088-34 37 "2 SCHIEDAM - De algelopen drie zondagen hebben negen Shantykoren gestreden om een finaleplaats in The Battle of The Shanty 2017 in wijkcen trum De Erker. De volgende finalisten zullen de strijd aan gaan om De Erker Bokaal: SCHIEDAM - Deze week ver schijnt 'Treiterkoppen, kan goeroes en geheimen' door Carolien Kruijs. Een uniek kin derboek, waarin je op luchtige wijze wordt meegenomen in de wereld van een jonge transgender. Het boek is ge schikt voor kinderen van 10-12 jaar. Kruijs vond dat er te weinig kinderboeken over transgen- ders waren. In haar nieuwste boek schrijft ze over Bikkel, die vanuit Friesland naar de Randstad is verhuisd. Hij draagt een groot geheim met zich mee. Als zijn klas bij een televisiequiz in aanraking komt met zijn oude school uit Shantykoor Zeemanskoor de Turfschippers uit Vinkenveen, de Vlaerdingse Maatjes, Shan tykoor De Bossche Maten uit Ouden Bosche en Shantykoor De Admiraliteit uit Dordrecht. De finale vindt plaats 19 no vember, 13.00 uur, gratis. Friesland dreigt het geheim van Bikkel uit te komen. Het boek leidt de lezer langs be zienswaardigheden in Rotter dam en Friesland en behan delt thema's als pesten en diversiteit. Tussen de regels door wordt informatie over het leven als transgender ge geven. Schrijfster Carolien Kruijs is leerkracht en medeoprichter van Schiedams LEF. Schie dams LEF geeft lessen over di versiteit aan scholen en pro fessionals. Zondag 19 november om 14.00 uur wordt het boek feestelijk gepresen teerd bij het Schiedams Boek huis, Hoogstraat 106. SCHIEDAM - Elke week le zen ze bij Post Scriptum een boek. Deze week is dat 'Als wij schurken waren' van M.L. Rio, goed voor een 8,5- Oliver Marks mag na tien jaar de gevangenis verla ten. Hij zat daar voor een moord die hij heeft bekend, maar de rechercheur die de zaak onderzocht, heeft al tijd zijn twijfels gehouden. De roman is opgezet als een laatste gesprek tussen beiden, waarin de waar heid eindelijk uit de doe ken wordt gedaan. Tien jaar eerder is Oliver onderdeel van een groep studenten aan een presti gieuze toneelschool, waar het werk van Shakespeare centraal staat. Zo centraal, dat de leerlingen regelma tig gesprekken in citaten van de bard voeren. Het is een nauw verweven vrien dengroep van zeven perso nen, elk met hun eigen ka rakter en vaak spelen ze rollen die daar ook bij pas sen. Totdat de rolverdeling zowel op als naast het to neel veranderd en een van hen daarvan het slachtoffer wordt. Een vlotgeschreven, spannend verhaal over lief de, vriendschap en obses sie; één van de verrassin gen van dit najaar. SCHIEDAM - Beweegcoach Ben Snel geeft wekelijks be- weegtips. "Bewegen is essen tieel voor de gezondheid maar ook gewoon leuk. Het weer nodigt niet meer zo uit naar buiten te gaan. Geen noodl Bewegen kan zelfs op kantoor. Er zijn legio spieroefeningen die je daar kunt doen. Steek bijvoorbeeld een boek tussen je knieën terwijl je achter je bureau zit. Hou je voeten op de grond. Druk 30 tot 40 se conden je knieën zo hard mo gelijk tegen elkaar. Herhaal dit zeker 15 keer en je zult je dij beenspieren na enige tijd voe len. Kom wekelijks twee en half uur in actie en vergeet de krachtoefeningen niet." De vernieuwde matrassen van Auping passen perfect bij zowel jouw lichaam als je persoonlijke voorkeur. Kom proefiiggen bij Slaapboulevard Kwakernaat en ontdek het zelf. "Kijk voor de actievoorwaarden op auping.nl/actie op alle Auping (top)matrassen Auping nights, Better days SLAAPBOULEVARD KWAKERNAAT BOONSWEC 7, 3274 LH HEINENOORD, TEL. 0186 - 6013 55, SLAAPBOULEVARD.NL op lA/jZ-e.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 21