Dreigt uw trap een obstakel te worden? Onze zorg, zo gewoon mogelijk thyssenkrupp ZOA 0800 5003 www.trapliften.nl www.zoa.nl Vanuit die visie bieden wij: 15 WOENSDAG 13 DECEMBER 2017 ADVERTORIAL THYSSENKRUPP Don hebben wij een eenvoudige oplossing voor u: een troplift! Veel senioren vrezen dat ze hun eigen huis moeten verlaten als het traplopen lastiger wordt. Wij van thyssenkrupp weten dat dat niet zo is. We realiseren ons dat trappen een obstakel kunnen zijn, maar we weten ook als geen ander dat geen enkele trap een onover komelijk probleem hoeft te vormen. Met een goede traplift op maat kunt u gewoon zelf standig blijven wonen, in uw eigen huis. Traplift voor iedere trap: Swing Neem bijvoorbeeld onze Swing-traplift. Dit mo del is de blikvanger en steun en toeverlaat in steeds meer woningen. Dat komt op de eerste plaats door onze ingenieurs, die deze traplift zo ontworpen hebben dat hij op iedere mogelijk trap past. Dus ook die van u. Of u nu een wentel trap heeft, een trap met een of meerdere boch ten, of een heel smalle opgang. Omdat we alles heel nauwkeurig op- en inmeten en fabriceren, kunnen we de Swing ook naadloos op uw trap installeren. De Swing is een van onze populairste liften. Lo gisch, als je de vele voordelen op een rij zet: zo kunnen we de Swing bijvoorbeeld doortrekken naar hogere etages dankzij onze ASL-technolo- gie, waardoor de stoelzitting kan draaien tijdens het gebruik. Bovendien gaat de Swing heel effi ciënt met de beschikbare ruimte om. Niet alleen door zijn compacte ontwerp, maar ook doordat onze monteurs de traplift doorgaans aan de bin nenkant van de trap installeren. Zo blijft de kant waar de leuning zit beloopbaar voor medebe woners, kinderen of mantelzorgers, zodat ook zij ongehinderd en veilig naar boven en beneden kunnen gaan. En het mooiste is: de installatie is in nog geen 4 uur geregeld. Obstakel opgeheven De Swing-traplift heeft al heel veel klanten kun nen overtuigen. Een zeer tevreden gebruiker vertelt: "Onze trap werd een steeds groter ob stakel voor mij, de treden leken steeds verder uit elkaar te liggen. We hebben een huis met drie verdiepingen, en mijn hobbykamer is op de zol der. Mijn hobby opgeven was geen optie, maar een aantal keer per dag drie trappen op- en af lopen, dat was geen optie voor mijn gewrichten. Toen hebben we een Swing aangeschaft. Ik ga nu moeiteloos met mijn traplift naar boven en weer terug, en de trap blijft perfect beloopbaar voor mijn vrouw. Mijn huis is nu weer optimaal begaanbaar." December is al duur genoeg U ontvangt de hele maand december €750 kor ting op de aanschaf van een nieuwe Swing-trap lift en €250 korting op een nieuwe Levant-trap- lift. Vraag daarom snel een vrijblijvend gesprek aan met een van de adviseurs van thyssenkrupp, zodat u samen kunt bekijken hoe de traplift er in uw huis uit zou kunnen zien. Uiteraard is dat be zoek kosteloos. U kunt hiervoor gratis bellen naar of uw gegevens invoeren op Daar kunt u ook onze uitgebreide brochure en een prijsindicatie opvragen. Wedden dat we ook een oplossing hebben voor de obstakels in uw huis? Geef aan ZOA HULP HOOP HERSTEL zorg thuis aan senioren in de wijk wonen met zorg thuis in (aanpalende) wooncomplexen personenalarmering langdurig wonen binnen één van onze locaties kortdurend verblijf/revalidatie expertisecentrum Parkinson één keer per twee maanden Parkinson Café één keer per maand Alzheimer Café fysiotherapie, ergotherapie, logopedie en diëtetiek voor senioren in de wijk De Frankelandgroep bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Schiewaegh, Vaartland en Thuiszorg Ouderen Frankelandgroep (TOF) dagbesteding en dagbehandeling visiteclubs en welzijnsactiviteiten één keer per maand Roze Salon brasserie en internetcafé Sport- en Recreatieclub, inclusief zwembad vakantievilla aan zee in Spanje en Rockanje Voor meer informatie kunt u bellen naar 010 426 49 25 of kijk op onze website www.frankelandgroep.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 15